Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online już we wrześniu?

44 postów w tym temacie

Nie sadze aby Warhammer pobil WoW-a czy Conana. Bedzie dobrą grą, ale bez blysku. Grafika jest przeciętna wiec pod tym wzgledem jest gorsza od Age of Conan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego będzie. Mogliby dać jakiś 7-dniowy trail albo coś w tym stylu (albo nabicie max do jakiegoś nieskiego bez pełnej, płatnej aktywacji konta). No a najlepiej, to bez abonamentu, wtedy to bym sobie kupił, bo do GW jakoś nie jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie zadna nowa gra tego typu nie ma szans z WoW ale tylko dlatego ze WoW juz jest pare lat wiec jest dopieszczony mowiac ze WAR to kopia WoW jest troche smieszne bo sam WoW ma w nowych dodatkach pare z zynek z innych mmo pozyjemy zobaczymy dla mnie np postacie z WoWa wygladaj jak pokemony smiesznie wygladaja ale pozyjemy zobaczymy oby WAR mial tak dobre wsparcie techniczne jak WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ma to wyglądać, to ja dziękuję... MMO powinno się tworzyć z grafiką wyglądającą ładnie, estetycznie i klimatycznie, nie koniecznie musi wyprzedzać czas (bo wymagania powinny być względnie niskie), ale jak najbardziej powinna być zrobiona tak, aby za kilka lat nie wyglądało to archaicznie. Dobrym tego przykładem jest World of WarCraft, w którym grafika prawie w ogóle się nie zestarzała, dalej cieszy oko (szczególnie w dodatkach, w których jest znacznie usprawniana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemniej zmiany nie są duże, ale to jest też kwestia stylu graficznego. Styl "fotorealistyczny" (pojęcie względne) dużo szybciej się starzeje. Starczy przypomnieć sobie tytuły sprzed kilku lat określane przez prasę fotorealistycznymi, a obecnie na niektóre nawet trudno spojrzeć bez krzywienia się ;)

Co do samego Warhammera to grafika prezentuje się całkiem nieźle, aczkolwiek gra już trochę zbyt długo powstaje i nie jestem pewien czy tej grze to na pewno na zdrowie wyjdzie. Oczywiście grafika to nie wszystko, najbardziej interesuje mnie wierne oddanie klimatu Warhammera. Osobiście liczę na tytuł nieco poważniejszy niż WoW. Odnośnie daty premiery to mam wrażenie, że jeszcze przesuną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym przykładem na morpega, który starzeje się bardzo powoli jest Ultima Online :P A grafiki niewiadomo jakiej tam nie znajdziecie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak duża firma z doświadczeniem, jaką jest EA i tyle kłopotów z podaniem informacji prasowej?

Bezsens. Co prawda nie takie rzeczy już EA robiło, ale to jest kolejny dowód na ich nieprofesjonalność. Sam wątpię, by Warhammer Online ukazał się już we wrześniu - ten termin jest zwyczajnie mówiąc zbyt nierealny, by stał się prawdziwy. Rozumiem, grudzień albo początek 2009, ale nie wrzesień. Gra raczej nie jest jeszcze gotowa, choć mogę być w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko i prawda że klimat jest ważny, nie można jednak zapominać, że klimat budowany jest głównie grafiką :) Mnie od WoWa odrzuciła właśnie stylizacja grafiki, wszystko wesolutkie, kolorowe, buźki rozesmiane hahaha i hihihi na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 10:12, gpodoba napisał:


kolejny gniot,a WOW'' a to nic nie pobije ;]


Na wstępie zapytam - czemu wydajesz opinie o grze, której rozwoju zapewne nie śledziłeś, a zakładam, że tym bardziej nie uczestniczysz w jej beta testach; akurat moje subiektywne opinie (chociaż trzeba przyznać, że są zgodne z wieloma głosami, które słychać w sieci) które wydałem o TR i AoC, są bazowane na faktycznym obcowaniu z danymi produktami.

Co do samego WoWa - to jest dobra gra, ustanowiła standardy gatunku i chwała wiekopomna jej za to. Określenie ''Waiting on Warhammer'' akurat niespecjalnie wydaje waloryzująca opinię o tym MMORPG, ale dobrze przedstawia uczucie, które, sądzę, towarzyszy wielu fanom MMO, którzy mieli lub mają do czynienia z World of Warcraft: znudzenie.
MMO Blizzarda jest świetne, wciągające, ale na dłuższą metę staje się nudne, schematyczne, a główną kotwicą trzymająca ludzi na wysokich poziomach przy tej grze jest społeczność - znajomi z sieci, kumple z reala, z którymi gramy itd.

Dlatego też wiążę duże nadzieje z dziełem twórców Dark Age of Camelot - może pojawi się na rynku gra, która będzie równie wciągająca jak WoW, podtrzymująca istniejące i ustanawiająca nowe standardy jakości, ale w końcowych fazach rozgrywki najwięcej radochy z obcowania z nią będą dawać nie tylko rozmowy ze znajomymi, ale dynamiczne, satysfakcjonujące potyczki z wrogami, których nigdy nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem mam mieszane uczucia AoC jest strasznie nie skonczony nie wiem jakim cudem wyszedl w takim stanie a warhammer ma troche slaba grafe mam okazjie testowac bete musze powiedziec ze o wiele lepiej to wyglada niz w AoC mam na mysli ze nia ma tyle buggow a jest w wersjii beta. Ciekawe rozwiazania nowe pomysly, klimat nawet nawet , plynnosc gry moze byc ale jest jeszcze troche do zrobienia sie osmiele podsumowac wara; to polaczenie kilku gier mmo plus diablo i nawet im to wyszlo, nie wiem czy sie nie przesiade z AoCa na wara

pozdr


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co z tego bedzie , nie ma co sie napalac bo mozna sie pieknie rozczarowac , jak np. AoC - ta gra powinna wyjsc za rok , tam wiecej niedziala niz dziala , WoW - najlepsza gra MMO ale juz po paru latach gry jest nudna , Warhammer - z tego co czytalem w sieci nie zachwycaja sie beta testerzy , raczej wiecej jest na nie , choc gra ma wyrobiona marke , porzyjemy zobaczymy , podejrzewam ze mimo checi zagrania w inne niz mmo niz WoW , bede meczyl WOTLK ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:35, Sth`Devilish napisał:

Jak tak ma to wyglądać, to ja dziękuję... MMO powinno się tworzyć z grafiką wyglądającą
ładnie, estetycznie i klimatycznie, nie koniecznie musi wyprzedzać czas (bo wymagania
powinny być względnie niskie), ale jak najbardziej powinna być zrobiona tak, aby za kilka
lat nie wyglądało to archaicznie. Dobrym tego przykładem jest World of WarCraft, w którym
grafika prawie w ogóle się nie zestarzała, dalej cieszy oko (szczególnie w dodatkach,
w których jest znacznie usprawniana).



Cukierki zawsze są dobre, ale nie każdemu smakują :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:02, Budep napisał:

Cukierki zawsze są dobre, ale nie każdemu smakują :>


Co kto woli, jak wolisz ziarnistą, szaro-burą i archaiczną grafikę, proszę ciebie bardzo. W WoW owszem, miejscami grafika jest cukierkowata, ale to tylko MIEJSCAMI. Tak na prawdę większość osób, która tak krótko podsumowuje grafikę z WoW albo nie miała do konkretnego doświadczenia z grą, albo ma jakieś dziwne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:23, Czedwik napisał:

Osobiście liczę na tytuł nieco poważniejszy niż WoW. Odnośnie daty premiery
to mam wrażenie, że jeszcze przesuną...


Ja także... Dość mam już dzieciniady w MMO, chcę jakiegoś mocnego, brutalnego i wulgarnego MMO, bez śliczniutkich postaci, kolorowych ubranek a''la Power Rangers i z przemyślanym systemem walk. Ma być taki, żeby odstraszał nooby i dzieciaczków. Jeżeli spełni te warunki, to może chociaż spróbuję, choć na razie mam duże obawy co do grafiki, która moje oczy raczej nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:17, Sth`Devilish napisał:

> Cukierki zawsze są dobre, ale nie każdemu smakują :>

Co kto woli, jak wolisz ziarnistą, szaro-burą i archaiczną grafikę, proszę ciebie bardzo.
W WoW owszem, miejscami grafika jest cukierkowata, ale to tylko MIEJSCAMI. Tak na prawdę
większość osób, która tak krótko podsumowuje grafikę z WoW albo nie miała do konkretnego
doświadczenia z grą, albo ma jakieś dziwne kompleksy.


Nie mam nic do grafiki WoW,ba nawet mi się podoba. Ale stwierdzilem ogólnie :P Co do tego screena, to faktycznie grafika, jakas zniewalajaca nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Online jest dziełem z założenia ambitnym. Takim WoWem ++++ ze sporą ilością old schoolu ale i paroma swoimi patentami, których jeszcze nikt nie próbował. Smutna prawda jest jednak taka, iż to co pokazuje beta wymaga jeszcze z roku pracy. Jeśli wyjdzie 23 września to będzie tak niedopracowany jak AoC albo i bardziej. Wtedy znowu czeka nas rok betatestów i oby w kodzie gry (jak chyba ma to miejsce w AoC) nie było elementów tak skopanych, ze ich się poprawić po prostu nie da. Bo jeśli tak będzie to rozważę jednak powrót do LOTRO i Mines of Moria, a jak i to będzie crapem to zostanie WoW z Lich Kingiem. EVE Online za bardzo wyżera życie. Z drugiej strony EA ma sporo kasy i w teorii mogą uczynić cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować