Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z handheldami - dzień 2

36 postów w tym temacie

Nie mam uwag do tekstu bo dobrze naskrobany. Fakt PSP to maszynka, którą warto mieć choćby do GTA LC/VC Stories, Def Jam Takeover, ale ja nie zdecydowałem się na zakup. Mam nadzieję, że tekst o DS''ie będzie równie dobry, aha i taka prośba do autora co będzie pisał:
Czy mógłbyś wspomnieć o Dragon Ball DS (tym nowym RPG co wychodzi) GTA Chinatown Wars i zaskakującym Sonic Engine? Ten silnik graficzny (HOMEBREW ! ! !) pokazuje do czego zdolny jest DS (w kwestii wytłumaczenia nie ma on nic wspólnego z niebieskim jeżem, po prostu autor go tak nazwał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP Szybko nie zginie ;]

Sequele Locoroco i Patapon, Resistance Retribution, God of War oraz inne...

No i bajer, że jest to naprawdę multimedialny kolos ;] A w wersji slim wcale nie ciężki ;]


PS: Ciekawi mnie kiedy w końcu gram pokusi się o stworzenie tygodnia z PS3...
Bo niestety obawiam się, że serwisowi bliżej do stronniczości na rzecz konsoli Microsoftu, aniżeli do obiektywnego i zimnego traktowania z takim samym dystansem obu konsol...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:03, Kszaqu napisał:

Ja powiem krótko... jeżeli interesują Cię ciekawe i innowacyjne tytuły, sięgnij po DSa.
Lecz gdy na pierwszym planie stawiasz muzyke, filmy lub gdy wolisz grafike od grywalności,
to kup PSP, bo dobrymi i "świeżymi" grami kieszonsolka Sony pochwalić sie nie może (prócz
Patapona i Locoroco) wiekszość tytułów (tak z 85 %) to sequele/prequele pozycji z PS2/PSX


Jak "na pierwszym planie stawiasz muzyke, filmy" i przeglądanie zdjęć, to lepiej kupić sobie dobry odtwarzacz MP4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 03:02, KillNeq napisał:

PSP Szybko nie zginie ;]

Sequele Locoroco i Patapon, Resistance Retribution, God of War oraz inne...

No i bajer, że jest to naprawdę multimedialny kolos ;] A w wersji slim wcale nie ciężki
;]


PS: Ciekawi mnie kiedy w końcu gram pokusi się o stworzenie tygodnia z PS3...
Bo niestety obawiam się, że serwisowi bliżej do stronniczości na rzecz konsoli Microsoftu,
aniżeli do obiektywnego i zimnego traktowania z takim samym dystansem obu konsol...

Pozdrawiam

Jasne...gram.pl pisze w miare dobrze o Sony Playstation Portabile i jest sponsorowana przez Microsoft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil950 gdzie on napisał że gram.pl jest sponsorowane przez microsoft? Chodziło mu o stronniczość a to nie jest to samo co "sponsorowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę miesięcy temu chciałem sobie kupić PSP , ale jednak na tej konsoli jest zbyt dużo interesujących tytułów gier , a ja nie mam tyle kasy aby je wszystkie kupić. Poza tym spotkałem się z opinią że PSP jest zbyt mały do oglądania filmów i zbyt duży do słuchania muzyki , może nie są to jakieś duże wady , ale jednak są. Ostatecznie zdecydowałem się kupić DS-a zamiast PSP i mam nadzieję że nie będę żałował tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP bardzo mi się podoba. Kupiłbym jakbym miał ps3 a z xboxem 360 raczej tego nie połącze. Może kiedyś wyjdzie konsola przenośna od MS. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co tu cokolwiek laczyc? Mam X360 i PSP - wspanialy zestaw. Na PSP kupuje gry typowo "rozrywajace" i lekkie - Patapon, Castlevania itp., zas na X-a cos powazniejszego. Nie wiem jak moglbym "laczyc" mala konsole z duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka przyszłość czeka PSP? Pozostając w temacie PSP Slim, warto dodać, że krążą już plotki na temat kolejnego "liftingu" konsoli - tym razem pod nazwą Slim&Lite.

ojjj coś pokręciliście. Przecież slim&lite zostało już wydane. Narazie ta nowa wersja nie ma nazwy tylko model psp-300x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz, która martwi, to brak horrorów poza Silent Hill Origins (genialnym swoją drogą) czy takim thriller''em Manhunt 2.
A przecież Handheld''y są stworzone do horrorów. Dobry survival horror + gra na dużej przestrzeni napędzą schiza bardziej niż najlepszy film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo, ale widze w tych artykulach (PSP i NDS) niesamowita tendencyjnosc. Moze i niezawiniona, nieswiadoma, ale jednak. Po pierwsze gry. Jezeli w artykule o PSP pokazywane sa screeny z gier, to samo powinno dotyczyc NDS. Tutaj jednak pokazywane sa okladki gier - pozostawiam to bez komentarza. Po drugie - w artykule o NDS opisywane sa najrozniejsze dodatki do konsoli (odtwarzacz muzyki - nie wiem dlaczego nie ma go wbudowanego w konsole, tylko trzeba kupowac "gre" odtwarzacz muzyki, rozne kontrolery, pedometr itp), dlaczego wiec w artykule o PSP nie ma opisanego ani jednego? A przeciez sa 2 (o tylu wiem): kamerka i GPS z ciagle rozwijanym oficjalnym i nieoficjalnym zestawem map (takze polski), dzieki ktoremu PSP staje sie takze bardzo przydatnym urzadzeniem do nawigacji i to nie tylko drogowej ale takze i pieszej, gorskiej, morskiej. Po trzecie - Mozliwosc grania w gry z PS3 jezeli takie posiadamy. No i po czwarte - telewizja. Jezlei posiadamy stacje LocationFree mozna sobie ogladac chocby telewizje na PSP. Moze to nie jakies super funkcje, ale jezeli w artykule o NDS opisywane jest wszystko, to samo powinno tyczyc PSP. Badzmy konsekwentni i pozwolmy podjac swiadomy i WLASNY wybor co do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć obie konsole, i gry na każdą z nich różne, bo każda ma jakieś fajne tytuły....ja narazie kupiłem NDS-a ale chcę też PSP, obie mają coś w sobie, i mogą się uzupełniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować