Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Google - ponad bilion stron w wyszukiwarce

44 postów w tym temacie

wiem kto może pobić google.pl (com) google2.pl (com) może mało oryginalna nazwa ale może tak być. Atak na marginesie na google może być jusz ponad trylion lub 1,5 tryliona kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dziennie w wyszukiwarce zostaje zaindeksowanych kilka miliardów nowych witryn! Warto dodać, że system nie liczy każdej podstrony, lecz tylko te główne."
.
Wow.. o popularności Google''a nie trzeba mówić, bo każdy wie o jego istnieniu, ale aż tyle? Nie spodziewałam się. No to jestem zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:48, k13 napisał:

> Chyba raczej googola, w końcu stąd nazwa Google. Btw ja się ostanio boję korzystać
z
> googli, tyle słyszałem, o ingerencji w prywatność uzytkowników itd. :P.

Tak ... sprawdza jakie witryny przeglądasz i odpowiednio do twoich zainteresowań dobiera
reklamy :P


:). Ale serio, czytałem, że póki co jeszcze nic nie ma, dopiero za jakiś czas Google zacznie wykorzystywać wszystkie zgromadzone dane. I to nie jest teoria spiskowa jakiegoś czubka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety taka jest smutna rzeczywistość.. nie ma prywatności w necie.... każdego szarego użytkownika sieci można zidentyfikować jeśli tylko ktoś chce, potrafi i ma odpowiednie narzędzia. A co do Google... cóż... w jakiś sposób muszą zachęcać ludzi do reklamowania sie właśnie u nich, a co nie zachęci bardziej niż reklama skierowana do odpowiedniego odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ten wynik robi naprawdę spore wrażenie.

To już dziesięć lat na rynku Google jest w internecie i jak widać - sprawuje się wyśmienicie. Chyba nie ma Internauty, który by nie korzystał z ich wyszukiwarki kilka razy dziennie ;-) Sam oprócz wyszukiwarki często korzystam z Gmaila, na którym mam konto, a także z Google Picasa. Cóż, pora czekać na kolejny bilion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych stron jest tak wiele że przez całe życie nie dało by się ich wszystkich obejrzeć , inna sprawa że 1/4 z nich jest niebezpieczna dla naszego komputera , hmm w najbliższym numerze Komputer Świat będzie 100 najniebezpieczniejszych stron www ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze wątpi, że Internet - wespół z Google - zrewolucjonizował świat? Witryn jest kilkadziesiąt razy więcej niż mieszkańców naszej planety, do czego to doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować