Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mana Energy Potion odnowi twoją... Manę?

80 postów w tym temacie

Czego to ludzie nie wymysla:) Napój przyda sie jednak tylko zapalonym graczom. Pomysł bardzo ciekawy. Ciekawe kiedy wyjdą specjalne eliksiry zwiększające np. szybkość. Ja chyba skuszę się na taki miły gadżet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny pomysl:)
Szkoda że ten mana potion nie będzie dostępny w polsce, chętnie bym kupił raz na czas i postawił koło monitora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahah to już jest przesada. Czuje się jak bym nie wiem w diablo grał hehe.. ja do długiego siedzenia przed kompem albo coś kupuje po 2 litry Tigera i mi styka albo sobie za dnia prześpię ze może 2 godzinki :p ale w sumie jak by takie coś było to bym się napił.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zarazem śmieszny, jak i ciekawy. Ja jednak wolę nasz polski, oryginalny "energy drink" - jedyny w swoim rodzaju denaturat <ironia mode off>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już samo patrzenie na to dodało 22 punkty many. Ogólnie manę ładuje koło gnoju mojego dziadka :P Wtedy dopiero czuje się tą moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:47, Laid back napisał:

Czytałem, że sześciopak many kosztuje 20 dolców.


brr.... to poczekam z kupnem do czasu gdy dolar będzie kosztował ok. 0,34 zł;PPP

pomysł fajny, tyle że jak się trafi jakiś psychol to będzie pił przed ekranem i czekał aż mu mana w diablo 2 urośnie;PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować