Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun kolejnego filmu Resident Evil budzi nadzieję

46 postów w tym temacie

Niech tylko będzie w kinie to w 153 albo innego iwana i do Cinema City po obejrzeniu ostatniej części można było się domyślić że będzie następna część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 17:27, Thompson napisał:

Zaitsev, ROCCOON pisze się przez dwa C. :\

Thompson, RACCOON pisze się przez jedno A :)
Dzięki za zwrócenie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem komputerową animację zamiast klasycznego filmu. Mam nadzieję, że ten pomysł nie popsuje klimatu poprzednich części tego jakże udanego filmu. Fabuła wydaje się być zrealizowana tak jak w poprzednich RE, czyli będzie na co popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że to będzie film z żywymi aktorami, a tu masz - animacje komputerowe. Nie mówię, że coś źle. Ja nie mam nic przeciwko takim filmom. W sumie to nie przepadam za grami-horrorami, ale jeśli chodzi o filmy, to nie mam żadnego "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:06, heaton 1992 bdg napisał:

Myślę że w Polsce ten film wyjdzie , na pewno będzie hit bądź przynajmniej niezły film
:)


To zmień tok myślenia chłopaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie klimacik RE! Bo filmy z Jovovich to hollywoodzka kicha, niewiele wspólnego mająca z dziełem Capcom. Licze na to, że dystrybutorzy pójdą po rozum do głowy i udostępnią film szerszej publice w Europie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie dobry film, oby. Drugiego Dooma nie chcemy. Osobiście lubię te klimaty i czekam z niecierpliwością. A i jeszcze ofc pozostaje czekać na upragniony film - Max Payne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle ma BYĆ?? To jakaś kpina, ten filmik nijak jak dla mnie się ma do historii w filmach.
Bez Milli?? Ona nadaje filmowej historii smaczku. Jak dla mnie ten zwiastun może opowiadać historię ludzi dziejącą się w trakcie fabuły w normalnym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trailerku stwierdzam, że nie mogę się doczekać filmu. Zapowiada się co najmniej ciekawie.

Nie rozumiem, jednak tylu odwołań i porównań do filmów spod amerykańskich gwiazdek. Ten RE to całkiem inna produkcja nie mająca nic wspólnego z Jovovich. Dwie różne sprawy po prostu. Rozumiem, że porównania jakieś na pewno będą w końcu obie produkcje są ściśle związane z produktem Capcomu. Jednak bez przesady, żeby narzekać, że nie ma Jovovich albo, że nie jest to typowa "żywa" produkcja.

Jak wspomniałem wcześniej trailer sprawił, że nie mogę się doczekać jak zobaczę tą odsłonę RE. I czuję coś, że nie zawiodę się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm filmik ciekawy.
W sumie to dobrze że zrobili komputerowy i że jest to produkcja nie zależna od poprzednich filmów bo ma duże szanse na to iż będzie znacznie lepszy :) Szkoda tylko że nie planują puścić tego w europie (po części to się nie dziwię bo u nas wciąż uważa się że filmy animowane są dla dzieci), więc jak nie wydadzą tego nawet na płycie to sami proszą się o pirackie wersje a szkoda :( co jak co ale zawsze lepiej mieć oryginał jeśli jest jakaś dobra produkcja, chociażby po to by odwdzięczyć się twórcom za ich trud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 23:51, Gol Galad napisał:

Słabo wygląda(ale pomysł dobry), nawet gorzej niż starusienki Final Fantasy, chociaż,
wszystko raczej wyjdzie w praniu... xP


Bardzo dobra wiadomość i cieszę się, że nowy filmy "Resident Evil" będzie w takiej formie.

Jeśli chodzi o wygląd tej produkcji to wydaje mi się, że twórcy chcą by film był animacją, natomiast panowie z Square chcieli pokazać komputerową wersję aktorskiego kina.

Niemniej, jeśli film pojawi się polskich sklepach lub wypożyczalniach to na pewno go zakupię/wypożyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego braku premiery w Europie nie będzie mi specjalnie brakować , ale i tak uważam że film będzie całkiem fajny. Całe szczęście że powstaje w formie animowanej , jakby miał powstać kolejny badziewny film z aktorami to zyski zapewne były by znacznie mniejsze. Najbardziej rozczarował mnie ten potwór na samym końcu , taki jakiś nijaki , no ale trudno nie wszystko musi się dobrze prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:14, MisioKGB napisał:

> Myślę że w Polsce ten film wyjdzie , na pewno będzie hit bądź przynajmniej niezły
film
> :)

To zmień tok myślenia chłopaku ;)

Każdy ma swoje zdanie , proponuję tobie abyś nie ingerował w zdanie innych ludzi , trailer oglądałem i bardzo mi się spodobał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować