Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Słitt. God Job. :) Kurna, do czego si przyczepić... <lata wzrokiem po całym layoucie> wiem! Piłka do siaty kompletnie mi tutaj nie pasuje, cień palmy... "wiecie z nim zrobić!", no i to chyba wszystko. Jeszcze kontur dymku myślowego z DS''em można by było poprawić. Ale i tak mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 09:36, AssaxoN napisał:

Heh bardzo fajny :D Jak na mój gust mogłeś trochę bardziej ten lay wypełnić, ale to tylko
moja sugestia.

Mógłbym dodać różne obiekty dookoła, ale byłby problem przy wyższych rozdzielczościach, bo tam obiekty mogły by się zlewać z tekstem/wyspą.

@Albii
Co do piłki, to ewentualnie ją usunę. Wcześniej planowałem też ją przerobić na Pana Wilsona. Taki akcencik z filmu Cast Away. ;]
Cień rzeczywiście do poprawy.

Dzięki wszystkim za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 10:13, Mars napisał:

Co do piłki, to ewentualnie ją usunę. Wcześniej planowałem też ją przerobić na Pana Wilsona. Taki akcencik z filmu Cast Away. ;]

Jestem na tak. :) Tylko spróbuj zrobić tak cień piłki/piłkę by ona nie wyglądała jakby była nad ziemią, bo jak na nią patrzę to mam takie wrażenie. Chyba, że to tylko ja tak postrzegam ten okrągły przedmiot, wtedy nie masz co to zmieniać, prócz wcześniej wspomnianej zmiany na Wilsona. :)

Dnia 26.04.2010 o 10:13, Mars napisał:

Cień rzeczywiście do poprawy.

;)

Jak poprawisz te dwie rzeczy to daj znać, wtedy prawdopodobnie lay będzie wg. mnie doskonały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko spróbuj zrobić tak cień piłki/piłkę by ona nie wyglądała jakby

Dnia 26.04.2010 o 16:24, Albii napisał:

była nad ziemią, bo jak na nią patrzę to mam takie wrażenie. Chyba, że to tylko ja tak
postrzegam ten okrągły przedmiot, wtedy nie masz co to zmieniać, prócz wcześniej wspomnianej
zmiany na Wilsona. :)

Mi się zdaje, że tobie się zdaje xP Jak dla mnie ta piłka dobrze leży. To jest takie złudzenie optyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:24, Albii napisał:

Jestem na tak. :) Tylko spróbuj zrobić tak cień piłki/piłkę by ona nie wyglądała jakby
była nad ziemią, bo jak na nią patrzę to mam takie wrażenie. Chyba, że to tylko ja tak
postrzegam ten okrągły przedmiot, wtedy nie masz co to zmieniać, prócz wcześniej wspomnianej
zmiany na Wilsona. :)

Ewentualnie mogę zmienić położenie Wilsona, chociażby tak jak na screenie. Sam już nie wiem. :) Dodatkowo poprawiłem nieco wygląd palmy i jej cień.

Chwilowo zmian na żywo zobaczyć się nie da, jakiś bug nie pozwala mi tego ustawić. ;]

20100426171338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ja.gram.pl/Murda

nowy layout. Nie wymagałem od niego zbyt wiele i ma być podstawowy i też fajnie się prezentować. Nigdy wcześniej się tym specjalnie nie zajmowałem i proszę wziąć to szczególnie pod uwagę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:06, AssaxoN napisał:

Hmmm...
Po 1: Nie reklamuj gs''a ;D Modki będą się czepiać lepiej wrzuć ss.
Po 2: Średni ;D


Nie wiedziałem. A poza tym dlaczego powinni mi zwracać uwagę skoro i tak jest "mój gramsajt" pod profilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie pomyślałbym, że tu jeszcze kiedyś napiszę... Ale do rzeczy. Co ewentualnie zmienić? Mam jeszcze drugą koncepcję w głowie, prostszą do wykonania, ale nie wiem czy nie estetyczniejszą. Jak to wygląda w Waszych oczach?

20110702214529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jaki jest najlepszy motyw na gramsajta ?:
a)fiolet (ten co teraz)
b)czerwień
c)mrok (szarość)
d)2 wojna światowa
e)zło x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:16, Sigu napisał:

Chciałby mi ktoś zrobić layout na stronkę internetową? 2 proste elementy :D


Ja postaram coś wymyślić, ale musisz mi wytłumaczyć o co chodzi dokładniej. Pisz pod GG 7915051 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzeliwszy sobie dłuuugą przerwę od robienia czegokolwiek na gram.pl, ostatnimi czasy naszła mnie ochota na zmarnowanie trochę czasu na gramsajta. W związku z tym, rzecz jasna, przewidziałem jego przebudowę. I tu pies pogrzebany - za cholerę nie chce mi załadować tła. O co chodzi? Ma ktoś jeszcze taki problem? Moje chęci wobec tego przedsięwzięcia są potężne, a nie mogę sobie poradzić z takim trywialnym problemem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Widzę, że temat umarł, więc pora go nieco rozruszać. Zdaję sobie sprawę, że ten lay jest już od jakiegoś czasu widoczny na moim GS''ie, ale jako że mi się dziś bardzo nudzi, postanowiłem Wam go pokazać i spytać, co ewentualnie mogę w nim zmienić / poprawić. Co o nim sądzicie?

20141227175838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 18:01, Prince_Miki napisał:

Witajcie. Widzę, że temat umarł, więc pora go nieco rozruszać. Zdaję sobie sprawę, że
ten lay jest już od jakiegoś czasu widoczny na moim GS''ie, ale jako że mi się dziś bardzo
nudzi, postanowiłem Wam go pokazać i spytać, co ewentualnie mogę w nim zmienić / poprawić.
Co o nim sądzicie?

Z jakiej rozdzielczości korzystasz ?.Bo na niższych słabo się to prezentuje. Za to w full HD to już inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 18:24, Braveheart napisał:

Z jakiej rozdzielczości korzystasz ?.Bo na niższych słabo się to prezentuje. Za to w
full HD to już inna kwestia.

Wiem. Specjalnie tworzę lay''e w rozdzielczości Full HD, żeby większość Gramowiczów mogła je docenić w 100%, ale sam niestety korzystam na moim lapku z rozdzielczości 1366x768. :/ A możesz podesłać tutaj screena, jak prezentuje się lay na Twoim monitorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować