Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wallace & Gromit już oficjalnie

19 postów w tym temacie

Gdzieś w 1996-1997, oglądałem razem z rodzicami w telewizji krótkometrażowe filmy Wallace & Gromit - dubbing był świetny, humor też genialny. Aż łezka się w oku kręci. Mhm... może skusiłbym się na grę? Gdy usłyszałem muzykę z końca trailera, po plecach przebiegł mi miły dreszczyk... Czekam, po prostu czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądłem z rok czy dwa lata temu jeden z filmów na canal+ i spodobał mi się. A że grę robi Telltale( Sam & Max: Sezon 1) będę oczekiwał na pewno gry. Życzę więc twórcom, aby przenieśli duch filmu do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow! już wiem co kupię dziecku pod choinkę :)
film "zemsta królika" to jeden z jego ulubionych...
a w "project zoo" zagrywał się kupę czasu

eXtra news!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:51, Kamil950 napisał:

Ciekawe czy to będzie przygodówka w stylu Sama & Maxa, czy raczej taka na wzór Wallace
& Gromit: Project Zoo.


Na 100% przygodówka point&click w stylu Sama & Maxa. Jak znam Telltale Games to pewnie nawet na tym samym silniku, co przygody słynnego psa i królika (Telltale Tool).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, jestem zaskoczony!

Jakiś rok - dwa lata temu miałem okazję obejrzeć film Wallace and Gromit - Zemsta Królików i co tu dużo pisać - film okazał się być rewelacyjny. Maksymalna dawka humoru, świetny, trochę plastelinowy wygląd sprawiały, że ten film oglądało się bardzo przyjemnie. Cieszę się, że powstanie gra na podstawie tego filmu. Odpowiedzialne za nią studio - Telltale Games na pewno stworzy świetną produkcję. Trailer i screeny wyglądają obiecująco, a patrząc na sukces Sam & Max możemy spodziewać się bardzo dobrej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety widzsialem tylko kilka epizodow bajki, ale gra moze okazac sie bardzo przyjemna ^^
I oby tak bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za tego rodzaju grę biorą się ludzie odpowiedzialni za świetnego Sam & Max to ja nie mam najmniejszych wątpliwości że będzie to równie dobra , a może nawet i lepsza gra. Widziałem chyba wszystkie filmy z Wallacem i Gromitem w roli głównej i bardzo mi się podobały (Zemsta Królików to jedna z najzabawniejszych animacji jakie widziałem w życiu) w tych postaciach drzemie ogromny potencjał , który studio Telltale Games na pewno wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować