Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej!

17 postów w tym temacie

Nawet, nawet... ale rosyjska Edycja Kolekcjonerska rządzi. Ja wezmę co najwyżej edycję zwykłą, ponieważ szkoda mi pieniędzy na te bajery z EK, które i tak mi się nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się w tym wszystki nie podoba to,że na stronie gównej ciągle widać napis 12 sztuk pozostało a w sklepie nakład jest wyczerpany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... ale cos mnie sie nie zgadza !! Skoro Age of Conan kosztuje ze 130 zł ( nie liczac abonamentu co miesciac ) w wersji EK to Stalker przy tym wygladda jak edycja podstawowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie nie o wygląd EK, ale czy teraz kiedy już skączyły się te egzemplaże to czy jest możliwość by CDP dorobiło jeszcze troche tych egzemplarzy bo napewno jest jeszcze wielu ludzi którzy by chcieli zamówić EK ale już jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze cdp nie bedzie robilo dodatkowych egzemlparzy :) na tym wlasnie polega istota wersji kolekcjonerskiej, ze jest jej okreslony zasob i po jego wyczerpaniu nie jest ona doprodukowywana

ek mozesz znalezc na akucjach internetowych lub tez czekac na informacje o zwolnionych egzemplarzach (czesc osob nie potwierdzi zamowien lub tez z niego zrezygnuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:37, morthi napisał:

mam nadzieje, ze cdp nie bedzie robilo dodatkowych egzemlparzy :) na tym wlasnie polega
istota wersji kolekcjonerskiej, ze jest jej okreslony zasob i po jego wyczerpaniu nie
jest ona doprodukowywana

ek mozesz znalezc na akucjach internetowych lub tez czekac na informacje o zwolnionych
egzemplarzach (czesc osob nie potwierdzi zamowien lub tez z niego zrezygnuje)



Ale EK Wiedźmina przecierz została doprodukowana bo cieszyła się dużym popytem a na allegro EK kosztuje śrenio 200 zł. a ja nie mam tylu pieniędzy by wydać na coś co w sklepie kosztowało 120- 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 07:40, Thalanthas napisał:

Ale EK Wiedźmina przecierz została doprodukowana


co skonczylo sie wielkim skandalem i cdp nie powtorzy (oby) tego bledu - unikalnosc ek polega wlasnie na tym, ze jest limitowana i nie kazdy moze ja nabyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nawet ładna paczka. Podoba mi się najbardziej torba dla medyka :) Mimo wszystko trochę jakby tego mało ale za 159 złoty to i tak nie jest źle. A mógłby ktoś podać link do strony, na której mógłbym zobaczyć rosyjską edycję kolekcjonerską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 09:23, Sarturias napisał:

No nawet ładna paczka. Podoba mi się najbardziej torba dla medyka :) Mimo wszystko trochę
jakby tego mało ale za 159 złoty to i tak nie jest źle. A mógłby ktoś podać link do strony,
na której mógłbym zobaczyć rosyjską edycję kolekcjonerską?



Link do Rosyjskiej EK :

http://stalker-portal.ru/pfs.php?m=view&v=1-xr_cs_box.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować