Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 - świeże informacje

51 postów w tym temacie

kurde kiedy to już wyjdzie ta gra to najlepsza gra od czasów pre historycznych... oczywiście na PC bo konsole mają swoje hity Killzone 2 Gears of War 2 i wiele innych a na PC Mercenaries i yyyy już więcej nie ma a czekaj może jeszcze Saint''s Row 2 i Bionic Commando a ciekaw jestem jak gram.pl chce dać recenzje BC ReArmed jak znowu poślizg twórcy mieli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... szkoda, może to i nie symulator życia w afryce ale także nie jakiś sf fps, więc realizm odgrywać powinien jakąś tam rolę. W każdym razie nawet mimo tego ''wielkiego'' zaniedbania jest to tytuł obowiązkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brak czołgania-napewno nie kupie tej gry xD...a tak na serio to wogóle mi to nie przeszkadza

Drapieżniki-na poczatku troche mnie to zmartwiło ale po dłuższym namysle że mogło by to być irytujace gdy np. gdy chcemy cichaczem podejść pod baze przeciwnika napda na nas kilka lwów i po zaskoczeniu nie dość że lewki chca nam łeb odgryźć to jeszcze leci do nas cała ekipa uzbrojonych po zeby żołnieży

wpływ deszczu na model jazdy-co tu dużo gadać też mi nie przeszadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. dziwny pomysł z tymi ograniczeniami, ale na pewno ma to jakiś głębszy sens. za to bardzo podoba mi się pomys z malarią, fajne urozmaicenie, ale chory bym być nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 00:22, Backside napisał:

zdradzono nam parę rozczarowujących ograniczeń... ---> Na oficjalnej
stronie gry Far Cry 2 pojawił się wywiad wideo


Nieźle, nieźle :).

Nam - w domyśle "nam graczom". Bez przesady, nie kreuję tutaj żadnego super exclusive''a dla gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, witam Sąsiada!

Dnia 29.07.2008 o 08:33, Naars napisał:

Ludzie, ta gra i tak będzie jedną z najbardziej realistycznych, dopieszczonych w każdym
detalu produkcji!


Ubisoft Ci płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 08:33, Naars napisał:

Czytając komentarze niektórych to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać... ;)

- Nie będzie można napuścić dzikich zwierząt na obóz wroga? Skandal! <tu wymieniamy
grę sprzed ~4 lat> ta gra jest 100x lepsza, to było coś [nie wspominamy już o tym,
że w tej grze szczytem realizmu była ciągle jeszcze niedopracowana fizyka i mała interakcja
z otoczeniem. Jeśli już kontrujecie ustępstwa w realizmie FC2 to do cholery nie podawajcie
za przykład np FC1, bo tam to naprawdę realizmu za dużo nie znajdziemy!]


Po co sprzed tylu lat? W tym roku pojawił się Turok, w którym podobne numery (napędzanie dzikiej zwierzyny, tj. dinozaurów, na wrogów) były możliwe. Co do czołgania się i braku problemów z deszczem podczas jazdy - OK. Ale to akurat można było zaimplementować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 07:20, Arachnos napisał:

Jak to spowolniły? Przecież to od gracza zalezy czy się czołga czy biegnie.... głupie
tłumaczenie


Żadne głupie tłumaczenie. Obecnym trendem w fpsach jest dynamika rozgrywki. Fakt, że to zależy od gracza jak będzie się poruszał, ale nic dziwnego, że twórcy wolą skupić się na dopracowywaniu bieżących elementów niż dodawaniu kolejnych - nie zapominajmy, że to "ich" gra, ich koncepcja i najwyraźniej otwartość świata rozumieją przez otwartość terenu (i bardzo dobrze), a nie to czy mamy możliwość czołgania się, skakania po drzewach czy czegoś tam.

Dnia 29.07.2008 o 07:20, Arachnos napisał:

chłopie zwierzak z nawet największymi kłami po usłyszeniu serii z AK47 będzie uciekał
jak oszalały, a co dopiero po ostrej wymianie ognia między zgrają ludzi.


Chłopie, zastanów się czy to ma być gra czy ultrarealistyczny edytor "czarnego lądu". Nie można wrzucać do gry wszystkiego co się da, bo nadmiar detali w tak bogatym środowisku spowoduje jeszcze dłuższe testy beta i wyższe wymagania.

Na tej samej zasadzie można powymyślać czego charakterystycznego jeszcze nie ma i ponarzekać - że na bananowcach nie będzie małp (przecież to takie afrykańskie!), a w oazach Beduinów.


Zaitsev ---> sory, sory - nieopatrznie to "nam" zrozumiałem :).
Niemniej jednak końcówka nadal aktualna - zobacz jak jednym newsem powołałeś do życia grono malkontentów, którzy nagle uświadomili sobie, że gra bez tych paru marginalnych (dla tej produkcji) rzeczy, przestaje być w połowie realistyczna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak czołgania to jakieś nieporozumienie , moim zdaniem w takiej grze czołganie się jak najbardziej powinno być. A to tłumaczenie że to spowalnia rozgrywkę jest w ogóle bez sensu... najpierw twórcy chcą żeby gra była realistyczna , a teraz rezygnują z tak podstawowej czynności. Dalej , bardzo bobrze że nie będzie drapieżników , bo zaraz znalazło by się paru co bardziej inteligentnych graczy , którzy zamiast przechodzić grę zajęli by się wybijaniem zwierzyny. Natomiast ''''wpływ deszczu na model jazdy'''' (a raczej brak tego wpływu) to kolejny poważny mankament , ja rozumiem że nie jest to symulator jazdy dżipem , no ale bez przesady. Grając w taką grę chciałbym choć przez chwilę poczuć się jak w prawdziwej Afryce , a twórcy jak na razie robią wszystko aby to graczowi to uniemożliwić , bardzo się zawiodłem i teraz zastanawiam się czy aby na pewno ta gra jest warta zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować