Zaloguj się, aby obserwować  
Chester001

JAK ZWIĘKSZYĆ SZANSE NA WYGRANIE W MULTI LOTKA ?!

40 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2006 o 14:13, ciaputek napisał:

Gdzieś czytałem , że aby wygrać ( w dużego ) milion to trzeba byłoby najpierw poskreślać kupony
o łącznej wartości ok. 5 milionów (różne kombinacje)

Masz 13 983 816 kombinacji. Kupon po 1,25, a więc 17 479 770 zł, żeby na 100% trafić szóstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:03, Vel Grozny napisał:

> Gdzieś czytałem , że aby wygrać ( w dużego ) milion to trzeba byłoby najpierw poskreślać
kupony
> o łącznej wartości ok. 5 milionów (różne kombinacje)
Masz 13 983 816 kombinacji. Kupon po 1,25, a więc 17 479 770 zł, żeby na 100% trafić szóstkę.


A potem to już tylko liczyć na super mega kumulacje żeby nie mieć za duzych strat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można podzielić zbiór 80 liczb na dwie 40 (np. nieparzyste i parzyste) i skreślać liczby w obu tych grupach oddzielnie. Jest chyba około 20% szans, że wylosuje się 10 parzystych i 10 nieparzystych. W innym wypadku szanse trafienia w jednej z tych grup wzrastają, a w drugiej maleją. Najlepszy podział w historii ML to 17/3. Żeby tak 20/0 od czasu do czasu chciało się przytrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:28, Chester001 napisał:

ma ktoś inne pomysły?

Podałem Ci sposób na zwiększenie szansy bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Jeśli jesteś gotów wyłożyć parę złotych więcej, to możesz grając np. na 8 liczb wybrać sobie 9 i skreślić 9 zakładów po 8 liczb tak, żeby w każdym nie było innej z tych 9 liczb, tj. 1-8; 1-7,9; 1-6,8-9; 1-5,7-9;1-4,6-9; 1-3,5-9; 1-2,4-9; 1,3-9; 2-9. Koszt gry wzrasta niewspółmiernie do szansy, ale jeśli np. trafisz 5 liczb, to masz 4x10zł + 5x2zł = 50zł. W grucie rzeczy to podejście niczym się nie różni od systemowej gry w DL/EL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:03, reativ napisał:

A potem to już tylko liczyć na super mega kumulacje żeby nie mieć za duzych strat :)


No a jak na dodatek ktoś inny trafi to ta wygrana z mega kumulacji idzie na pół.
Dodajmy do tego podatek od wygranych :D

Et voila, katastrofa życiowa gotowa :D

Ale będziesz się mógł pochwalić kolegom że kiedyś trafiłeś szóstkę w totka^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:12, Treant napisał:

> ma ktoś inne pomysły?
Podałem Ci sposób na zwiększenie szansy bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Jeśli jesteś gotów
wyłożyć parę złotych więcej, to możesz grając np. na 8 liczb wybrać sobie 9 i skreślić 9 zakładów
po 8 liczb tak, żeby w każdym nie było innej z tych 9 liczb, tj. 1-8; 1-7,9; 1-6,8-9; 1-5,7-9;1-4,6-9;
1-3,5-9; 1-2,4-9; 1,3-9; 2-9. Koszt gry wzrasta niewspółmiernie do szansy, ale jeśli np. trafisz
5 liczb, to masz 4x10zł + 5x2zł = 50zł. W grucie rzeczy to podejście niczym się nie różni od
systemowej gry w DL/EL.

dobrze kombinujesz ale niekturym wystarczy wiara i majtki szczęścia czy cuś ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:32, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../.
> dobrze kombinujesz ale niekturym wystarczy wiara i majtki szczęścia czy cuś ; D
Treant nic nie kombinuje. On po prostu prawidłowo liczy.

no ale wkońcu nic się nieda przewidzieć tylko można przyposzczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde dobrze kombinujesz.. może się pochwalisz matematyku ile do tej pory wygrałeś czy coś.. bo ja Ci powiem szczerze ze zbieram na komputer... i chciałbym wygrac tak około 10 tysięcy...
masz mzoe jakies jeszcze dobre pomysły co by tu zrobic aby zarobic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:52, Chester001 napisał:

kurde dobrze kombinujesz.. może się pochwalisz matematyku ile do tej pory wygrałeś czy coś..

Ze 3 razy wygrałem w ML po 60zł (5/6), także nic rewelacyjnego. Nie grałem już chyba z rok, bo nigdy nie mogłem dorwać 600zł (6/6). W DL nie gram, bo może ze 2 razy miałem po 10zł, w EL raz wygrałem 20zł. Oprócz tego miałem mnóstwo małych wygranych w ML (do ok. 5zł) i żadnej w TSN. Systemy są dobre, ale podstawą jest i tak szczęście. Jeśli jest go za mało, to najlepszy system nie pomoże. Im więcej liczb w ML się skreśla, tym trudniej przebić się do tych ciekawszych wygranych, dlatego nie ustawiałem poprzeczki zbyt wysoko. Jeśli kiedyś wygram to 600zł, to może będę próbować 10.000zł (8/8).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 09:01, Chester001 napisał:

to juz lepeiu zagrac w EL lub DL bo jak wygrasz 6/6 czy 5/5 to od razu zosatjesz milionerem...a
nie 10.000 i już :/

Nie tak prędko. W EL wygrywa się ok. 150 000zł. Poza tym zwróc uwagę na różnice w szansach - cóż z tego, że można wygrać milion, skoro szansa na takie zdarzenie jest nikła? Lepiej nastawić się na niższą, ale łatwiejszą do wygrania kwotę. Dodatkowa zaleta ML to gwarantowane wysokości wygranych. I też możesz wygrać milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:40, Chester001 napisał:

masz jakieś inne propozycje co do wygranych?

Masz na myśli sposoby powiększające szansę trafienia? Możesz rozwinąć ostatnio opisywaną przeze mnie grę systemową tak, żeby obstawiać o 2 więcej liczby niż ilość skreślanych na kuponie, ale wtedy system pełny staje się bardzo drogi np. 10 liczb na zakłady z 8 liczb (policz sam ile jest takich możliwości) i trzeba go odchudzić pozbywając się niektórych zakładów. Można tego nie robić (i nie tracić żadnej teoretycznej wygranej), ale koszt będzie zniechęcający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:39, Chester001 napisał:

a jakies inne są sposoby wygrywania? w ML czy tam EL czy DL ? bo na razie to nie mam pieniedzy...
aby nawet za 1.25 zagrac:/


hehe mam ten sam ból teraz... nie mam nawet 1.25 :( ale jak bym wygrał w DL choćby 5000 zł... ech najpierw bym sie słodyczami opchał tak że by mi w uszy poszło a reszta ofkoz na kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:39, Chester001 napisał:

a jakies inne są sposoby wygrywania? w ML czy tam EL czy DL ? bo na razie to nie mam pieniedzy...
aby nawet za 1.25 zagrac:/

Najlepiej spróbuj w ML według podziału na dwie czterdziestki. Jeśli trafisz w odpowiednią, to masz szansę parę złotych wygrać, a wtedy wystarczy Ci na więcej zakładów (no chyba że wygrasz parę ptysi). Ogólnie jednak lepiej jest grać rzadziej i systemami niż codziennie pojedyńczymi zakładami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować