Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megaprodukcja w eXtra Grze już w sierpniu!

65 postów w tym temacie

Faktycznie megaprodukcja... Tylko, że nie do końca udana (żeby nie powiedzieć żałosna). Zamiast takich (s)hiciorów, wolałbym ujrzeć reedycje prawdziwych klasyków typu Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tytuł to pomyślałem "Hurrrrrrra!!!! EoA" a tu tylko niewypał roku. Mimo wszystko za taką cene chyba pofatyguję się do sklepu żeby zobaczyć ten żal na mojej twarzy (w lustrze oczywiście) po zagraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jest to ''''megaprodukcja'''' , bo Atari wpakowało w to badziewie ogromne pieniądze , chyba z kilkanaście milionów dolarów... Tylko co z tego , duże koszta produkcji niczego tu nie zmieniają , badziewie i tyle... Prawie na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zabrania CDP reklamowania produktu w taki sposób, chociaż szkoda, że tak mydlą ludziom oczy. No ale czego sie nie robi dla kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:06, Sheloi napisał:

> T a gra jest super,lepsza od powalonego tormenta czy baldura!!11

Ty chyba żartujesz???


w driverze mozna postrzelac,a taki torment to blabla zabij potworka pozniej czytaj cala ksiazke,a w baldurze sa glupie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:08, Misio Rysio napisał:

w driverze mozna postrzelac,a taki torment to blabla zabij potworka pozniej czytaj cala
ksiazke,a w baldurze sa glupie walki.


Trzymajcie mnie ! Planescape Torment i Baldur''s Gate to jedne z najlepszych gier RPG jakie świat na oczy widział...
Rozumiem można nie lubić RPG-ów, ale żeby tak od razu mówić że są "powalone"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:10, Sheloi napisał:

Trzymajcie mnie ! Planescape Torment i Baldur''s Gate to jedne z najlepszych gier RPG
jakie świat na oczy widział...
Rozumiem można nie lubić RPG-ów, ale żeby tak od razu mówić że są "powalone"?


nierozmieszaj mnie,najlepszy rpg to morrowind i gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:11, Misio Rysio napisał:

nierozmieszaj mnie,najlepszy rpg to morrowind i gothic.


Niech ci będzie, szanuję gusta innych ludzi, nie będę się z tobą kłócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam edycję premierową tej gry 5 cd ale to jest normalne dno......rozłażące się tekstury!...wszystko jest poprostu płaskie!(jakis narysowany chaczyk zamiast klamki no tragedia ...a do tego ta gra jest cholernie trudna.....wywaliłem to dziadostwo z dysku po 2 godzinach i teraz stoi na półce....absolutnie odradzam zakup....!!!!!!?!?!?!
Wieżcie mi...:)..powiem jedno Terminator 3 bunt maszyn juz jest od tego lepszy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować