Zaloguj się, aby obserwować  
ANDREO8

Zróbmy film na podstawie gry !!! wybór dowolny ;d

48 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 20:54, Seccolo napisał:

> widzmin teraz leci w tvp polonia

a o której?

Ja chciałby film na podstawie gry F.E.A.R. lub Project Origin i żeby za Almę zagrała
Jodelle Ferland (Sharon z Silent Hill''a)

Leciał od 18 bodajrze zobacz w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:14, Kirabax napisał:

Film? Call of Duty 4. Gra jest prawie jak film. Gdyby rozegrac to tak, jak poprowadzono
grę, film zgarnal by oscary.

że bym poszedł do kina i obejrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm? To może: The Longest Journey (najdłuższa podróż)- gra ma świetną fabułę i mroczny klimat, ciekawe jakby film wyglądał,
Battlefield 2- Jako fan gry chce zobaczyć film.
Gothic - Ciekawe jakby to wyglądało z prawdziwymi aktorami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:05, fearlord napisał:

Gothic - Ciekawe jakby to wyglądało z prawdziwymi aktorami. :P


Najlepiej jedynke, bo w najnowszej czesci by ci Where is the guru wyskakiwalo w polowie :P

Film na podstawie Gothic, Morrowind- troche by poszlo na animacje i efekty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft albo Fallout,to by było coś...poza tym ciekawy był by film na motywach Fable ale to raczej marzenia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym żeby kiedyś powstał film na podstawie Fahrenhait. Gra miała świetną fabułe, jeśli poprowadzili by ją tak jak w grze mógłb by być to jeden z lepszych filmów. Choć film na podstawie Fallout też mógł by być dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:48, Sylwassss napisał:

A ja chciałbym żeby kiedyś powstał film na podstawie Fahrenhait. Gra miała świetną fabułe,
jeśli poprowadzili by ją tak jak w grze mógłb by być to jeden z lepszych filmów.

Z pewnością. Choć ja bym wolał by w ewentualnej ekranizacji ograniczono się do 75% gry,bo reszta jest już słabiutka,psuje powstały na początku klimat i widzieliśmy ją już we wszelakich Matrixach :) Generalnie to sam Fahrenheit jest skonstruowany jako film,ale nic przeciwko ekranizacji (na takich warunkach jak pisałem wyżej) bym nie miał.

BTW Bardzo podobny temacik już zdaje się jest:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28475&u=181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:53, Kujam napisał:

> Gothic - Ciekawe jakby to wyglądało z prawdziwymi aktorami. :P

Najlepiej jedynke, bo w najnowszej czesci by ci Where is the guru wyskakiwalo w polowie
:P

Film na podstawie Gothic, Morrowind- troche by poszlo na animacje i efekty ;D


I Uwe Boll za sterami tego projektu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:05, fearlord napisał:

hm? To może: The Longest Journey (najdłuższa podróż)- gra ma świetną fabułę i mroczny
klimat, ciekawe jakby film wyglądał,


Och tak!... Tylko Corteza musiałby zagrać ktoś odpowiednio Mroczny-I-Tajemniczy. W ogóle gdyby to zrobił ktoś kto umie oddać klimat, ale to jest niestety dość rzadkim zjawiskiem /= Ale te przejścia ze scenerii sf do ''fantasy''... Ach! Te kontrasty!... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:57, THE WITCHER1990 napisał:

> W roli Wiedźmina obsadziłbym może Szyca,i mam nadzieje,że nowy film/serial będzie
udany,bo
> gdy zobaczyłem film pierw chcialo mi się śmiać,a później płakać,najlepszy wyszedl
im
> Smok,ta cuda grafika... :)
No zgodze się Szyc mógłby być. Hmm tylko nie wiem jak on wyglądałby w długich włosach...
W sumie smok nawet fajnie wyszedł (z tego co pamiętam, a oglądałem dawno teraz to pewnie
nie byłby fajny) no i jeszcze dobrze zapamiętałem te małe stworki na uroczysku. One bardzo
fajnie wyszły i ta walka z nimi to chyba najlepsze z tego serialu (co nie znaczy, że
świetne). Najgorsze były te potwory z tej gumy:/ Strzygi nie pamiętam ale to chyba ktoś
przybrany był...

Szyc pasuje na wiedźmina jak nie przymierzając Zamachowski na pana Wołodyjowskiego. Zresztą tu gra była grubo po książkach i gęsto czerpie z ich fabuły, więc film na podstawie gry byłby jak książka na podstawie scenariusza, który powstał na podstawie książki:D.
A jaką grę chciałbym zobaczyć w postaci filmowej... trudno stwierdzić, moze Crysis? Dobrze zrobiony mógłby przypominać jedynkę Predatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:16, PJ MW napisał:

Film na temat Diablo! Oby tylko nie zrobił go ''''miszcz Bol''''l ;]


Nie on teraz zajęty jest, pracuje nad FAR CRY xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć w telewizorze Film na podstawie Morrowinda. Albo Max Payne - ale tego już robią więc niedługo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować