Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Krakowie powstało Europejskie Centrum Gier!

95 postów w tym temacie

Ja na studia będę czekał jeszcze 2 lata więc będę miał czas się zorientować jak ten projekt wyjdzie. Od ok. 8 lat planuje zostać programistą nastawionym na tworzenie gier tylko nie wiedziałem jakie są szanse na spełnienie tych marzeń, a teraz widzę, że moje szanse wzrastają:D Na szczęście jestem inteligentny, więc może uda mi się dostać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Mam 15 lat i taka szkoła dla mnie to spełnienie marzeń. :] Zobaczymy jak to się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że każdy jeden tu komentujący mówi, że to spełnienie jego marzeń itd.? Jeśli każdy gracz pójdzie na te studia to będzie rekordowa liczba odrzuconych ;]. Poza tym praca w branży gier video to nie jest wcale prosta sprawa i trzeba wykazac się też pewnymi umiejętnościami, a nie tylko zamiłowaniem do gier. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie są wymagane studia na:

Moduł projektowanie gier obejmie m.in. kursy pisania scenariuszy, podstaw marketingu, projektowania interfejsu użytkownika, projektowania poziomów, podstaw socjologii i psychologii społecznej, estetyki i psychologii percepcji, grafiki konceptowej, reżyserii i montażu. Taki program ma gwarantować zdobycie podstawowych umiejętności potrzebnych w pracy na stanowisku głównego projektanta gry (game designera).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować