Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 14:20, Touchstone napisał:

/.../


A mi się nawet podoba.

Chociaż wciąż za największą wadę Twoich layout''ów uważam to, że są bardzo puste. Widać, że chciałeś jakoś zmniejszyć tę ''pustkę'' poprzez dodane tej szarej ''ziemi'', ale wciąż jest jej zbyt dużo. Pusty nagłówek - nie wykorzystujesz pola po popisu. Pracuj, dodawaj postacie i takie tam. Ale za plus mam to, że bohaterowie mają cienie :)

PS. A gdzie podpis ?;D

@LittleBigLegend

Ci bohaterowie są przeźroczyści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 15:30, LittleBigLegend napisał:

Chodziło mi że nogi pana z młotem prześwitują przez szarą linie ;]

Ty to masz wzrok dobry. Na pierwszy rzut okiem, nie rzuca się w oczy, ale jak przyjrzymy się bliżej, to kiepsko to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LittleBigLegend :
Przezroczystość bohaterów poprawiłem (nie była ona celowa). Czarną kreskę wsadziłem tam, żeby oddzielić ziemię, od tła. Ale masz rację, że była trochę za mocna, więc ją rozmyłem;)

@Merovingian :
"lepiej będzie, jeśli porządnie przyłożysz się do jednego lejka, a nie wydzwaniał co dwa dni z prostymi, schematycznymi pracami robionymi na kolanie.
Uwierz, wszyscy będą szczęśliwi. ; )"

Przynudzam Was moimi layami? :P

@Albii :
Masz rację, że "mgiełka" jest ta sama, tylko trochę bardziej przezroczysta:)

@Jackaloppe :
"A mi się nawet podoba"

Dzięki:)

"Chociaż wciąż za największą wadę Twoich layout''ów uważam to, że są bardzo puste."

Wezmę to pod uwagę podczas robienia następnego laya:)


Teraz lepiej?

http://ja.gram.pl/lay_test


20090812165539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 17:15, Touchstone napisał:

Przynudzam Was moimi layami? :P


Nie, aż tak źle chyba nie jest. Tylko zauważ jedną rzecz: wszystkie one różnią się jedynie tematyką i niemal zawsze wymagają wielu poprawek. Spróbuj więc poczekać chwilę z publikacją następnego laya, tylko spokojnie przemyśl uwagi oceniających i wprowadź je w życie. I zrób go od nowa, bez opierania się na poprzednim schemacie. Będzie dobrze. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 17:15, Touchstone napisał:

Masz rację, że "mgiełka" jest ta sama, tylko trochę bardziej przezroczysta:)

Tak, tak to zauważyłem. ;) Przy okazji przypomniało mi się o pewnym błędzie, który był już w layu z hałsem. Masz tutaj ładnie pokazane co. :) Co do zmian, to po nich lay zdecydowanie lepiej wygląda. Resztę to powiedział już Merovingian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba to była najdłuższa poprawka w historii moich layów. ;P Niby dodać tylko obrazek i dodać poświatę, lecz i tak sporo przy tym roboty jest. ^^ Zmienić tło pod stroną, na coś jednolitego, czy tak jak jest zostawić ? Mam jeszcze pomysł by w komentarzach lay był czytelny, lecz to poczeka jescze. Bym zapomniał, że jeszcze metalowe belki zamiast szarych krech dodam, lecz najpierw chcę się dowiedzieć czy tak jak jest z nagłównkiem, jest dobrze. :P

Pozdr.

Ps: Co do jednolitego tła to mam zamiar dać taki metal jak jest na drugim z załączonych obrazków jak już, bo narazie innych pomysłów nie mam. ;)

20090812213535

20090812214133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO lay świetny, tylko te paski... za nic nie pasują! One są takie eleganckie, poważne, a reszta jest taka "brudna", chaotyczna itp. (chodzi o te oddzielające wpisy z innymi modułami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak już wspomniałem mam zamiar zrobić metalowe beleczki. ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciekawe czy samemu uda mi się coś takiego stworzyć.

Btw. Gratuluję awansu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:34, Albii napisał:

No właśnie jak już wspomniałem mam zamiar zrobić metalowe beleczki. ;) Zobaczymy co z
tego wyjdzie. Ciekawe czy samemu uda mi się coś takiego stworzyć.

To powinno świetnie wyglądać ^^

Dnia 12.08.2009 o 22:34, Albii napisał:

Btw. Gratuluję awansu ?

Podziękował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:41, plada napisał:

To powinno świetnie wyglądać ^^

Lepiej ? ;) Dobra, ciekawe kto zgadnie kto zrobił te belki... :P Teraz jeszcze myślę o jednolitym tle jak wcześniej wspomniałem, może jeszcze dzisiaj mi się uda i jakoś to będzie wyglądać, choć tak jak jest bardzo mi się podoba, o niebo lepiej niż początkowa wersja. Zamieszczam dla Funu pierwszą wersję laya.

20090813011949

20090813012401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 01:25, Albii napisał:

> To powinno świetnie wyglądać ^^
Lepiej ? ;) Dobra, ciekawe kto zgadnie kto zrobił te belki... :P

Chaotizz? ;)
>Teraz jeszcze myślę o jednolitym tle jak wcześniej wspomniałem, może jeszcze dzisiaj mi się uda i jakoś to

Dnia 13.08.2009 o 01:25, Albii napisał:

będzie wyglądać, choć tak jak jest bardzo mi się podoba, o niebo lepiej niż początkowa
wersja. Zamieszczam dla Funu pierwszą wersję laya.

Jakieś kilka postów wcześniej dawałeś tapetę z Fallout''a, na której się wzorowałeś. IMHO świetnie będzie się prezentować jako tło właśnie tło tej tapety :) Taki poszarpany metal...
Jak nie możesz znaleźć, to tu może coś znajdziesz:
http://cgtextures.com/
EDIT: Zapomniałem dodać, że te metale miodnie wyglądają ^^ Znacznie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 01:25, Albii napisał:

> To powinno świetnie wyglądać ^^
Lepiej ? ;) Dobra, ciekawe kto zgadnie kto zrobił te belki... :P Teraz jeszcze myślę
o jednolitym tle jak wcześniej wspomniałem, może jeszcze dzisiaj mi się uda i jakoś to
będzie wyglądać, choć tak jak jest bardzo mi się podoba, o niebo lepiej niż początkowa
wersja. Zamieszczam dla Funu pierwszą wersję laya.

Chaowe belki ? Szkoda że z nami już go nie ma a zraz mnie nie będzie ;]
Ale lay pierwsza klasa.
PS>Pozdrawiam Wojmanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chaowe belki ?
Nie. ;P

>Szkoda że z nami już go nie ma a zraz mnie nie będzie ;]
:(

Dnia 13.08.2009 o 09:02, LittleBigLegend napisał:

Ale lay pierwsza klasa.

Hmmm... dziwnie to słyszeć od Ciebie.

Plada@
>Jak nie możesz znaleźć, to tu może coś znajdziesz:
Wielkie dzięki, to napewno mi pomoże przy pracy. :) Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za duże krechy ? Teraz lay zdecydowanie lepiej wygląda. Dzięki za linka do stronki, materiały się przydały. ;)

Falcon@ Ciebie też lubię i też wielkie dzięki, za wszystko. :P Chyba udało mi się w końcu poprawić wszystko według Twoich wskazówek. ;)

20090813141748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 14:20, Albii napisał:

Nie za duże krechy ? Teraz lay zdecydowanie lepiej wygląda. Dzięki za linka do stronki,
materiały się przydały. ;)

Można by nieco skalować (dużo tekstur jest w ogromnych rozmiarach, więc można wyciąć o 50% więcej, niż potrzebne, a później zeskalować do żądanego rozmiaru). A tak to wygląda świetnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mile widziane opinie. Wszelkie propozycje zostaną rozpatrzone za czas jakiś, gdyż obecnie jestem zbyt wkurzony na system edycji gs-ów (wczoraj zniknęła mi opcja zmień przy nagłówku i pojawiła się jakieś pół godziny później O_o, pomijam fakt, że mimo wrzucenia plików nie było ich widać).

PS. Screen traktować jako próbkę, całość się na nim nie zmieściła. :P

20090813181249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:15, Adjatha napisał:

Mile widziane opinie. Wszelkie propozycje zostaną rozpatrzone za czas jakiś, gdyż obecnie
jestem zbyt wkurzony na system edycji gs-ów (wczoraj zniknęła mi opcja zmień przy nagłówku
i pojawiła się jakieś pół godziny później O_o, pomijam fakt, że mimo wrzucenia plików
nie było ich widać).

PS. Screen traktować jako próbkę, całość się na nim nie zmieściła. :P

4/10

Nic mi się w nim nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:18, Grinczar napisał:

4/10

Nic mi się w nim nie podoba.


Dzięki za konstruktywną krytykę, jesteś świetny i w ogóle sóper.
Papa, nie chcę tu widzieć nabijania sobie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować