Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun kolejnego filmu Resident Evil budzi nadzieję

46 postów w tym temacie

Moze sprintujący po piasku zombiacy nie przerażali, ale ta grafika wprost rozśmiesza, a brak Milusi Jovusi to już w ogóle katastrofa. W sumie żadna strata, mogą sobie nawet zakazać eksportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś porządny resident bo te wszystkie badziewia amerykańskie mnie wkurzały a ten przynajmiej nawiązuje do fabuły gry i jest z leonem który świetnie wpasuje sie w role Milusi Jovusi jak to powiedział hans kolo
super a najlepsza japońska animacja jaką widziałem to był Vexille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest jakaś porażka ;/ Film to film a nie jakaś tam Grafa. Beowulf był oryginalny i dobry ale zepsuty dlaczego bo wyglądał jak niskobudgetowy film 3D ja to tak odebrałem <--- a dlaczego bo widziałem Intro w NWN2 i jakby zrobili film 3D w takiej grafie i w takim klimacie Zapomnianych krain jak w Intro to by miał rozgłos. Idą na jakość nie na ilość i jak zwykle muszą dać jakąś nazwę super ponurą. Najpierw zaczęło się od Samej Nazwy Residend Evil. Potem żeby wzmocnić to dodali Nemesis :D jeszcze mocniejszy dopisek "Unicestwienie" a teraz Degeneracja.. czego ??? Ludzkości ;/ Ehhhh A niech to wyjdzie niewypał film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich Residentów, ten jest najbardziej... "residentowy" :) Przypomina bardzo RE2 (grę ofkoz), z resztą widać to po bohaterach z tej części, muzyce i Tyrancie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować