Zaloguj się, aby obserwować  
KANTAR1

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Edycja Kolekcjonerska

20 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie: Czy będzie jeszcze możliwość zamówienia edycji kolekcjonerskiej tej gry na gram.pl? Bo w chwili obecnej jest czerwony napis "nakład wyczerpany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:22, KANTAR1 napisał:

Witam. Mam pytanie: Czy będzie jeszcze możliwość zamówienia edycji kolekcjonerskiej tej
gry na gram.pl? Bo w chwili obecnej jest czerwony napis "nakład wyczerpany".


Pewnie tak bo raczej ktoś się znajdzie kto niepotwierdzi zamówienia, i wtedy ty zamówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mogę zamówić tej gry i liczyć na okazje? Bo wyjeżdżam na wakacje i jeśli znowu edycja będzie dostępna nie będę miał jak jej zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ratuję Cię zakup tej gry na Allegro, albo modlitwa oto aby ktoś nie potwierdził zamówienia i żeby to Tobie się udało ową sztukę zdobyć przed innymi.
Co do cen na Allegro to wątpię aby osiągnęła ceny pokroju EK Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo zamów przez empik ... dla niedowiarków że w empiku gra jest dostępna daje linka :

http://www.empik.com/s-t-a-l-k-e-r-clear-sky-edycja-kolekconerska-pc-multimedia ,prod2780095,p?slotName=RecommendedMultimedia

Nieźle nas CDP zrobiło ...

"Edycja kolekcjonerska będzie dostępna tylko w sklepie gram.pl , nie będzie można jej dostać w empiku czy media markt" , "Nakład gry jest ograniczony tylko do 500 sztuk EK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 14:23, KANTAR1 napisał:

Dobra, już zamówiłem kolekcjonerkę na wirtusie. Miałem szczęście.



gratuluje ale nei ma pośpiechu praktycznie zawsze EK są dostepne jeszcze na gram.pl ktoś pewnie niepotwierdzi zamówienia i na wirtusie też jeszcze jest sporo sztuk z takimi samymi dodatkami co na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 14:26, hagen321 napisał:

gratuluje ale nei ma pośpiechu praktycznie zawsze EK są dostepne jeszcze na gram.pl ktoś
pewnie niepotwierdzi zamówienia i na wirtusie też jeszcze jest sporo sztuk z takimi samymi
dodatkami co na gram.pl


No na wirtusie coś wolno schodzi, więc jeśli ktoś jeszcze nie ma niech na nim zamówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że tylko wersja z gram.pl w pierwszym nakładzie 500 sztuk będzie z zapalniczką taką jak w Rosyjskiej EK.Reszta Ek z innych sklepów będzie bez zapalniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:18, Codipar napisał:

Przypominam że tylko wersja z gram.pl w pierwszym nakładzie 500 sztuk będzie z zapalniczką
taką jak w Rosyjskiej EK.Reszta Ek z innych sklepów będzie bez zapalniczki.


Skąd te informacje? Na wirtusie jest napisane, o tym że kupuje edycje z zapalniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:18, Codipar napisał:

Przypominam że tylko wersja z gram.pl w pierwszym nakładzie 500 sztuk będzie z zapalniczką
taką jak w Rosyjskiej EK.Reszta Ek z innych sklepów będzie bez zapalniczki.



wirtus też sprzedaje zestaw z zapalniczką i na gram.pl pewnie też jeszcze będzie EK jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:37, KANTAR1 napisał:

> Przypominam że tylko wersja z gram.pl w pierwszym nakładzie 500 sztuk będzie z zapalniczką

> taką jak w Rosyjskiej EK.Reszta Ek z innych sklepów będzie bez zapalniczki.

Skąd te informacje? Na wirtusie jest napisane, o tym że kupuje edycje z zapalniczką.



Jakbyś czytał trochę forum i info o grze to byś wiedział.A skoro jest na wirtusie to CDP znowu nas w chu ... zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:27, Codipar napisał:

Jakbyś czytał trochę forum i info o grze to byś wiedział.A skoro jest na wirtusie to
CDP znowu nas w chu ... zrobiło.


Siedzę tutaj rzadko, a na innych stronach nic o tym nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info na tej stronie. Faktycznie jest napisane, że pozostałe 199 egzemplarzy będzie bez zapalniczki. Do wirtusa wczoraj wysłałem e-maila z zapytaniem czy na pewno dodają zapalniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 17:48, KANTAR1 napisał:

Znalazłem info na tej stronie. Faktycznie jest napisane, że pozostałe 199 egzemplarzy
będzie bez zapalniczki. Do wirtusa wczoraj wysłałem e-maila z zapytaniem czy na pewno
dodają zapalniczkę



Hehe ok.Jak Ci odpiszą na maila daj nam tu znać.Jestem ciekawy jak to z tą zapalniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 20:35, Codipar napisał:

Hehe ok.Jak Ci odpiszą na maila daj nam tu znać.Jestem ciekawy jak to z tą zapalniczką.


Wirtus napisał, że sam nie wie czy dostanie edycje z zapalniczką czy bez. Więc nastawiam się na to, że zapalniczki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:31, KANTAR1 napisał:

> Hehe ok.Jak Ci odpiszą na maila daj nam tu znać.Jestem ciekawy jak to z tą zapalniczką.

Wirtus napisał, że sam nie wie czy dostanie edycje z zapalniczką czy bez. Więc nastawiam
się na to, że zapalniczki nie będzie.


Z zapowiedzi wcześniejszych tylko na gram.pl można będzie EK zdobyć z zapalniczką, więc wątpię by EK na wirtusie były z zapalniczką, chyba że znowu coś pozmieniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować