Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Age of Conan zaprezentowana!

81 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono] CD Projekt ujawnił skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Age of Conan. Okazuje się, że bogata zawartość wydania standardowego była tylko przedsmakiem tego, co otrzymają klienci, którzy zdecydują się zamówić tę limitowaną edycję produkcji Funcomu.

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska Age of Conan zaprezentowana!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:23, Soter Jealan napisał:

Wygląda na to, że trzeba przygotować sporo wolnego miejsca na półce... i dobrze! :D


Na półce to pół biedy, ale wyczytałem, że to draństwo woła o 30 GB wolnego na twardym... U mnie byłby to więc co najwyżej gadżet wnerwiający zmysł estetyczny małżonki...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak. tyle że zawartość tego pudełka znana była od wydania poprzedniego cda... bo oni dostali je już miesiąc temu... ja się na AoC nie zdecyduję, ale podoba mi się pomysł z mapą, która może słóżyć również jako podkładka pod mysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

różnica miedzy tą EK a Ek standardową jestr taka, że w zwykłej dawali mapkę, i karteczke z kodami o specjalny przedmiot, natomiast w tamtej będzie cd z polonizacji i koszulka.
między bogiem a prawdą to różnica neizbyt oszałamiająca
co ciekawe różnica miedzy edycją zwykła a ek to brak wymienionych przezemnie gadżetów xD
tak w sumie to edycja podstawowa jest dostatecznie wypasiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie - podajcie tylko cenę ;-)

Co jak co, ale jej skład jest naprawdę niezły. Masa elementów, sporo gadżetów dla kolekcjonerów - na pewno każdy będzie zadowolony. Cóż, widzę że CD Projekt tworzy co raz lepsze Edycje Kolekcjonerskie, co mnie bardzo cieszy. Szkoda tylko, że zapomina o graczach konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa Edycja Kolekcjonerska, aczkolwiek za porównywalną sumę wolałbym kupić EK Stalker''a: Clear Sky. Jak już wielokrotnie powtarzałem niezbyt zainteresował mnie Age of Conan, więc nawet nie myślę o kupnie tej edycji. Niemniej, CDP należą się podziękowania od polskich graczy za te wszystkie udogodnienia, które wywalczyli dla nas z Funcom''em. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:33, Wodzasty napisał:

Na półce to pół biedy, ale wyczytałem, że to draństwo woła o 30 GB wolnego na twardym...
U mnie byłby to więc co najwyżej gadżet wnerwiający zmysł estetyczny małżonki...:)))


Teoretycznie 32 GB, uwzględniając wszystkie update''y do roku 2010^^.
Mam obecnie (chyba nawet po updeacie) i zajmuje 25 GB z groszem.
No ale to i tak wiele ; )

A co do EK.
Trzeba pieniążki odłożyć, STALKER EK zamówiona, teraz na AoC EK czas : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tutaj przynajmniej jest to co w EK jest podstawą:
Płyta DVD z materiałami filmowymi,
Płyta DVD z dokumentem z produkcji polskiej wersji,
Płyta z muzyką do gry,
Artbook w twardej oprawie,
O tym wydaniu złego słowa juz nie powiem, a i naklejek nie ma :)
Jeszcze tylko coś wyjątkowego ze świata gry by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 17:32, Mychaa napisał:

No, tutaj przynajmniej jest to co w EK jest podstawą:
Płyta DVD z materiałami filmowymi,
Płyta DVD z dokumentem z produkcji polskiej wersji,
Płyta z muzyką do gry,
Artbook w twardej oprawie,
O tym wydaniu złego słowa juz nie powiem, a i naklejek nie ma :)
Jeszcze tylko coś wyjątkowego ze świata gry by się przydało

Dobrze że jest koszulka no i płyta z muzyką z gry i dvd z filmami , bardzo bogate wydanie , wiadomo już coś o cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować