Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z handheldami - dzień 1

32 postów w tym temacie

Muszę przyznać, że tekst całkiem dobry. Od siebie dodam tylko to, że Nintendo to chyba najlepsza i najbardziej rzetelna firma. Nigdy na siłę nie próbowała uszczęśliwiać gracza super-hiper-wypas grafiką tylko wyśmienitym gameplay''em. Począwszy od Game Boy''a, który pobił konkurencję (konsolki Segi i inne co autor opisywał), który swego czasu zapełniał mi dziecięce dni (eh to były czasy) przez GB Color, GBA dochodzimy do Nintendo DS''a, który dalej trzyma klasę swoich "przodków" a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że jest od nich lepszy. Nie wiem czemu, ale zawsze darzyłem sympatią Ninnę i jej produkty. Być może dużo osób powie mi, że "PSP Lepsze bo ma lepszą grafę" i co z tego? Ja mam dużo więcej zabawy przy Elite Beat Agents, New Super Mario Bros. czy The Legend of Zelda: Phantom Hourglass z gorszą grafiką, ale za to niebanalnym gameplay''em. Taki apel do Nintendo:
Róbcie swoje Panowie, trzymajcie się swoich koncepcji i wymyślajcie więcej tak innowacyjnych i niecodziennych urządzeń bo naprawdę dajecie ludziom dużo dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil950 --> Były jeszcze takie wynalazki jak GB Light, czy Pocket. Tekst niestety nie jest poświęcony li tylko konsolce Nintendo, więc pewne skróty musiały się tu znaleźć. Może kiedyś będzie okazja dokładniej prześledzić historię samego GB? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe przypomniały się stare czasy. Pierwszą konsolką jaką posiadałem było Game & Watch, potem taka gra, że ludzie skakali z okien a strażacy na dole musieli ich łapać. Potem nadeszły czasy GB tz. "cegły" potem color, a na sam koniec advance i pokemony wszelkiej maści :] Później nadszedł mój własny PC i PS2, a z konsolami przenośnymi nie miałem dłużej kontaktu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc z konsol w tym artykule posiadam dalej : Gameboy , Gameboy Pocket - taka ciensza wersja tego zwykłego Gameboya , chyba pominieta w tym artykule ;] Gameboy Color , Gameboy Advance , Nintendo 64 , Sega Game Gear, PS , PSP , Xbox 360 ;) Taka moja skromna kolekcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawdzięczała to między innymi wbudowanemu tunerowi TV

Nie wiem, skąd pomysł, że Game Gear miała wbudowany tuner TV. Sam jestem posiadaczem tej kieszonsolki, i tuner był jednym z akcesoriów, które można było dokupić. Wyglądało toto tak: http://www.studio42.info/GameGear/tuner.shtml

oraz kilku popularnym tytułom gier, takim jak Mortal Combat, Sonic the Hedgehog czy produkcje powstałe na licencji Disneya.

Oj... Combat? Nieładnie, Panie Redaktorze, bardzo nieładnie. K jak kaczka, kiełbaska, karaluch czy klawiatura. Kombat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować