Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Trek Online

26 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 13:59, hans olo napisał:

> Na ST MMO czekam od czasów, gdy została zapowiedziana. Ta gra ma potencjał, gdy
się dowiedziałem,
> że zostaje zawieszona, to szczena mi opadła, a na twarzy można było zobaczyć WTF!?
WHAT
> THE HELL THEY WERE THINKING!? no ale na szczęście dla fanów ST projekt powrócił
:) ciekawe
> w którą stronę pójdzie bardziej, TNG, czy Enterprise? A co do grywalnych ras, podobno

> mają być jeszcze Wolkanie i Andorianie, może przyjaciele z Romulusa się trafią?
:)
To było jakieś zawieszenie? Z tego co pamiętam, to po prostu zleceniodawca projektu skontrolował
postepy i rozwiązał umowę z pierwszym studiem po czym od razu zlecił zrobienie gry od
zera innemu studiu (chyba na GSie pisałem o tym nawet) .

Racja, tylko popatrz na to z innej strony. Mieli już kod, którego się pozbyli, a więc praca była zawieszona, w sensie, że nie było żadnych postępów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, na czym będzie się opierał grinding w STO...Doświadczenie ? Farmienie epickich bossów dla unikatowych przedmiotów ? Po prostu kasa ? Reputacja ? Co by nie było - grinding jest nieśmiertelny...

KOTOR Online, heh... Star Wars jak i Star Trek mają legiony fanów na całym świecie, także niestety, ale...chrzanisz Modok.

Osobiście nie wierzę już w wielkie, przełomowe projekty powalające oryginalnością, innowacyjnością...Czekam na coś naprawdę nowego i powalającego, ale nie wiem, czy dożyje :E
Nawet EVE Online mam już czasem dość...Farmienie isk, kopanie lodu, kampienie bram...hm. Niby można robić "wszystko", ale czasem mnie nachodzi myśl : "po co ?" (W życiu też, ale to inna bajka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to czekałem - aż ten głupi licznik na stronie Cryptic Studios dojdzie do końca i ogłoszą kontynuacją prac nad Star Trek Online...
Teraz trzeba cierpliwie czekać do 10 sierpnia na pierwszy gameplay i oczywiście na przybliżoną chociaż datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat w tej grze jest najważniejszy, Wowa pewnie w sprzedaży nie przebije ale jeśli cryptic stworzy dzieło we współpracy z fanami to będzie to coś wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kosmiczna masówka.... Ale czy ma szansę wygrać z EVE Online? Sami fani Star Trek''a nic nie zrobią, jeżeli gra nie przyciągnie graczy nieobeznanych z tym serialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować