Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 17:04, LittleBigLegend napisał:

> > Tak? To spróbuj, a jak Ci się już kiedyś uda, to powiedz mi o tym.
>
> Proszę bardzo. PSa nie włączałem... 2 minuty roboty.
;* Ja zrobiłem super lay.


1. Za dużo postaci.
2. Brzydka kolorystyka.
3. Niepotrzebny podpis.
4. Beznadzieje belki.
5. Słaby nagłówek.
Naucz się robić ramki, stawiaj mniej postaci. Dawaj jakiś deseń, no przedłużaj nagłówek poprzez tło główne.
Ocena: 4/10
PS.TO tylko moje zdanie i sory ze tak krytycznie ale mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, naucz się tolerować krytykę i wyciągaj wnioski z rad innych. To naprawdę nic złego a dzięki temu możesz nauczyć się robić jeszcze lepsze prace. Trochę luzu i dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 04:32, Albii napisał:

Niecały miesiąc bez kompa i gimpa robi swoje... Z tego powodu proszę powstrzymać się z ostrą krytyką, tylko doradzić co zrobić, by layout jakoś wyglądał. (kaucz@Nie,tego laya też nie skasuję i zrobię od nowa... :P)

Nikomu nie chciało się krytykować pierwsazaej wersji, więc może ktoś zajmie się poprawioną ? ;P

20090805181437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:16, Albii napisał:

> Niecały miesiąc bez kompa i gimpa robi swoje... Z tego powodu proszę powstrzymać
się z ostrą krytyką, tylko doradzić co zrobić, by layout jakoś wyglądał. (kaucz@Nie,tego
laya też nie skasuję i zrobię od nowa... :P)
Nikomu nie chciało się krytykować pierwsazaej wersji, więc może ktoś zajmie się poprawioną
? ;P

Ja krytykowałem!
PS. Co w tym lejołcie jest nowego? (wypisz mi różnice względem poprzedniej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:47, LittleBigLegend napisał:

PS. Co w tym lejołcie jest nowego? (wypisz mi różnice względem poprzedniej wersji).

Tło. IMO lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 15:42, Dzikq napisał:

/.../


Wow! Świetny layout. Trawa jest elo. Ogólnie zielony jest elo. Najbardziej podoba mi się plakietka, na której widoczny jest Twój nick, status itd. ...

Genialne. Nie wiedziałem, że masz taki talent do layout''ów. Teraz pozostaje Ci bloga otworzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:16, Albii napisał:

> Niecały miesiąc bez kompa i gimpa robi swoje... Z tego powodu proszę powstrzymać
się z ostrą krytyką, tylko doradzić co zrobić, by layout jakoś wyglądał. (kaucz@Nie,tego
laya też nie skasuję i zrobię od nowa... :P)

Dnia 05.08.2009 o 18:16, Albii napisał:

Nikomu nie chciało się krytykować pierwsazaej wersji, więc może ktoś zajmie się poprawioną > ? ;P

Nikt mnie nie lubi... :( Może jakieś porady ?

Ps: Patrząc na prace poprzedników trochę głupio wyskakuiwać z tym czymś...

20090808220448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ramkę od wpisów itp. ? Jak tak to co według Ciebie dobrze by je urozmaiciło. Według mnie w nagłówku pusto trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:59, Albii napisał:

Chodzi Ci o ramkę od wpisów itp. ? Jak tak to co według Ciebie dobrze by je urozmaiciło.
Według mnie w nagłówku pusto trochę.


Chodzi mi o te wszystkie szare paski - wypadało by je zamienić na jakieś ładniejsze, np. metalowe.

A co do nagłówka - mógłbyś wkleić za tego paladyna jakiś art (w kolorze), ale wtedy wywaliłbym te czarno białe boki i wstawiłbym tam jakiś w miarę jednolity deseń. Wybór oczywiście należy do ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chodzi mi o te wszystkie szare paski - wypadało by je zamienić na jakieś ładniejsze, np. metalowe.
Skoro uważasz, że były by lepsze to mogę je zmienić na np. metalowe. ;)

>wstawiłbym tam jakiś w miarę jednolity deseń.
Czyli ? (xD)

Zawsze można za paladynem wkleić jakiegoś arta z jakimś efektem(np:rozmycie), bądź zrobić go w takim stylu jak obrazki z loadingów w F3, a boki zostawić, a w te czarne wmieszać fragmenty jakiś artów(dość mocno przezroczyste i jakoś okrojone z kolorów i przykontrastowane i przyciemnione. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:31, Albii napisał:

>wstawiłbym tam jakiś w miarę jednolity deseń.
Czyli ? (xD)

Hmm.. Coś spokojnego i stanowiącego tło :D.

Dnia 08.08.2009 o 23:31, Albii napisał:

Zawsze można za paladynem wkleić jakiegoś arta z jakimś efektem(np:rozmycie), bądź zrobić
go w takim stylu jak obrazki z loadingów w F3, a boki zostawić, a w te czarne wmieszać
fragmenty jakiś artów(dość mocno przezroczyste i jakoś okrojone z kolorów i przykontrastowane
i przyciemnione. ;P

Skłoniłbym się do pierwszego pomysłu, byle z rozwagą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować