Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania Red Alerta 3 znane

48 postów w tym temacie

Patrze na Diablo 3 widzę kolorowy bajkoland w stylu WoWa, patrze na RA3 widzę Gwiezdne Wojny skrzyżowane z Transformersmami. TW chodziło na 64b to i RA3 nie powinno mieć z tym problemów. To wszystko lata sobie na starym silniku od generałów. Ble widzicie te tanki ? Tuż to bardziej podobne do żuka niż do czołga. Za dużo tych laserów będzie "mrygać" dla mnie wystarczy czołg prisma z RA2 jeśli chodzi o lasery. Patrzcie na skrzyneczki (z bonusami) się nie postarali wcale ich nie zmienili bezpośrednio przełożone z TW jak i masa innych rzeczy. Sam nie wiem czy kupić tego cudaka RA3, nie wiem jak zareaguje jak zbuduje sobie bazę moimi ulubionymi sowietami a tu mi japońce swoimi żabkami lotkami i czym tam jeszcze rozwalą w pare sekund. RA3 ma elementy z TW(to w połowie jest TW <LoL>) z transformers a nawet dopatrzyłem się pomysłów ze starego dobrego dunea ! Jak dla mnie pomieszanie z poplątaniem. Oczywiście twórcy zapewniają że będzie się grać inaczej niż w TW no i pewnie będzie ale co z tego jak wyglądać będzie tak samo i to jeszcze komicznie ze względu na obecność transformersów. Co to kurtka jest Ziemia czy Cybertron ? RA3 czy Gwiezdne Wojny 16 ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ale utrafiłem ze starym sprzętem. To nawet 5-letni dziadek na AGP z Bartonem 2500+ na pokładzie i wsadzonym tylko za grosze Radkiem X1950GT bez problemu uciągnie. Kolejna nowa gra co do której nie muszę w ogóle zmieniać sprzętu. A niektórzy psioczą, że trzeba nie wiadomo jak drogie upgrade''y robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że grywałem we poprzednie części RA powiem jedno - to nie to samo, co stare 2D. W 3D RA wygląda dużo mniej klimatycznie. Mimo, że Tiberium Wars było świetne (szczególnie kolorystyka), to w RA mimo tak małych wymagań nie zagram. Nie sądzę również, że na tym sprzęcie gra będzie dobrze wyglądać. Zapewne potrzeba będzie czegos znaczniej nowszego, do "normalnego" zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyzwoite te wymagania.... wszak to jakby nie patrzeć nie jest to fotorealistyczny fpsik... zresztą dla mnie i tak królem pozostaje stary dobry red alert .. bez żadnych cyferek... ahh te pikselowe mammuciki i tesle... to była giera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem przygotowany nawet na najgorsze , ale jednak nie zawiodłem się , na szczęście wymagania są bardzo przyzwoite i dzięki temu na moim kompie Red Alerta 3 powinien bez większych problemów śmigać na maksymalnych ustawieniach aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować