• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
exstreme

Proszę o pomoc

Pytanie

skoro wiesz że łamiesz regulamin, to nie tylko zamykam ale jeszcze w ramach bonusu ostrzeżenie dorzucam. Zaś pozostałych proszę o niedopisywanie się do takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.07.2008 o 18:17, exstreme napisał:

W ogólnym temacie o grze Zelda Phantom Hourglass nikt mi nie odpisuje a może w tym temacie
mi ktoś odpisze bo jest nowy i wiem że zaraz moderator go zamknie ale proszę o pomoc.
Jak zdobyć wędkę,łuk,bomby(wiem że jest potrzebna do nich jakaś torba ale nie wiem gdzie
ją znaleźć)? z góry dziękuje .

no więc skoro znalazłeś temat o tej grze, to poczekaj tam, aż ktoś odpowie, bo faktycznie - ten temat i tak zaraz mod zamknie.
jakby co - poszukaj poradnika w googlach. możliwe też, że mógłbyś takowy zakupić na GOL-u, ale tego nie jestem pewien.
edit: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2008 o 18:59, szypek26 napisał:

> W ogólnym temacie o grze Zelda Phantom Hourglass nikt mi nie odpisuje a może w tym
temacie
> mi ktoś odpisze bo jest nowy i wiem że zaraz moderator go zamknie ale proszę o pomoc.

> Jak zdobyć wędkę,łuk,bomby(wiem że jest potrzebna do nich jakaś torba ale nie wiem
gdzie
> ją znaleźć)? z góry dziękuje .
no więc skoro znalazłeś temat o tej grze, to poczekaj tam, aż ktoś odpowie, bo faktycznie
- ten temat i tak zaraz mod zamknie.
jakby co - poszukaj poradnika w googlach. możliwe też, że mógłbyś takowy zakupić na GOL-u,
ale tego nie jestem pewien.
edit: literówka

lepiej niech poszuka w google bo na golu to go będzie trochę kosztowało , zawsze lepiej za darmo mieć takowy poradnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2008 o 18:17, exstreme napisał:

skoro wiesz że łamiesz regulamin, to nie tylko zamykam ale jeszcze w ramach bonusu ostrzeżenie
dorzucam. Zaś pozostałych proszę o niedopisywanie się do takich tematów.

Skoro wiesz że łamiesz regulamin to w ramach bonusu dorzucam ostrzeżenie. A pozostałych proszę o niedodpowiadanie na takie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować