Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Pomysł z imageshack jest prześwietny, ale IMO nie wykorzystałeś jego możliwości. Przede wszystkim leży wykończenie - krawędzie papieru są strasznie postrzępione i nie wygląda to zbyt ładnie. Przydałoby się lekkie wygładzenie. Druga sprawa: bardzo widoczna jest granica pomiędzy kolejnymi częściami papieru. Tło też jest jakieś takie nijakie ;) I ostatnia sprawa (teraz się czepiam ;)) - angielskie napisy - w sumie nie wiem po co. Nie można było po polsku? ;P

W każdym razie za pomysłowość (IS) masz u mnie dużego plusa :) Poprawisz te kilka rzeczy i będzie naprawdę ładnie.

Bartek 93
Da się zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie następny cud miód malina ^^.Tylko mam pytanie czy chciało ci się na wszytko robić takie ramki znaczy na te moi znajomi ,statystyki ,o mnie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:50, Assax napisał:

Dla mnie następny cud miód malina ^^.Tylko mam pytanie czy chciało ci się na wszytko
robić takie ramki znaczy na te moi znajomi ,statystyki ,o mnie itp.?


Chciało mi się, ale takiego kroku nigdy już niepopełnienie nie dość, że to zeżarło mnóstwo czasu (5 dni) to ile przy tym nerwów było... Odradzam robienie takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:55, Assax napisał:

Ale przynajmniej upiększa twojego layout''a ,ale z drugiej strony nie możesz nic tam
zmienić bo byś od nowa musiał to robić...


To prawda, ale przeżyje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładny lay. Tematyka nie trafia do mnie, lecz wszystko ładnie wykonane i widać ,że włożyłeś w niego dużo pracy.. ;) Tylko jak dla mnie jedno zastrzeżenie: Krawędzie nie najlepsze. Według mnie mogły by być lepiej zrobione. ; )

Pozdr.

Mr.M@ Lay genialny! Nic więcej nie trzeba mówić. ;) No tylko te złączenia papieru mocno widać. ;/

20081203190056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:02, albinskia napisał:

No bardzo ładny lay. Tematyka nie trafia do mnie, lecz wszystko ładnie wykonane i widać
,że włożyłeś w niego dużo pracy.. ;) Tylko jak dla mnie jedno zastrzeżenie: Krawędzie
nie najlepsze. Według mnie mogły by być lepiej zrobione. ; )


Sam nie wiem na to najmniej zwracałem uwagę, jak teraz na to patrzę zastanawiam się czym to zastąpić. Przeglądałem grafiki które by się nadały, ale jakoś średnio pasuje. Może wystarczy sam kolor czarny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:34, Assax napisał:

A ja dam ten co sądzicie o tym (jeszcze nad nim pracuje):

Troszkę jest niewyraźny jak dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi ci o jakość mojego obrazka którego tu dałem czy laya ten w głównej stronie.Jest to z call of duty 4 żołnierze jak o to chodzi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.


Kieruję do Was pytanie. Czy jest wśród Was ktoś kto by oskryptował, zakodował i pociął layout ? Nie stać mnie na zapłacenie za usługę profesjonaliście. Kontakt gg 8275431.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:01, Adham napisał:

Jakieś opinie? Monitorek mam mały to się całość nie mieści, w oryginale rozdziałka 1680x1050
z tego co pamiętam. ;D

No nie powiem, mnie oczarował. Dobranie kolorów znakomite, i ogólnie dość oryginalny, ładnie powykańczany. Podoba mi się. Oceny wystawiał nie będę. ;P

Co do rozdziałki, to mam tak samo małą. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:08, Chaotizz napisał:

No nie powiem, mnie oczarował. Dobranie kolorów znakomite, i ogólnie dość oryginalny,
ładnie powykańczany. Podoba mi się. Oceny wystawiał nie będę. ;P

Starałem się wymyślić coś nowego niż wstawienie 5 renderów znalezionych na szybko i doklejenie do tego tła. ;P Co do wykończeń - ja umiem wskazać dwa miejsca, gdzie chyba nie jest tak wykończony dokładnie, ale w sumie mi to pasuje nawet. ;D

Dnia 05.12.2008 o 18:08, Chaotizz napisał:

Co do rozdziałki, to mam tak samo małą. ;/

No ja mam nadzieję za czas jakiś przenieść się na coś większego, jakaś panorama 20'' byłaby mile widziana. ;P

PS. Dzięki za nabicie odwiedzin. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:18, Adham napisał:

Co do wykończeń - ja umiem wskazać dwa miejsca, gdzie chyba nie jest
tak wykończony dokładnie, ale w sumie mi to pasuje nawet. ;D

Przejrzałem dokładniej i znalazłem tylko jeden. Zassysam normalnie.

Dnia 05.12.2008 o 18:18, Adham napisał:

No ja mam nadzieję za czas jakiś przenieść się na coś większego, jakaś panorama 20''
byłaby mile widziana. ;P

Ja się już od roku przymierzam i nic z tego nie wychodzi.

Dnia 05.12.2008 o 18:18, Adham napisał:

PS. Dzięki za nabicie odwiedzin. ^^''

Zawsze służę pomocą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować