Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mana Energy Potion odnowi twoją... Manę?

80 postów w tym temacie

Hmm. Mam nadzieje, że pojawi sie to w Polsce. Chciałbym to wypróbowac. Mogli by jeszcze zrobi, taką samą, tylko że "Life potion". I w tedy można by się bawic w LARP. Było by ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacny pomysł niczym wymyślenie komputera. :p Mieć taki zapas na biurku i tylko grać, grać, grać...
Ale i tak by mi się to nie przydało. Nie siedzę zazwyczaj po nocach, albo całe dnie przed kompem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styyylowe :D Chcę jeszcze life potiona o smaku malinowym i bananowego run potiona (hm, z drugiej strony ten szary kolor, a''la Gothicowy eliksir mocno sugerowałby świeżość bananów :/).
Takie pomysły były już dawno, ale pomysł wciąż rozbraja. Tak samo jak ta reklama.
BTW - najbardziej wymiatający jaki ostatnio usłyszałem battle motiv jest w... Samie & Maxie odc 5 (Reality 2.0). Serio :D Dla samego pojedynku z strażniczką skrzynki warto odpalić ten odcinek (a wcześniej kupić grę). Ta futur muzyczka, głos "masz inicjatywę...", zadane hity... Rządzi xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Zaitsev, już chciałem Cię skrytykować że dajesz reklamę którą ja 2 lata temu widziałem w tubier, ale przynajmniej napisałeś że to właśnie kampania reklamowa SE była. Poza tym w FF XII nie ma fireballa. I tak w ogóle, w tej grze 100 many to pikuś, lepiej użyć skilla charge niż marnowac ture :P Poza tym doznali tylu obrażen, po pare tysięcy... czymże przy tym jest 100 MP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z takim napojem , ciekawe jaki ma skład oprócz tego cytrynowego posmaku (swoją drogą słabo to pasuje do odnowy many). Powinien jeszcze powstać eliksir odnawiający życie i żeby było bardziej realistycznie powinien mieć posmak ludzkiej krwi. ;]
A ta Japońska reklama jest rozbrajająca , Japończyki to dopiero mają wybujałą fantazje. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować