Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Trek Online

26 postów w tym temacie

Wszędzie teraz robią MMO. Warhammer Online, Star Gate Online, KoTOR Online, a teraz jeszcze Star Trek. Twórcy stawiają sobie wysoko poprzeczkę, gdyż zrobienie dobrego MMO, które byłoby warte płacenia abonamentu do łatwych rzeczy z pewnością nie należy, a do tego trzeba się przebić przez królujące już gry w tym gatunku. Mimo wszystko trzeba liczyć, że coś z tego wyjdzie. W końcu mało jest teraz gier pozwalających na zabawę w kosmosie, właściwie udany jest tylko EVE, bo SW: Galaxies ciężko uznać za dobry tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:57, Inferno PL napisał:

JUż niemają czego wymyślić i wzieli się za Star Traka mmo

Niedługo powstanie World of Naruto itp.
xD

Akurat "gwiezdna tułaczka" idealnie się do tego nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:59, sig. napisał:

Akurat "gwiezdna tułaczka" idealnie się do tego nadaje.


Taaa...już widzę tych dowódców Federacji rzucających "lololol, rp fag, lololol" jak się do nich zagada w czymś innym niż l33t :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmo sie wyroiły. bedzie D3, SC3, wotlk, warhammer online, strargate worlds...a teraz star-trek online... kurde człowiek nie wie na co sie zdecydowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ST MMO czekam od czasów, gdy została zapowiedziana. Ta gra ma potencjał, gdy się dowiedziałem, że zostaje zawieszona, to szczena mi opadła, a na twarzy można było zobaczyć WTF!? WHAT THE HELL THEY WERE THINKING!? no ale na szczęście dla fanów ST projekt powrócił :) ciekawe w którą stronę pójdzie bardziej, TNG, czy Enterprise? A co do grywalnych ras, podobno mają być jeszcze Wolkanie i Andorianie, może przyjaciele z Romulusa się trafią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hohohoho! ST online! to może być dobre mmo, ale sądzę, że bedzie niewypałem. powód- wszystkie aktualnie najlepsze studia wziuęły się za mmo, a i tak zdominuje je GW 2! będzie 50 nowych mmo, a i tak wszyscy będą woleli GW 2.... a i ja się na niego (GW 2) na pewno skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ta gra w sumie nie ma prawa przebić EVE, chociaż raczej będzie dużo prostsza... : P

A ciekawe jakie będą jeszcze rasy, bo tylko 2 na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... zawsze chciałem zobaczyć jak to będzie w Kolektywie... mam nadzieję że możliwość bycia Borgiem będzie bo jak nie to tytuł do śmietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 12:36, Daronk napisał:

Na ST MMO czekam od czasów, gdy została zapowiedziana. Ta gra ma potencjał, gdy się dowiedziałem,
że zostaje zawieszona, to szczena mi opadła, a na twarzy można było zobaczyć WTF!? WHAT
THE HELL THEY WERE THINKING!? no ale na szczęście dla fanów ST projekt powrócił :) ciekawe
w którą stronę pójdzie bardziej, TNG, czy Enterprise? A co do grywalnych ras, podobno
mają być jeszcze Wolkanie i Andorianie, może przyjaciele z Romulusa się trafią? :)

To było jakieś zawieszenie? Z tego co pamiętam, to po prostu zleceniodawca projektu skontrolował postepy i rozwiązał umowę z pierwszym studiem po czym od razu zlecił zrobienie gry od zera innemu studiu (chyba na GSie pisałem o tym nawet) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:51, pRed@toor napisał:

ooo zaitsev albo czytywał reseta, albo miał w ręku kiedyś opowiadanie, o dwóch takich
co przez 48 stron szukali sensu komiksu xD

To pierwsze - miałem prawie wszystkie numery z tym komiksem. Szkoda, że zginęły w składzie makulatury ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moda na MMO trwa uparcie i zniknąć nie chce. Wszyscy wyniuchali kasę. A Star Trek Online imho bardzo dobry pomysł. Interesujące jest jak się będzie prezentował na tle KotORa Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - fani czekali i się doczekali! ;-)

Trochę zamętu zrobiło Perpetual Entertainment, które w zasadzie porzuciło nadzieję na grę MMO w uniwersum Star Treka, ale na szczęście oddali oni swoją pracę do Cryptic Studios i już mamy pierwsze rezultaty! Na screenach prezentuje się nieźle - ładne barwy, mamy klimat - musi wyjść dobrze. Sam osobiście jakoś nie będę gorąco śledził tych informacji, bo Star Trek mnie nie zaciekawił, ale mimo wszystko liczę, że twórcy nie zmarnują swojej szansy i zrobią świetną, diable grywalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować