Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online już we wrześniu?

44 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 16:22, Sth`Devilish napisał:

Ja także... Dość mam już dzieciniady w MMO, chcę jakiegoś mocnego, brutalnego i wulgarnego
MMO, bez śliczniutkich postaci, kolorowych ubranek a''la Power Rangers i z przemyślanym
systemem walk. Ma być taki, żeby odstraszał nooby i dzieciaczków. Jeżeli spełni te warunki,
to może chociaż spróbuję, choć na razie mam duże obawy co do grafiki, która moje oczy
raczej nie cieszy.


w takim razie polecam Requiem Bloodymare ;)
mocny, brutalny i wulgarny - krew az pryska z monitora, latajace odciete konczyny robia calkiem mile wrazenie, a drgawki martwego ciala?... mmm pyszotka :] - zaimplemenetowany Havok to jest to :)
sliczniutkie postacie - no rasa humanoidalna Turan jest jak to w grach koreanskich za ''ladna'' :/ Kruxena - cos na wzor elfow troche transwestytami zalatuje, za to Bartuk - gora brazowego, brutalnego mięcha ;)
ciuchy - no to tez zaleznie od rasy, bo na kazdej ten sam ciuszek wyglada inaczej
przemyslany system walki - no tu akurat ameryki nie odkryli - standard, ale przez ta krew flaki i rzez ''czuc'' ta walke :)
a czy odstarsza w.w.? - no metka 17+ zapewne jeszcze bardziej przyciaga
nie przekonasz sie, jesli sam nie sprobujesz :)
jeszcze krotkie info odnosnie klas - sa 3 rasy, kazda na 10 lvlu wybiera swoja klase, to jest w sumie 6 roznych, i na jeszcze wyzszym lvlu mozna jeszcze raz wybrac pomiedzy dwoma kolejnymi rozwinieciami, co w sumie daje aktualnie 12 roznych klas. plotka niesie o dodaniu nowej rasy, wiec dojdzie kolejne 4 klasy. kazdy tez moze wykonac questa na Possesion Beast. gdy naladuje nam sie specjalny pasek, mozemy zamienic sie w wielkiego potwora siejacego zniszczenie. aktualnie sa chyba 2 rodzaje tych bestii w ktore mozemy sie zmienic. sa instancje, sa bossowie raidowi, jest pvp i jest Item Mall dla kasiastych, ale coz, bez tego sie darmowka nie obejdzie :|
osobiscie jedyny wiekszy minus jaki stwierdzam, to troche zbyt malawa ilosc questow :/ nieraz trzeba stac w miejscu i dogrindowywac lvl zeby nowe q odblokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że 80% osób narzekających na grafikę WoWa narzeka tak naprawdę, bo nie ma kasy, by w niego pograć, a jakieś wytłumaczenie musi mieć.
WoW może ma wesolutką graficzkę, ale ta wesolutka graficzka wesoło śmiga nawet na śmiesznym sprzęcie. A mimo to klimatyczna i cieszy oko.
Co do tego, że nudne się staje z czasem, to tak jest w każdym MMO. Każdy się w końcu nudzi i trzeba wydać dodatek.

A ja nie spodziewałem się, żeby WO odniosło sukces. EA zniszczyło UO, więc ciężko mi było uwierzyć, że WO zdobędzie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z poprzednikiem. Wracając do tematu - Warhammer Online imho nie odniesie większego sukcesu. Nie będzie to nawet alternatywa dla WoW, ponieważ takową już mamy (mówię tutaj o Age of Conan). Owszem, jak każdy, nawet najgorszy bubel znajdzie swoich wyznawców. Światowi gier MMORPG brakuje ''polotu'' - większość tego typu gier to nieustanna walka elfów, krasnoludów, orków i ludzi, w malowniczym świecie fantasy. Ludzie - przecież to nie jest jedyna słuszna droga, którą gry MMORPG winny obierać... Chciałbym zobaczyć chociażby MMO w uniwersum W40k czy StarCraft ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 19:22, Metalhead86 napisał:

Całkowicie zgadzam się z poprzednikiem. Wracając do tematu - Warhammer Online imho nie
odniesie większego sukcesu. Nie będzie to nawet alternatywa dla WoW, ponieważ takową
już mamy (mówię tutaj o Age of Conan).


Nie grałem w AoC, ale z tego co wiem to gra nie ma tak bogatego, rozwiniętego, ogromnego i przede wszystkim otwartego świata jak WoW. IMHO to raczej nie za bardzo jest alternatywa dla WoWa, tylko po prostu gra innego typu. Ale widziałem też parę filmików i screenów i przyznam, że chociaz nie wygląda tak kozacko, to jednak brak cenzury (jak np cycki, prawdziwe cycki :P) i lejąca się hektolitrami jucha cieszą oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować