Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania Red Alerta 3 znane

48 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 19:48, ja33no napisał:

Moze sie skusze na PS3, moze, klimat mi niedokonca pasi.


Z tego co jest w newsie napisane to prace na PS3 zostały wstrzymane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moim lapku i tak pójdzie :D
core2duo T9300, 4GB DDRam, GF8600GT
i to pewnie dużo lepiej niż na moim desktopie :<

Mam nadzieję, że optymalizacja silnika gry będzie na poziomie C&C 3 lub wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie niskie wymagania? Hm, jestem zdziwiona, ale to jest raczej powód do cieszenia się, a nie rozpaczania ;) Oby gra na tym nie ucierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania rzeczywiście dość małe - mam nadzieję, że nie są adekwatne do jakości gry ;). RA3 z pewnością nie kupię - wolę sobie odpalić starego, poczciwego RA2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe wymagania ? Co oni se jaja robią ? Qrde powinni się uczyć od twórców Empire Earth''a 3 jak się wymagające gry robi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania wcale nie są małe... Przecież podobne miał Crysis czy Assasin''s Creed a wszyscy psioczyli. To są wymagania żeby się gra odpaliła, a nie na granie w choćby 1280x1024. Komfortowe granie to zapewne 2core i seria 8/9 Nv lub HD2xxx/HD3xxx, wtedy może gra będzie wyglądała jak na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny – Windows XP / Vista (32-Bit) - pierwszy raz widzę w wymaganiach systemowych do gry podkreślenie, że Vista ma być 32-Bit. Czy to znaczy, że gra nie będzie działała w wersji 64-Bit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest źle.

Jak na dzisiejsze czasy wymagania nie są duże - "tylko" 1GB ramu i Geforce 6800. Co prawda sam dysponuje znacznie gorszym sprzętem i u mnie gra nie odpali, ale mam Playstation 3 - prace podobno mają zostać wznowione i gra ma ukazać się także na tej platformie. Choć szczerze mówiąc - ten tytuł za bardzo mnie nie interesuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź, na PS3 brakuje bardzo strategi, a ja nawet z tego tytułu się cieszyłem. W końcu możliwość podłączenia myszki i klawy jest bardzo wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania, jak na dzisiejsze czasy, są niewielkie. Nie zmienia to faktu, że mój złom ledwo je spełnia :D No ale zawsze mogę wrócić do RA 2 i dodatku o "Yurku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiberium Wars i dodatek też miały zaznaczone w wymaganiach x86. Pytałem pomoc techniczną EA o x64 to nie umieli odpowiedzieć... Ale obie te gry działały na Viście x64 mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze wróży (nie brak odpowiedzi od EA, tylko że gra działa). I dopiero po Twoim poście przyszło mi do głowy, że przecież też mam Tiberium Wars i mógłbym to sprawdzić. Jak wrócę z wakacji, to zobaczę jak to będzie działać na mojej Viście 64bit. Wcześniej przeszedłem całość jeszcze na XP, a dodatek jakoś mnie nie zainteresował i go nie kupiłem do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować