Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania Red Alerta 3 znane

48 postów w tym temacie

Te wymagania są niemożliwe, bo w odniesieniu do Tiberium Wars, a Red Alert chodzi na tym samym enginie, spadły i to znacznie. No chyba, że są to tylko MINIMALNE wymagania... wtedy wszystko się zgadza - grę np. u mnie da się włączyć, ale grać już nie za bardzo. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekko podrasowany i zmodyfikowany C&C Tiberium Wars (ewentualnie Generals)... Większych wymagań raczej nikt nie musiał się obawiać. Jedyna ciekawostka dla mnie, to co-op. Reszta to skok na kasę, EA style. Daliby spocząć mojemu ulubionemu RTS w spokoju, a nie zszywać i reanimować zwłoki, do tego nieumiejętnie.

Electronic Arts ? Nope, Electronic Bullshit Makers. Skupili się na masowej produkcji ;E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thompson

„Te wymagania są niemożliwe”

Dlaczego? C&C 3 też miało niskie wymagania – grałem na lapku, który był słabszy niż konfiguracja podana tutaj i działało.

Bambusem

„Żeby się tylko nie okazało, że RA 3 to będzie po prostu Tiberium Wars z innymi jednostkami.”

Mam dziwne wrażenie, że tak właśnie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Jak komuś chodziło Tiberium Wars, to i Red Alert 3 pójdzie bez problemu.
Szkoda tylko że to już nie taka gra jak kiedyś :( Kupić pewnie kupię, ale to już nie to samo co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde.... a ja myslalem ze beda wyzsze ! jednak i tak by mi poszlo bo mam mocarnego kompa ze z CD-ACTION by kazdy takiego chcial a nie jakiegos zloma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:46, Darkstar181 napisał:

Krótka piłka. Jak komuś chodziło Tiberium Wars, to i Red Alert 3 pójdzie bez problemu.
Szkoda tylko że to już nie taka gra jak kiedyś :( Kupić pewnie kupię, ale to już nie
to samo co kiedyś.

Cóż, RA3 ma nieco inny klimat niż pierwsza część. Tak samo dwójka była już w nieco luźniejszym klimacie, a RA3 poszedł jeszcze dalej. W sumie nie wiem dlaczego EA zdecydowało się na taki krok, bo seria Tiberium trzyma jednak bardziej jednolity klimat.

A wymagania faktycznie nie są wygórowane. Praktycznie takie same jak w Tiberium Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, takie wymagania to ja rozumiem. Miło, że niektórzy jeszcze myślą o biedniejszych graczach ;) Jedynka i dwójka bardzo mi się podobała, więc trójkę również pewnie zakupie jak tylko się pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować