Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Przeglądając forum często spotykałem się z prośbami o ocenę swojego layouta. Niestety odbywało się to w różnych wątkach, przez co często niektóre z nich umykały mojej (i zapewne Waszej) uwadze. Postanowiłem więc założyć ten wątek, w którym będziemy mogli przekonać się o opinii innych na temat naszego wystroju, a przy okazji nie będziemy robić zbędnego bałaganu.

Prosiłbym o dodawanie screenów i nicków w poście, aby łatwiej było nam znaleźć czyiś lay.


PS Podobnego wątku nie znalazłem, nie przypominam też sobie, aby podobny istniał. W razie pomyłki lub kiedy któryś z moderatorów uzna, że dany temat jest niepotrzebny, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tematu nikt się nie dopisał, a ciekawy jest, więc ja będę tym pierwszym. Co sądzicie o moim nowy layu? Co byście dodali, zabrali, ogólnie zmienili. Oczywiście pozwalam wychwalać mój geniusz artystyczny ;-) Krytyka (nie)mile widziana.
Rozrobiony

20080731153312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znawcą w tej dziedzinie nie jestem - mnie się podoba (żebym ja tak potrafił zrobić lay''a... xD )
Swoim layoutem się nie chwalę bo nie mam czym. poza tym nie mam pojęcia jak się robi te zaawansowane przeróbki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i klimatyczny sajt:) Szczególnie podoba mi się to "papierowo-mapowo-obrazowe" tło. Bardzo ładnie ułożone ramki, i dobrze pasujące do siebię kolory :) Szkoda, że ja tak nie umiem, a jak proszę kogoś o pomoc to wychodzi jeszcze gorzej..(lub nie da się skontaktowac) Zresztą... Nawet jak bym umiał, to nie miał bym cierpliwości z ustawianiem tego wszystkiego:) Ogólnie bardzo łady lay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:36, Rozrobiony napisał:

Rozrobiony



Mi się podoba :)

Wszystkie części ze sobą współgrają, kolorystycznie też jest dobrze. Nawet ta zielona czcionka w nagłówku i belkach pasuje (ja się troszkę boję eksperymentować z barwami i zazwyczaj daję kolor biały lub czarny, ewentualnie jakiś inny niewyróżniający się).

Do czego bym się nieco przyczepił to nagłówek - wstawiłbym tam inny obrazek lub przesunąłbym obecny nieco w górę, aby postacie były bardziej widoczne.

Poza tym wszystko jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:48, W.S.A.D napisał:

Szkoda, że ja tak nie umiem, a jak proszę kogoś o pomoc to wychodzi jeszcze gorzej..(lub nie da się
skontaktowac)...

Problem w tym, że jak samemu się nie nauczysz to ładnego laya będzie trudno dorwać. Niestety coraz więcej osób kończy swoją działalność charytatywną bo im się znudziło (albo nie mają czasu) na robienie layoutów dla innych. Z tych najlepszych jeszcze Madt tworzy a reszta powoli się wykrusza.

Dnia 31.07.2008 o 15:48, W.S.A.D napisał:

Ogólnie bardzo łady lay.

Dzięki

Lesz3u
No opinia od fachury się liczy, tego mi było potrzeba ;-) Jak to mówią nie ma rzeczy której nie można poprawić więc jeszcze dzisiaj zabiorę się za nagłówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat znowu zdechł - czas go ożywić. Nie wiem dlaczego nikt nie chwali się swoją twórczością czy talentem (choćby najmniejszym). Może będzie jakiś odzew a póki co przedstawiam Wam mój nowy layout - niezbyt mi się podoba ale mam nadzieję, że tragicznym go nazwać nie będzie można ;-) Proszę o jakieś wskazówki - co zmienić, co uwydatnić itepe.

Rozrobiony

20080904173853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:39, Rozrobiony napisał:

Temat znowu zdechł - czas go ożywić. Nie wiem dlaczego nikt nie chwali się swoją twórczością
czy talentem (choćby najmniejszym). Może będzie jakiś odzew a póki co przedstawiam Wam
mój nowy layout - niezbyt mi się podoba ale mam nadzieję, że tragicznym go nazwać nie
będzie można ;-) Proszę o jakieś wskazówki - co zmienić, co uwydatnić itepe.

Rozrobiony


Poprzedni składał się z jednej z moich ulubionych tapet, ale i ten klimatyczny ;)
Muszę kiedyś się serio za swój zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś bardzo wymagający wobec siebie :) Lay jest ładny, ale wprowadziłbym kilka zmian w nagłówku. Ten papier ma strasznie mało kolorów - źródło była chyba w .gif prawda? I ta pani też mi raczej średnio pasuje. Mi ze względu na moją rękę nie chce się zbytnio szukać stocków, ale spójrz choćby na to: http://skazi222.deviantart.com/art/Demoniac-Pirate-Lord-CHOW75-57002772

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:51, Lesz3yk napisał:

Lay jest ładny, ale wprowadziłbym kilka zmian w nagłówku.
Ten papier ma strasznie mało kolorów - źródło była chyba w .gif prawda? Owszem ale trudno będzie coś na to poradzić. Lepszego póki co nie znalazłem.

Dnia 04.09.2008 o 17:51, Lesz3yk napisał:

I ta pani też mi raczej średnio pasuje. Mi ze względu na moją rękę nie chce się
zbytnio szukać stocków, ale spójrz choćby na to: http://skazi222.deviantart.com/art/Demoniac-Pirate-Lord-CHOW75-57002772

Tak już kilka razy zwróciłem na niego uwagę na deviancie ale zdecydowałem się na panią pirat ;-) Zaraz zobaczę jak by się pan pirat prezentował w nagłówku. Myślałem, że uwag krytycznych będzie więcej ale w większości dowiedziałem się o tym co już wiedziałem - najbardziej mi do tego wszystkiego nagłówek nie pasował. Zaraz postaram się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym nagłówkiem już jest lepiej, choć ja użyłbym chyba te oryginalne, ciemne tło ;)

Tymczasem ja również zrobiłem nowego layouta. Myślę, że ogólnie jest w porządku, choć zastanawiam się, czy nie zmienić koloru czcionki w nagłówku i dodać tło pod avatar i nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 17:49, Lesz3yk napisał:

Screen...



Ładny, mała paleta kolorów co daję dobry klimat, na dodatek tematyka Batmana, co daje fajny nastrój, szkoda że twój GS jest pusty bo gdyby nie był, to by layout był ładniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat mojego? Nie ja go robiłem, tylko dwoje świetnych grafików (podpis gdzieś tam jest). Dla mnie najważniejsze jest to, że świetnie obrazuje moje zainteresowania ;)

HELMOOT1

20080906182156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że tapetę robił tuna :D
Mnie tam się ona zbytnio nie podoba szczerze mówiąc (no, ale klient był wymagający :P). Jak dla mnie lepiej pasowałaby taka czarna tylko z logiem mesia pośrodku. No, ale jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 17:49, Lesz3yk napisał:

Screen...

No, bardzo ładne, mimo iż nie ma zbyt dużej kolorystyki, to i tak layout jest świetny (jak 99 % w twoim wykonaniu). Niby prosto wykonany, a efekt końcowy zadziwiający (prosto to znaczy, że nie miałeś z tym problemów jak się spodziewam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 17:49, Lesz3yk napisał:

Screen...

Jak sądzę , to dużo się nie musiałeś napracować przy robieniu tego layouta ,ale efekt jest naprawdę fajny . Ciekawe wykonanie , trzyma klimat i naprawdę jest na co popatrzeć . No gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 17:49, Lesz3yk napisał:

Z tym nagłówkiem już jest lepiej, choć ja użyłbym chyba te oryginalne, ciemne tło ;)

Zastanawiałem się nad tym ale ja lubię ciepłe kolory (-; Dlatego większość moich prac jest do siebie troszkę podobna kolorystycznie.

Dnia 06.09.2008 o 17:49, Lesz3yk napisał:

Tymczasem ja również zrobiłem nowego layouta. Myślę, że ogólnie jest w porządku, choć
zastanawiam się, czy nie zmienić koloru czcionki w nagłówku i dodać tło pod avatar i
nick.

Imho nie ma potrzeby dodawania tła pod avatara. Wszystko się dobrze komponuje a dodawanie nowych elementów mogłoby trochę namieszać. Jeśli już miałbyś dodawać to w jakimś ciekawym kształcie bo zwyczajny prostokąt jakoś niezbyt mi tam pasuje (ewentualnie prostokąt z jakimś wcięciem itepe). Co do czcionki - kolor jest idealny. Współgra z resztą i jest czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stworzyłem dzisiaj nowy lay. Nie jest on w 100% wykonany idealnie, pozostały tylko drobne szlify i upiększenia. Jest to mój pierwszy layout w którym zastosowałem 3 podział pierwszego planu - priesta. Także w tym segmencie expa dużo nie posiadam ^^.
Powiedzcie co mogę w nim zmienić ew. dodać.
(Priest ma być na połowie wpisu gdyż będzie sam blog, bez inf o mnie etc.)

20080907154805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować