Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: "Produkcja Windowsa 7 przebiega bezproblemowo"

52 postów w tym temacie

Harpen

Wczoraj miało miejsce finansowe spotkanie analityków na którym obecny był między innymi Bill Veghte z Microsoftu - starszy wiceprezydent ds. serwisów internetowych i grupy Windows Business. Wypowiedział się on w kwestii produkcji nowego systemu Windows oraz podał datę premiery ósmego Internet Explorera.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft: "Produkcja Windowsa 7 przebiega bezproblemowo"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Windows, kolejne DX''y... M$, quo vadis? Miast łatać dziury chcesz wydawać masę niedopracowanych badziewi co by tylko kasę tłuc na biednym kliencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 7, proszę bardzo(pod warunkiem że nie będzie to chała pokroju Viśty). Internet Explorer 8, NIE (Firefox rlz, a explorer nigdy go nie doścignie, bo Microsoft ma użytkowników w d*pie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje przy xp nie gram na pc więc mnie to wisi mogą nawet wydać trylion windowsów ja ich nie kupie bo to są badziewne systemy operacyjne jak i każdy produkt tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie wszystko czego można było się spodziewać, ja osobiście jeszcze się nie spotkałem by ktoś o produkcji swego dzieła mówił, że "idzie źle, bardzo kiepsko w ogóle nam nie wychodzi, związki naszych programistów rozpadają się, niektórzy myślą o samobójstwie " ;]

TidusFFX jak produkty microsoftu są takie złe to dlaczego używasz ich produktu zwanego windowsem xp? masz wiele alternatyw, a że nie grasz na kompie to ich największa wada niknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszyłbym się tak z tego Windows 7, dlaczego ma być od Visty lepszy, skoro wywodzi się z niej? Przynajmniej tak mówią. A ulepszona Vista to nadal Vista, ślamazarna i wymagająca. Niech zrobią XP2 to pogadamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje, będzie to już dobra wersja, a w IE8 też wierzę, że będzie dobre..

O a czy przy najnowszej wersji Firefoxa nie pracowali także ludzie z MS? Bo pamiętam, że była taka wiadomość, że spece z MS chcą pomóc..

No, a mówienie, że MS ma wszystkich w d*pie jest bez sensu, bo jednak nowe dzieła tworzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:40, Galadin napisał:

Nie cieszyłbym się tak z tego Windows 7, dlaczego ma być od Visty lepszy, skoro wywodzi
się z niej? Przynajmniej tak mówią. A ulepszona Vista to nadal Vista, ślamazarna i wymagająca.
Niech zrobią XP2 to pogadamy. :)


Wiesz, czytałem taką opinie, że Vista miała być systemem próbnym, eksperymentalnym, a następny system będzie już z nauczką o błędach..
Dawno temu, w CDA było porównanie Visty do "eksperymentalnego" ME po którym nastąpił XP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista złą nie jest (pewnie ugruntowaliście sobie opinię o niej na zasadzie "bo ktoś tak powiedział") ale wykonywanie na niej niektórych zadań potrafi być bolesne. Niemniej jeśli porównywać ją do ME to Win7 powinien być tym czym jest XP parę lat temu.
Pozostaje mi tylko czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. A ja bym przestrzegł "napaleńców" którzy mówią o upgradzie kompa wraz z DX11 i Windows 7 - Poczekajcie rok po premierze to Wam MS jeszcze wypali premierę nowego Xboxa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:40, Galadin napisał:

Nie cieszyłbym się tak z tego Windows 7, dlaczego ma być od Visty lepszy, skoro wywodzi się z niej? Przynajmniej tak mówią. A ulepszona Vista to nadal Vista, ślamazarna i wymagająca. Niech zrobią XP2 to pogadamy. :)


Jeśli ma to być nowa Vista, to chyba logiczne, że pierwsze, co zrobią autorzy, to poprawią bolączki wymienione przez Ciebie powyżej... Bo jeśli nie, to przeczy to samej idei nowych wersji staroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było zbawienne w skutkach gdyby zrobili coś lepszego i praktyczniejszego od Visty i sam pokładałem nadzieje jak usłyszałem ,że microsuufcik pracuje nad nowszym systemem po tym jak moi znajomi odbili się od visty jak od szkła za którym są śliczne cukiereczki. Rok 2010 przyniesie nie tyle nowy system ale i nowe procki grafiki itp i oczywiscie microsoft znow bedzie chcial wyciagnac z tych podzespolow MAX i znow okaze sie aby komp spokojnie chodzil i był grywalny to musi być pokroju Kompa z Pentagonu... Ma sie wrazenie ze bledne kolo sie nie zamknie az dziw ,że XP to jedyne co im w miare wyszło :) niech tylko dadzą DX11 i po co nam W7 czy Vista PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:32, TidusFFX napisał:

Ja zostaje przy xp nie gram na pc więc mnie to wisi mogą nawet wydać trylion windowsów
ja ich nie kupie bo to są badziewne systemy operacyjne jak i każdy produkt tej firmy

Możesz powiedzieć, tak skrótowo chociaż, z jakich to produktów microsoftu używałeś, skoro rzucasz teorią, że wszystkie są badziewne. A jakbyś jeszcze pokazał przykłady lepszego oprogramowania, to byłoby super :) Wierzę w Ciebie, nie zawiedź mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować