Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Zrobi3em coś nowego, zamierzeniem by3a szczególnie prostota. Jak wed3ug Was sie prezentuje ? Wszyscy widzą trzy ciemne kolory ?(Czarny, ciemny siwy oraz troszke jaśniejszy siwy) Nie wiem jak z waszymi monitorami.

20090117122927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 12:29, Baal Namib napisał:

Zrobi3em coś nowego, zamierzeniem by3a szczególnie prostota. Jak wed3ug Was sie prezentuje
? Wszyscy widzą trzy ciemne kolory ?(Czarny, ciemny siwy oraz troszke jaśniejszy siwy)
Nie wiem jak z waszymi monitorami.

Faaaajnie :) Bardzo dobre wykorzystane proste środki stylizowane na web 2.0
Jest jednak kilka rzeczy które bym zmienił: Jakieś tło należałoby dać (paski, kropki, czy cóś) zmniejszając jednocześnie opacity tła głównego, na belka zmieniłbym "szkło" na bardziej "tradycyjne", no i przydałoby sie trochę koloru... gdzieś może jakaś ramka z galeryjką?
PS: OOOO! moja graficzka przy ceerpegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ramka z galerią oraz różnymi takimi pierdołkami, pojawi się. Jest to wciąż w kwestii przygotowania. Co do tła, to zrobiłem wczoraj ciekawy pattern, mogę go wsadzić. ;-)

Edit: Tak, to twoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tło pod stroną średnio mi się podoba, reszta jest naprawdę fajna. Szkoda tylko, że gdy chce się skomentować wpis, całość wystaje poza ramki i już nie jest tak różowo. Jest to jednak typowa bolączka struktury GSów, więc chyba możemy Ci to wybaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:51, paktofonik napisał:

Siemka może mi ktoś zrobić layouta związanego z muzyką??? najlepiej hip hop.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27757&u=2191 - zapraszam tutaj.

Ciężko jednak będzie zrobić layout związany z muzyką hip-hop... Może prędzej coś związanego z rapem...

EDIT: spóźniony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lay jest super ! Choć i tak reszta twoich lay''ów też jest niezła ,ale ten jest inny od tamtych choć blog lepszy niż flash wizytówka ,ale to tylko moja opinia :D.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o moim nowym layku ? Ostatnio poćwiczyłem nad belkami, oraz obramowaniami, więc mam nadzieję ,że nie będziecie się pytali czy to na szybko w paincie robione ? :P

Ps: Muszę Xfire zmienić na inny by pasował do laya. :P

20090202210637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to na szybko w paincie robione ? Nie no żartuje sobie :P .
Lay bardzo ciekawy belki niezłe tylko te obramowanie wygląda jakby je w paincie robili ;/ Sorry że tak mówie ,ale to tak wygląda.Lecz w ogóle to ładny lay z Fable II .Ja się przymierzałem do robienia tego layouta ,ale po pierwsze mi nie wychodził a po drugie nie chciało mi się :D.
Jeśli chodzi jeszcze o twojego layouta to w skali od 1-10 dałbym gdzieś 7+ .
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:09, albinskia napisał:

Co myślicie o moim nowym layku ? Ostatnio poćwiczyłem nad belkami, oraz obramowaniami,
więc mam nadzieję ,że nie będziecie się pytali czy to na szybko w paincie robione ? :P

Ps: Muszę Xfire zmienić na inny by pasował do laya. :P

Layout fajny moim zdaniem nic dodać nic ująć w skali od 0 do bym dał 10 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:09, albinskia napisał:

Co myślicie o moim nowym layku ? Ostatnio poćwiczyłem nad belkami, oraz obramowaniami,
więc mam nadzieję ,że nie będziecie się pytali czy to na szybko w paincie robione ? :P

Ps: Muszę Xfire zmienić na inny by pasował do laya. :P

Zaczynamy drogę przez piekło :)
Po pierwsze obramowania to totalna pomyłka, było dać jakiś profesjonalne obramowanie z jakiejś strony (chociażby) i by było dobrze.
Belki są mocno średnie mówiłem gdybyś dał jakieś obramowania to być ich mógł użyć także w belce.
Nagłówek- nie wiem po co dajesz napis lay by albi ? przecież jak jest u ciebie to wiadomo że twój :)
A ten napis w nagłówku też nie potrzebny mogłeś tam dać jakiś obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:09, albinskia napisał:

/.../

Według mnie średni, ten papier jest źle wykończony, ładniej by było jakbyś go obramował czymś porządniejszym, bo teraz wygląda mocno średnio. Te rendery mi tam nie pasują sam nie wiem czemu. Po prostu tak jakoś psują tapetę. Jedna belka jest ''za mała'' proponuje robić je na szerokość 802px, i potem po prostu przesuwać maksymalnie w lewo. Ramka na nick jest nawet niezła. Napis Fable II, IMO niepotrzebny, ale to kwestia gustu.
No i "Lay by Albi", nie wiem po co to pisać... Zbyteczne i tyle. Podpisz, że Twoje jeśli robisz layout dla kogoś.

Ogólnie, 6/10. Wiem, surowy jestem, ale ktoś być musi. ;-)

Przy okazji skomentuję layout Bartka 93, a więc tak... Fajny napis, ale mogłeś go lekko podmazać, bo teraz urywa się i wygląda to co najmniej nieładnie. Tło ładne, klimatyczne. Mnie się ono podoba. Główna część sajta też w miarę się trzyma. Ogółem. Jest minimalistycznie, a przy okazji ładnie. Tu layout oceniłbym na 7, może 7+, w skali do 10.

Aha, ramka na nick, można by ją jeden pixel wyżej dać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno nie daje tego layout(lay) by ... bo nawet jak dla kogoś robie to oni to we wpisie piszą więc zbyteczne .

Surowy hmmm... mało surowy jakbyś to ocenił surowo to byś mu 3+ dał lub 5 bo średni czyli taki w skali 0-10 to 5 :D.Lecz jak zawsze podwyższam każdemu bo niekiedy mi się podoba choć jest dużo błędów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:04, Laska-z-Polski napisał:

Może jakieś sugestie dotyczące bogatszego zagospodarowania? ;)


Ja bym zostawił tak jak jest, prosto a zarazem zaje*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować