Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Age of Conan zaprezentowana!

81 postów w tym temacie

niezła oferta, jak gdybym miał więcej czasu żeby w to pograć to wziąłbym w ciemno :)

wydania kolekcjonerskie rządzą - tak trzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze tak cd projekt ujawnil jeszcze ostateczna oficjalna cene abonamentu bo jak narazie to mamy mydlenie oczu typu ze gracze beda zadowoleni a to troche malo konkretnie jesli ktos chce zamowic pre-ordera juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:55, TobiAlex napisał:

A dodawanie kart z featsami dla każdej klasy uważam bez sensu, szczególnie teraz,
gdy Funcon zapowiedział zmianę featsów u każdej z klas.


Ale do polskiej premiery jeszcze chwilka jest, więc gra będzie uwzględniać aktualny stan gry.

Dnia 31.07.2008 o 20:55, TobiAlex napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez 75sebek
moze tak cd projekt ujawnil jeszcze ostateczna oficjalna cene abonamentu bo jak narazie to mamy mydlenie
oczu typu ze gracze beda zadowoleni a to troche malo konkretnie jesli ktos chce zamowic pre-ordera juz
teraz


Pisałem o tym wcześniej: W sprawie abonamentu mamy ręce związane przez firmę Funcom. To wielka, międzynarodowa korporacja obecna na giełdzie. Informowanie o niższym abonamencie do swojej gry, w którymkolwiek z krajów, musi być poprzedzone kampanią informacyjną wewnątrz ich firmy, akcjonariuszy itd. Info o abonamencie podamy najpewniej już niebawem, jeszcze w sierpniu, a więc spokojnie przed premierą. I na pewno jego koszy będzie niższy od obecnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:17, Mychaa napisał:

> Cena nie została jeszcze podana ;p Te 129.90 zł. to cena podstawowej wersji AoC
;]
>
> Mychaa - co wy tak z tym "czymś wyjątkowym ze świata gry" ??!!
Jakoś tak lubię gadzety związane mocno z grą. Do Conana pasowałby najbardziej 15kilowy
miecz oburęczny :D

do conana najbardziej pasuje debuger, a Ek tylko jako gadżet na pułkę, bo do grania, to na razie nie bardzo się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda ze AoC został wydany jako nieskończony produkt - i servery po 2 miesiącach świecą pustkami - nieładnie robić graczy w balona, dając tylko game content do 20lvlu (na 80 możliwych do zdobycia), mnustwo bugów, dziór rozmiaru rowu mariańskiego,że o bzdurze na temat negocjowania dla Polski innej ceny nie wspomne.
wielkie nadzieje które wiązałem z AoC zostały totalnie zaprzepaszczone.
zamiast kupować tą grę radze poczekać na Warhammera lub Startrek online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusiło mnie na początku, żeby kupić angielską wersję, ale się powstrzymałem. Stwierdziłem, że gra jest zbyt wymagająca sprzętowo. I miałem rację. Dopiero teraz jak widzę, że wyjdzie polska EK, to uważam, że warto ją kupić. I to nie tylko dla koszulki itd. Lubie sprawdzam, jak długo mój laptop wytrzyma. :)

2 pytania do osób znających się na sprzęcie:

1. Czy AoC:HA ma szansę pójść mi na laptopie z Vistą (w razie czego mam jeszcze kompa z XP-kiem, wystarczy wywalić 29 GB danych i po kłopocie :P), bo nie wiem, jak interpretować ostrzeżenie dot. laptopów w wymogach sprzętowych?
2. Co z wyborem rozmiarów koszulek? Kiedy będzie możliwość wyboru rozmiaru (podczas zamawiania nie widziałem nigdzie tej opcji, tak samo pytanie dot. wyboru)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz jaki masz sprzet to Ci powiem czy pójdzie i jak to bedzie wygladało. Ale powiem Ci odrazu że na moim MBP T9300 2.5GHz GF 8600GT 512 DDR3 2GB ram, chodziło do d**y. Ogólnie gra jest beznadziejnie zoptymalizowana, programiści naprawdę sie nie popisali. Na dodatek strasznie to nudne i monotonne, ale co kto lubi, ja pograłem 3 dni od dnia premiery i zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a w Empikach leżą ładnie zapakowane oryginalne anglojęzyczne wersje gry zapewne sprowadzone z UK, dzięki którym można by się cieszyć graniem na serwerach europejskich, a nie byc ograniczonym do serwerów polskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 03:23, Lord Joker napisał:

...a w Empikach leżą ładnie zapakowane oryginalne anglojęzyczne wersje gry zapewne sprowadzone
z UK, dzięki którym można by się cieszyć graniem na serwerach europejskich, a nie byc
ograniczonym do serwerów polskich....

... a w magazynach gramu leżą pudełka z angielską wersją, zapewne sprowadzane z Urugwaju, właśnie dla osób którym się nawet nie chce sprawdzić tylko narzekają...

http://www.gram.pl/sk4_9w3eGe5_Age_of_Conan_Hyborian_Adventures.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech :/
Liczyłem że zamówię EK z Fallem i SPORE ale widzę że bardziej opłaca się pójść pieszo do empiku czy innego nie dla idiotów, każdy element będę mieć szybciej a różnica w cenie pokryje się z kosztem dostawy. A bez EK jakoś przeżyję. Te 5 stów jest nieludzkie, od czasu kiedy ktoś genialny wpadł na podwyższenie progu dostawy za wPLN zupełnie nie opłaca się tu zamawiać, liczyłem że EK mają nadal przesyłkę gratis, ale skądże :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 17:52, Morgul napisał:

krotkie pytanko: czy EK oferuje jakies bonusy ingame? czy tylko garsc dodatkowych gadzetow
- koszulka itp?


Tak, w Edycji Kolekcjonerskiej są dodatkowe przedmioty w grze. Staramy się o więcej, niż w ryginalnym wydaniu gry toteż zwlekamy z ujawnieniem tego szczegółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 09:24, Jay Z napisał:

> krotkie pytanko: czy EK oferuje jakies bonusy ingame? czy tylko garsc dodatkowych
gadzetow
> - koszulka itp?

Tak, w Edycji Kolekcjonerskiej są dodatkowe przedmioty w grze. Staramy się o więcej,
niż w ryginalnym wydaniu gry toteż zwlekamy z ujawnieniem tego szczegółu.

mam nadzieję, że nie będzie to jakis epax, które lecą w Pointan i w ah są za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostalo ~1,5 miesiaca do premiery PL... mam nadzieje ze ujawnicie szybciej niz kilka dni przed co to beda za itemki, bo jak na razie EK nie ma po co kupowac/zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować