Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 21:05, MaderMan napisał:

A co sądzicie o moim świątecznym lay''u?
PS. Dopiero zaczynam.

Nie jest źle, lecz zmieniłbym tło pod stroną na jakieś lepsze jakościowo widać piksele) i te ramki dał pół-przezroczyte.
No i lepiuej wrzucaj od razy zrzut ekranu ze strony, bo a) lepiej się ogląda b) niektórzy źle (jak zauważyłeś) odbierają jego brak c) trudniej pominąć tą wiadomość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 15:54, Bartek 93 napisał:

> A co sądzicie o moim świątecznym lay''u?
> PS. Dopiero zaczynam.
Nie jest źle, lecz zmieniłbym tło pod stroną na jakieś lepsze jakościowo widać piksele)
i te ramki dał pół-przezroczyte.
No i lepiuej wrzucaj od razy zrzut ekranu ze strony, bo a) lepiej się ogląda b) niektórzy
źle (jak zauważyłeś) odbierają jego brak c) trudniej pominąć tą wiadomość :P

ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:32, Chaotizz napisał:

Odnowiona wersja pewnego dość starego projektu (z tydzień ma). Jak ocenicie ją po update''cie?

Bardzo fajny lay :P Tylko 2 błędy :) Ale moim zdaniem powinieneś wygrać w konkursie :)

Spoiler

Kaucz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ...jest słaby można powiedzieć .I następnym razem daj screena ze strony bo to wygląda jakbyś sobie chciał nabić odwiedzin.

A to mój lay który wystartował w konkursie :

20090102074122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 08:54, kerkas napisał:

Mój lay screen

Jak dla mnie czerwony i niebieski tekst średnio czytelny na tym tle.

Mój lay (tapeta ma jeszcze po bokach dodatki dla większych rozdziałek niż 1280x1024 ;) )

20090102110732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:07, MKRaven napisał:

> Mój lay screen
Jak dla mnie czerwony i niebieski tekst średnio czytelny na tym tle.

Mój lay (tapeta ma jeszcze po bokach dodatki dla większych rozdziałek niż 1280x1024 ;)
)

Słaby :/ za dużo , i za słabe wykonanie połączeń obrazków, nic ciekawego 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować layouty poszczególnych osób, które dodały w ostatnim czasie posty do tego wątku.

@kerkas ---> No cóż, layout nie jest rewelacyjny, jako tako może i przejdzie, ale raczej odstrasza, niż przyciąga! Dopracować

@wip_01 ---> Adham, się postarał nie ma co. Oryginalny i piękny layout. Mnie się podoba. Więcej chyba dodawać nie muszę.

@Tokix --->
Niezły come back ci wyszedł to muszę przyznać, porządny layout, chyba twój najlepszy. Wyróżnia się wśród tłumu!

@Assax ---> W twoim wykonaniu ciągle widzę tylko przezroczystość, ramkę na nick i jakąś tapetę. To za mało, to za proste, to jakieś 10 minut roboty (''to'' miało się pojawić w tym zdaniu tyle razy, a jakże, wszystko zamierzone!). Wysil się, i zrób coś nowego, jak np. twój layout z Obliviona.

@MKRaven ---> Tapeta rzeczywiście troszkę słabo sklejona, ale najgorsza nie jest. Tło główne niczego sobie, nagłówek też (lecz przydałaby się na nim owa ramka na nick). Całość trzyma jak najbardziej poziom.

Dobra, skoro już skomentowałem poszczególne layouty, to teraz prezentuje mój nowy ''twór'' zrobiony dla znajomego, całość miała być taka mroczna i nie chciałem zbytnio kontrastować kolorów, myślę, że wyszło przystępnie. ;P

20090104141235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:19, Chaotizz napisał:

@Assax ---> W twoim wykonaniu ciągle widzę tylko przezroczystość, ramkę na
nick i jakąś tapetę. To za mało, to za proste, to jakieś 10 minut roboty (''to'' miało
się pojawić w tym zdaniu tyle razy, a jakże, wszystko zamierzone!). Wysil się, i zrób
coś nowego, jak np. twój layout z Obliviona.


Z Oblivion mi wyszedł?! bo coś słabe opinie były na jego temat,ale ktoś tego lay''a wziął i jest jeszcze z FIFY też go oddałem i jest inny niż te co mam.
A twój lay oczywiście ci wyszedł bo jakby mogło być inaczeJ xD
A ten jak wam się podoba :

20090104150559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2009 o 14:19, Chaotizz napisał:

@Tokix ---> Niezły come back ci wyszedł to muszę przyznać, porządny layout, chyba
twój najlepszy. Wyróżnia się wśród tłumu!

A dziękuję ^^.
Patrz ile Ci zajęło ocenienie go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:17, Kaucz napisał:

Nie pracowałem zbyt długo zaledwie 10 minut ale ma klimat?

Według część główna jest trochę za długa. Tak ogólnie to bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lay wygląda bardzo dobrze .Tylko jest czarno-biały ,ale to mało znaczne bo napewno tak wyląda lepiej niż w kolorze.A co znaczy ten napis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować