Zaloguj się, aby obserwować  
ANDREO8

Zróbmy film na podstawie gry !!! wybór dowolny ;d

48 postów w tym temacie

Witam wszystkich !
Zaczynamy zabawę ! Polega ona na tym że każdy podaje tytuł gry na podstawie której chce nakręcić film i dodaj do tego aktora którego chciałby nakłonić aby zagrał główną rolę i czy chce coś zmienić w fabule itd. Jeżeli ktoś wpadł na taki sam pomysł daje swoje propozycje do tego filmu i zmiany w fabule ;d
Ja na początek z żalem stwierdzam że moja propozycja została już sfilmowana mianowicie Alone in the Dark ( niestety spartaczył to jak wszystko Uve Boll ) w mojej wersji nie zmianiałbym fabuły a rolę Edwarda Carnbiego zagrałby Christian Bale . Dzisiaj przeczytałem na Gol-u że Sfilmują God of War moją kolejną propozycję ;/ W mojej wersji rolę Kratosa zagrałby oczywiście Gerard Butler Zeusa Sam Neil a Aresa Mel Gibson ;d
Życze miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogliby nakręcić Wiedźmina (takiego porządnego nie takiego jak ostatni). Co do fabuły to chyba wolałbym książkową, a nie tą z gry. Tylko żeby zmieścić całą książkę najlepiej byłoby zrobić serial lub kilku częściowy film. Kurde Wiedźmin robiony w Hollywood:D Napewno dobrze wyszłyby sekwencje walki (tam potrafią różnie cuda). Co do aktorów to nie mam jakiś specjalnych wymagań. Ważne jest by dobrze czuł się w tej roli bo IMO Żebrowski nie wiedział o co w tym chodzi i cały czas chodził mroczny i stroił takie miny jakby miał problemy żołądkowe:D
Kolejny film to Maks Payene ale to już na szczęście robią:D
Podobnie RE zdaje się, że prace nad kolejną częścią trwają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe masz rację z tym Żebrowskim ale mogliby też nakręcić Metal Gear Solid chodź ta gra jest jak film wiesz o co mi chodzi te długie filmiki i w ogóle ;/ Snaka mógłby zagrać yyy... właśnie kto ? Myślę że Sylvester Stalonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:32, ANDREO8 napisał:

hehe masz rację z tym Żebrowskim ale mogliby też nakręcić Metal Gear Solid chodź ta gra
jest jak film wiesz o co mi chodzi te długie filmiki i w ogóle ;/ Snaka mógłby zagrać
yyy... właśnie kto ? Myślę że Sylvester Stalonne

Hmm on już jest za stary. Zresztą, nie bardzo pasowałby do takiej postaci. Z tego co pamiętam Snake był szczupły i dość "gibki" a Sylwester jest dość przypakowany... Film Blood Rayne wyszedł dość fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W roli Wiedźmina obsadziłbym może Szyca,i mam nadzieje,że nowy film/serial będzie udany,bo gdy zobaczyłem film pierw chcialo mi się śmiać,a później płakać,najlepszy wyszedl im Smok,ta cuda grafika... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyc film na podstawie Turoka. Fabula niech bedzie z tego najnowszego. Nie mam pojecia kto bedzie gral samego Turoka. Na filmach sie nie znam, aiec moze ktos inny cos wymysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:40, Revereth napisał:

W roli Wiedźmina obsadziłbym może Szyca,i mam nadzieje,że nowy film/serial będzie udany,bo
gdy zobaczyłem film pierw chcialo mi się śmiać,a później płakać,najlepszy wyszedl im
Smok,ta cuda grafika... :)

No zgodze się Szyc mógłby być. Hmm tylko nie wiem jak on wyglądałby w długich włosach... W sumie smok nawet fajnie wyszedł (z tego co pamiętam, a oglądałem dawno teraz to pewnie nie byłby fajny) no i jeszcze dobrze zapamiętałem te małe stworki na uroczysku. One bardzo fajnie wyszły i ta walka z nimi to chyba najlepsze z tego serialu (co nie znaczy, że świetne). Najgorsze były te potwory z tej gumy:/ Strzygi nie pamiętam ale to chyba ktoś przybrany był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Programistom wyszedł taki gumo-plastik z tych stworów...W filmie najlepsza była walka,fajnie to wyglądało jak Geralt(Żebro) rozwalał przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że z WYGLĄDU bardziej mi już Żebrowki pasuje niż Szyc...

Co do filmów to chciałbym zobaczyć... Assassin''s Creeda ale bez tych wstawek z przyszłości oraz by skarb nie posiadał magicznej mocy bo mi się to w grze niepodobało... jeśli chodzi o rolę główną to chciałbym jakiegoś młodzika któremu zależy na roli (ale ma też talent do tego) a nie jakiegoś gwiazdora:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 18:49, Młody miro napisał:

widzmin teraz leci w tvp polonia


a o której?

Ja chciałby film na podstawie gry F.E.A.R. lub Project Origin i żeby za Almę zagrała Jodelle Ferland (Sharon z Silent Hill'a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować