Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2010 o 10:57, AssaxoN napisał:

Wyślij jeszcze raz, bo coś pokićkałem :D.

no już poszło już poszło drugie, przyjmijże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że to nie temat na takie prośby, ale ma ktoś może jakieś belki na zbyciu?
Potrzebuję na własny użytek ;) Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zachcia3o mi sie bawia w gimpie i postanowi3em poprawia mojego laya ze Slashem. Wzią3em pod uwage wszystkie wcześniejsze uwagi i wysz3o takie coś. Mi się bardzo podoba, a jak Wam ?

20100220173020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 17:30, Albii napisał:

/.../

Powiem Ci, że Laye Ci bardzo dobrze wychodzą i to jeszcze potrafisz je tak świetnie odpicować w Gimpie, w którym ja dopiero co ogarnąłem podstawowe funkcje. Ocena laya 6/6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki. Chciałem wykonać jakiegoś prostego, czytelnego i eleganckiego laya. Wspomnę, tylko, że te poziome kreski wzdłuż tła głównego wykonywał ZoSo, ale samemu bym też takie zrobił. :P Z czasem zabiorę się za jakieś bardziej skomplikowane dzieła i może zbliżę się choć trochę do najlepszych z gramu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 17:30, Albii napisał:

Dzisiaj zachcia3o mi sie bawia w gimpie i postanowi3em poprawia mojego laya ze Slashem.
Wzią3em pod uwage wszystkie wcześniejsze uwagi i wysz3o takie coś. Mi się bardzo podoba,
a jak Wam ?


Not bad,a ten Slash to po prostu genialnie Ci wyszedł,sam myślałem nawet żeby jakiś motyw z G''n''R stworzyć ale weny nie mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Chłopie przecież Ty już jesteś w najlepszych z gramu, tak sądzę już od dłuższego czasu :D A co do Layów, to pamiętam miałeś takiego z Altairem w stylu black & white.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak,tak,tak ... coraz lepiej ci wychodzi robienie layoutów. Naprawdę widać, że ci to dłuższą chwilę zajęło. Już przewyższyłeś mój poziom . Bo mam gorszego niż twój (mi się tak wydaje :) ).

Edit:
Najlepsi z gramu postawili wysoką poprzeczkę więc jest ich ciężko dogoni ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chłopie przecież Ty już jesteś w najlepszych z gramu, tak sądzę już od dłuższego czasu :D
Eee... przy takim Madt''cie to ja jestem zero, a jest jeszcze kilku takich dobrych jak on. No ale po co o tym rozmawiać, ważne, że lay się podoba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 17:30, Albii napisał:

Dzisiaj zachcia3o mi sie bawia w gimpie i postanowi3em poprawia mojego laya ze Slashem.
Wzią3em pod uwage wszystkie wcześniejsze uwagi i wysz3o takie coś. Mi się bardzo podoba,
a jak Wam ?

Wspaniały lay ;* Sick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długaśnej przerwie powracam z nowym layem. I tak:

- Nie wiem, czy nie zrobić ramki jedynie wokół awatara, pomijając napisy obok (chyba jest troszkę za bardzo nabazgrane do góry).
- Zakładki miał być niewidoczne, ale na FF coś się pieprzy z białymi napisami (widać zielono-brązowe ślady [więcej w temacie o problemach z GSami]).
- Pan karteczką jest w dobrym miejscu? Nie wiem, czy go troszkę nie podnieść?
- Działają Wam wszystkie linki?

Czekam na opinie :)

@ Kaucz
Najpierw piszesz, że lay Albiego jest wspaniały, a później nazywasz go wymiocinami? Chyba chodziło Ci o łacińskie sic! :P

20100320202448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

- Nie wiem, czy nie zrobić ramki jedynie wokół awatara, pomijając napisy obok (chyba
jest troszkę za bardzo nabazgrane do góry).

Jak dla mnie jest ok.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

- Zakładki miał być niewidoczne, ale na FF coś się pieprzy z białymi napisami (widać
zielono-brązowe ślady [więcej w temacie o problemach z GSami]).

To wcale nie przeszkadza, przynajmniej mnie.
>- Pan karteczką jest w dobrym miejscu?
>Nie wiem, czy go troszkę nie podnieść?
W sumie można by było go trochę podnieść albo przesunąć na przykład w lewo i do góry. Chociaż chyba na środku jest najbardziej optymalnie ułożony. Problem tylko w tym że widzę odnośniki go last.fm''a np ale tego pana już nie. Mam Operę 10.10 jeśli to jest ważne.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

- Działają Wam wszystkie linki?

Tak.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

Czekam na opinie :)

Lay prosty ale zarazem estetyczny. Dobra robota, czekam na twój udział w konkursie na 1 kwietnia. Nie, to nie jest żart. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:34, Tyler_D napisał:

widzę odnośniki go last.fm''a np ale tego pana już nie.

Dziwne. Pan jest ustawiony w tle pod wpisami. Może Ci się nie zdążył załadować, ale wątpię, bo mało waży.

Dnia 20.03.2010 o 20:34, Tyler_D napisał:

Dobra robota, czekam na twój udział w konkursie na 1 kwietnia.

Jak będę żył. 1 kwietnia LESZ3u wchodzi w pełnoletność ;) Ale postaram się, w końcu zrobiłem tego laya Special4u ;* Trzeba troszkę rozruszać konkurs.

Miło, że się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:37, LESZ3u napisał:

Dziwne.

Z czystej ciekawości sprawdziłem stronkę pod Firefoxem - działa bez zarzutu więc to chyba moja Opera coś fochy stroi.

Dnia 20.03.2010 o 20:37, LESZ3u napisał:

Jak będę żył. 1 kwietnia LESZ3u wchodzi w pełnoletność ;)

Oh ... be careful. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

Po długaśnej przerwie powracam z nowym layem.

Bogu niech będą dzięki.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

- Nie wiem, czy nie zrobić ramki jedynie wokół awatara, pomijając napisy obok (chyba jest troszkę za bardzo nabazgrane do góry).

Mi się podoba tak jak jest i wątpię, by ramka by sprawiła, by bardziej mi się podobało.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

- Zakładki miał być niewidoczne, ale na FF coś się pieprzy z białymi napisami (widać
zielono-brązowe ślady [więcej w temacie o problemach z GSami]).

:/ Mam nadzieję, że uda Ci się to naprawić, bo nieco to psuje efekt, ale nie tak bardzo.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

- Pan karteczką jest w dobrym miejscu? Nie wiem, czy go troszkę nie podnieść?

Mi tam pasuje tak jak jest.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

- Działają Wam wszystkie linki?

Działają.

Mógłbyś zrobić "przedłużenie modułu gramowego. IMO lay mógłby wyglądać lepiej, ale głowy nie dam, czy nie zachwieje tej spokojnej białej strefy po bokach niszcząc całe piękno laya. Kilka sec. i można zobaczyć, czy lepiej. Jak będzie gorzej to zostanie tak jak jest teraz, a ja będzie lepiej... no to wiadomo. ;)

Lay strasznie mi się podoba. Jakości wykonania nie ma co oceniać, bo wiadomo, że perfekt. Gratuluję, bo lay świetny. Mam nadzieję, że nie jest to pełnia Twoich umiejętności i ,że będziemy mięli okazję podziwiać kolejne Twoje dzieła, ale jeszcze lepsze od poprzednich.

Dnia 20.03.2010 o 20:26, LESZ3u napisał:

@ Kaucz
Najpierw piszesz, że lay Albiego jest wspaniały, a później nazywasz go wymiocinami? Chyba chodziło Ci o łacińskie sic! :P

Raczej prędzej bym obstawiał, że pierwsza część posta to mocna ironia, a dalej jest prawdziwe zdanie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:43, Albii napisał:

Mógłbyś zrobić "przedłużenie modułu gramowego.

Chodzi o tło główne? Jestem użytkownikiem starego CRT 17'''' i przyznam, że zwyczajnie zapomniało mi się o szczęśliwych użytkownikach ogromnych LCD. Do zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:43, Albii napisał:

Chyba chodziło Ci o łacińskie sic! :P
Raczej prędzej bym obstawiał, że pierwsza część posta to mocna ironia, a dalej jest prawdziwe
zdanie. ;D

Widze że dobrze mnie znasz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować