Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun kolejnego filmu Resident Evil budzi nadzieję

46 postów w tym temacie

musze powiedziec ze mimo iz film animowany... zrobił na mnie wielkie wrażenie :)
osobiscie tez grałem w RE 4 na PC (oczywiście na gamepadzie :P ) i musze powiedziec ze miło bedzie zobaczyc kenediego w akcjii dobry kosciu to jest... ps jest troche podobny do tego z zagubionych.. jak on tam miał... zapomnialem./... ale jest podobny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to jeżeli program lub film nie jest dostępny w danym miejscu (Europa), to można go ściągnąć bez obawy, że się w korsarza bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nic porządnego nie wychodzi na rynek europejski... eh... Może producenci zmienią zdanie i wypuszczą w europie. A jak nie to czekać na dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie to się nie może udać. Nigdy nie widziałem filmu na motywach gry, ktora przebija, albo chociaż dorownuje grze. Po takich porażkach jak BloodRayne i Alone in the Dark trudno mi się pozytywnie nastawić na film.
Choć nie powiem, Max Payne wzbudził we mnie nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie film na podstawie gry Resident Evil prezentujący się lepiej niż średnio! Animacja trójwymiarowa to imho bardzo dobre wyjście - czuć lekko klimacik gry. Filmy z Millą Jovovich to kicz dla nastolatków - nikłe nawiązania do gier RE i super-hiper moce Alice... Nie ma to jak stary dobry L.S. Kennedy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda apetycznie. Klimat Resident Evil jest według mnie dobrze utrzymany, akcja rozgrywa się na lotnisku - też dobry pomysł. Co prawda film byłby raczej taki bardziej "profesjonalny" gdyby grali w nim prawdziwi aktorzy, ale jednak tutaj byłoby więcej kłopotów z montażem, a konkretniej z różnego typu efektami. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję że będzie to dobra produkcja kinowa. Szkoda tylko, że Europa go nie dostanie - zupełnie nie rozumiem tego posunięcia. No ale cóż, najwyżej sprowadzi się z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować