Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najpopularniejsi w Wielkiej Brytanii

19 postów w tym temacie

Kolejny osxukany ranking.Widać jak konsolowi giganci wykładają pieniążki na usxukańczą propagandę w celu zniszczenia rynku gier na PC i Maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trochę dziwne tytuly grają angole:)Wall-E to byl nawet fajny film, wiec brytyjczycy kuppili tez gre z nim w roli glownej. Jednak po kilku miesiacach nie powinien byc na liscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Wii Fit dalej dzierży pierwsze notowanie jakoś nie dziwie się ciekaw jestem czy choć część fast foodów mniej zarabia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego wy się spodziewacie po Angolach ? Oni mają zupełnie inne gusty. Nie tylko jeśli chodzi o gry. Ich poczucie humoru jest chyba wszystkim znane. No i charakteryzują się także totalnym bezguściem w przypadku jedzenia. Jedynym popularnym jedzeniem angoli są jajka na bekonie, i herbata. A tak to jedzą same śmieci, jak Amerykanie.

Nie dziwota więc, że takie gry są u nich na podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu konsolówki ''rządzą'' w tym ''notowaniu'' ...
i do tego to pierwsze miejsce ... - WALL''e :D
dziwne. :P

a co do GH - gierka ( jak słyszałam, a wiele słyszałam :P ) jest świetna, więc nie ma się co dziwić, że się tam z powrotem znalazła ;) ( w sumie to sama bym chętnie ją kupiła, ale niestety - brak funduszy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się ludzie rzucili na Guitar Hero: On Tour na DS-a , tak szybko aż na czwarte miejsce wskoczyło , ale chyba na wyższą pozycje to już się nie wbije. Bardzo ciekawi mnie ten Lego Indiana Jones , bardzo dobrze się sprzedaje , chyba będę musiał zaopatrzyć się zarówno w wersję PeCetową jak i DS-ową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu, jak co tydzień wszyscy w komentarzach narzekają na "dziwność" pozycji w rankingu.

A taka jest prawda, że głównie gry na Wii oraz DSa biją w UK rekordy popularności - tam bardzo dużo osób ma te konsole to i gry na te platformy są popularne. Pierwsze miejsce Wii Fit było raczej pewne, bo nic innego w minionym tygodniu się nie ukazało. Wall-e na drugim miejscu - standard, u nich zawsze gry na podstawie filmów dobrze się sprzedawały. Wskoczył do listy także Guitar Hero: On Tour na DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować