Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: "Produkcja Windowsa 7 przebiega bezproblemowo"

52 postów w tym temacie

Liczę na to, że Windows 7 pojawi się zgodnie z planem i będzie najlepszym OS''em na rynku, wtedy bez zastanowienia zmieniam XP na niego i cieszę się Direct''emX 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pokładam w Windowsie 7 wielką nadzieję na porządny system operacyjny, jak narazie vista jest okropna, prędzej będę używał Linuxa niż ją kupię... a 7 może na nowo ugruntować dominację Microsoftu, bo mimo że posiada on większość udziałów w rynku, to mimo to jego pozycja jest niestabilna przy znakomitych i do tego darmowych systemach Linux. Vista była tak wielką porażką, że zastanawiam się, czy nie spisać windowsów na straty i zacząć śledzić uważniej poczynania Linuxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to troche przesady jest w tym narzekaniu w 2010 bendą takie komputery że system pochłaniający 1,5 raza wiecej mocy niż Vista nie będzie problemu wiec jeżli będzie stabilny i nie będzie pytał czy aby napewno to będzie dobrze (pamietajmy że tylko polska wersja visty jest tak rozwalona wersje en jest lepsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile z krytykujących tutaj vistę kiedykolwiek używało tego systemu czy grało na nim w cokolwiek?! jak możecie wypisywać takie brednie... wiadomo, na kompach z 512 MB vista chodzić nie będzie, ale na 4 gigowych maszynach z kartami typu 8800 GT gry chodzą identycznie jak na xpeku jesli nie szybciej a sama praca z systemem to przyjemność...

używacie sloganów sprzed 2 lat, kiedy vista rodziła się w bólach - dzisiaj po SP1 i tonach poprawek to zupełnie inny system!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że przed XPkiem był kiepskawy Windows ME, o którym bardzo prędko zapomniano. Może pomiędzy Vistą a 7 będzie podobna relacja, co między ME i XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:16, sykta napisał:

ile z krytykujących tutaj vistę kiedykolwiek używało tego systemu czy grało na nim w
cokolwiek?! jak możecie wypisywać takie brednie... wiadomo, na kompach z 512 MB vista
chodzić nie będzie, ale na 4 gigowych maszynach z kartami typu 8800 GT gry chodzą identycznie
jak na xpeku jesli nie szybciej a sama praca z systemem to przyjemność...

używacie sloganów sprzed 2 lat, kiedy vista rodziła się w bólach - dzisiaj po SP1 i tonach
poprawek to zupełnie inny system!


Nie ma nawet co dyskutować z takim barachłem. 50 % osób krytykujących Vistę nigdy nie miało tego systemu. A kolejne 50% widziało ją tylko u Tatusia na laptopie kupionego w "Popularnych sklepach komputerowych".
Sam posiadam Vistę Home Premium SP1 i jestem z niej zadowolony "jak jasna cholera" i nigdy nie wrócę XP. A mój komputer to wcale nie jakiś mego potwór: E8400@3.00, 4gb Kingston i MSI 8800 GTS 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że większość ludzi krytykujących Vistę było jak stado krów, które idą i muczą jak większość, a sami nie sprawdzą, żeby o tym się przekonać. LUDZIE!!! Czy nie pamiętacie jak wszyscy narzekali na "nowego XP" jak wyszedł po 98? Pamiętam, jak dużo ludzi narzekało, że wolniej chodzi niż 98, że dużo pamięci wymaga (oczywiście na tamte czasy). Ile było takich osób, że nie zainstaluje XP dopóki SP1 nie wyjdzie. Teraz jest taka sama sytuacja z Vistą. Nigdy nie będzie tak, że jak wychodzi nowy produkt to wszyscy będą szczęśliwi bo idealny system się Microsoftowi udał. Można teraz stwierdzić, że jak długo będziemy żyć, nie wydadzą idealnego systemu, ale każdy kolejny wnosi nowości i pewne usprawnienia.
Jak ktoś ma jeszcze 1 GHz procesor i może 1 GB RAM to nigdy nie doceni Visty. Niestety, to jest system na dobre kompy i na takowych może pokazać co potrafi. Spróbujcie na dobrych maszynach i wtedy krytykujcie!!!
Bo nie ma nic ładniejszego niż CoH na Dx10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jednak pozostanę przy XP. Może i po wszystkich aktualizacjach Vista daje radę, ale najbliższą przesiadkę planuję na Win 7...

Czasem można było usłyszeć, że Vista to taki płatny beta test jego następcy, jak to było w przypadku Win ME i XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ludzie z Microsoftu nie zaprzestają pracować. Windows 7 ma szansę pobić Vistę. Producenci powinni poprawić wszystkie bledy związane z Vistą i wydadzą produkt nowoczesny, ale bez bledow Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że mimo całej mojej niechęci do Microsoftu dobrze życzę tej korporacji. Znaczy - niech się zmobilizują w obliczu konkurencji jak Firefox, Apple, czy też open source''owego Linuxa i zaczną produkować soft wart swej ceny, lub zbankrutują :)). Wiem, strasznie utopijne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:37, SewerynGery napisał:

Jak ktoś ma jeszcze 1 GHz procesor i może 1 GB RAM to nigdy nie doceni Visty. Niestety,
to jest system na dobre kompy i na takowych może pokazać co potrafi. Spróbujcie na dobrych
maszynach i wtedy krytykujcie!!!
Bo nie ma nic ładniejszego niż CoH na Dx10 ;)


Dla mnie system jaki by nie był, nie ma być benchmarkiem, a tylko warstwą miedzy aplikacją, a programem niczym więcej, wiec im mniej zżera moich zasobów tym lepiej. Nie rozumiem też zastosowania efektów, które nie usprawniają pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 16:15, pendejo napisał:

Dla mnie system jaki by nie był, nie ma być benchmarkiem, a tylko warstwą miedzy aplikacją,
a programem niczym więcej, wiec im mniej zżera moich zasobów tym lepiej. Nie rozumiem
też zastosowania efektów, które nie usprawniają pracy.


To tak jak z samochodem - ma tylko jeździć i się nie psuć. To po co robią skórzane tapicerki, po co komuś lśniące lakiery i piękne linie nadwozia? Są ludzie którym to nie jest potrzebne, a są tacy którzy uwielbiają takie "smaczki" i są gotowi za nawet pierdoły dać więcej kasy. Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy każdej idei i każdej rzeczy. Tylko niech nie wypowiadają się ludzie, którzy mówią z góry że coś jest nie dobre nawet tego nie smakując ;).

Mam nadzieję, że Microsoft ulepszy Windows 7 i wniesie ponownie jakieś fajne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że dwa słowa - "Windows" oraz "bezproblemowość" nijak mają się do siebie, hehe ;-)

Po Viście mam mieszane odczucia co do tego, co prawi teraz Microsoft. Mam jednak sporą nadzieję, że to Windows 7 będzie stanowił swoisty przełom - dokładnie taki, jaki był w przypadku Windowsa XP w stosunku do jego poprzedników - 98 oraz 95. 2010 rok to jeszcze tylko 1,5 roku, tak więc nowy system operacyjny od Micro$oftu ujrzymy dość szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna porównywac Visty do skórzanej tapicerki. Szybciej do tego samego modelu samochodu ktory 50% wiecej pali :) Dajac bardzo niewiele w zamian. I jak sie czujesz tankujac go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:32, TidusFFX napisał:

Ja zostaje przy xp nie gram na pc więc mnie to wisi mogą nawet wydać trylion windowsów
ja ich nie kupie bo to są badziewne systemy operacyjne jak i każdy produkt tej firmy

A używałeś Visual Studio? Nie? To się nie wypowiadaj.

Co do Win 7: Bardzo mnie ciekawi ten system, tym bardziej, że MS ma dać nowe UI bez legendarnego już Startu ;)
Co do IE8: Widziałem betę 1, aplikacja działa szybciej, silnik nadal powolny, acz lepszy (ale ACID2 i tak nie przechodzi - acid2.acidtests.org). Mam nadzieję, że w Finalu go przyspieszą i poprawią (miło by było ujrzeć 100% w ACID3 w IE xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować