Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do gry Mass Effect już dostępny!

38 postów w tym temacie

nie warto sie wyklocac z wyznawcami cdp :) do nich nie docieraja zadne argumenty poza ich wlasnymi

za to przyjemnie zobaczyc mlode miesko adorujace cdp - juz dawno nie pojawiali sie na forum tacy uzytkownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:26, morthi napisał:

skoro cdp sprzedaje mass effect w wersji angielskiej to oryginalny dodatek ma obowiazek
dzialac - tak jest chociazby w przypadku NWN gdzie mimo polskiej podstawki bez problemu
mozna instalowac moduly innojezyczne

nie ma obowiązku, bo polskie wydanie jest inaczej zabezpieczone (dzięki czemu nie musisz się łączyć z internetem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:42, Arthandas9 napisał:

Chyba sam masz z tym problemy bo nigdzie nie napisałem, że było odwrotnie.

Piszesz, że niektórzy forumowicze na gramie to myślą sobie, że CDP jest dokonałe i nic nie są graczom winni. Mylisz się. Widzałeś gdzieś w tym temacie, aby ktoś wypowiadał się, że to nie jest wina CDP? Bo ja nie.( oprócz Johnny'ego Bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedz Ty mi co mnie to jako gracza obchodzi jak zostaly rozwiazane kwestie zabezpieczen?

kupujac gre z opcja gry w wersji polskiej mam prawo oczekiwac by oryginalny dodatek dzialal z wersja angielska gry :)

a nie dziala bo ktos cos zawalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:44, morthi napisał:

nie warto sie wyklocac z wyznawcami cdp :) do nich nie docieraja zadne argumenty poza
ich wlasnymi

za to przyjemnie zobaczyc mlode miesko adorujace cdp - juz dawno nie pojawiali sie na
forum tacy uzytkownicy


Za to takich jak ty jest pełno (klonujecie się z tej samej komórki?).

Jak wam się coś nie podoba to zamawiajcie sobie gry od zagranicznych dystrybutorów które nie dość, że są często skromniej wydawane to jeszcze droższe. A skoro tak dobrze znacie zaplecze CDP i ich relacje z Bioware, że od razu wiecie że to ich wina to chyba każdy z was jest pracownikiem CDP w co śmiem wątpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest nadal strona o grach czy też w jakiś magiczny sposób przekształciła sie w kult CDP? Bo aż mnie mdli od tej wazeliny tutaj.Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że CDP ma specjalną sekcję, która zajmuje się zakładaniem "fejkowych" kont na forach i wychwalaniem pod niebiosa "jedynego słusznego dystrybutora". Nie ma sensu nawet pisać o wspaniałych praktykach naszego cudownego dystrubutora, bo jaki jest sens skoro z każdym nowym wydaniem dokładają sobie gwoździ do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna zasadnicza sprawa - gracza nie interesują stosunki CDP z jakąkolwiek inną firmą, gracza interesuje efekt za który ten dystrybutor odpowiada przez własne logo na pudełku Mass Effect. Wszystkie firmy wokół są złe, tylko nasz kochany jedyny słuszny dystrybutor jest święty, a co. Ech, jak można jeszcze tego nie widzieć, po tylu nie wydanych patchach, zwalonych polonizacjach, opóźnionych premierach i tym podobnych wpadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum bioware jeden z betatesterów Czeskiego ME napisał, że można uruchomić dodatek na czeskiej wersji, warunkiem jest podanie przy instalacji ME cd keya z wydania US, Jeśli to prawda... to mam już po dziurki tych wszystkich copyprotów i innych bzdetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko, co CDP ma zamiar zrobić dla użytkowników, którzy zakupili wydaną przez nich grę za ciężkie pieniądze i grają w pełną wersję angielską?? Tej nie trzeba tłumaczyć. Kiedy dostaniemy kompatybilny patch i BDtS? Nie grałam i nie zagram w zdubbingowaną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:25, ellcia napisał:

Mnie interesuje tylko, co CDP ma zamiar zrobić dla użytkowników, którzy zakupili wydaną
przez nich grę za ciężkie pieniądze i grają w pełną wersję angielską?? Tej nie trzeba
tłumaczyć. Kiedy dostaniemy kompatybilny patch i BDtS? Nie grałam i nie zagram w zdubbingowaną
wersję.

To nie ma różnicy w jaką wersję językową grasz. Ważne że jest to polskie wydanie. Niezależnie od tego, patch w tej chwili i tak nie będzie działał.

Powinnaś się w ogóle cieszyć, jeśli patch w ogóle się ukaże do naszej wersji. Podobne jaja są z grą Neverwinter Nights 2. Do niej wyszło już dziesiątki poprawek, których nie da się zainstalować do polskiej wersji, po CDP palcem nie chce w tej sprawie kiwnąć. To samo może być z Mass Effectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uśmiecha mi się czekać na bidny polski dubbing, czy nawet napisy.

Z tego, co czytałem, to Ruskie też muszą czekać, a u nich inna firma jest wydawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia panom z EA, aby nikt więcej nie wyrwał wam takiego tytułu i nie spartolił polskiej wersji. Mam nadzieję, że Dragon Age już nie oddacie CDPowi bo to już będzie tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja mam już tego serdecznie dość. Od dawna kupuję gry za granicą - interesują mnie tylko angielskie wersje językowe. I kupując je nie muszę się martwić o dostępność patchy i dodatków. Bo póki gra nowa, to może i będzie się komuś chciało wkładać pieniądze w dostosowywanie dodatków do polskiej wersji. Ale minie pół roku, może rok i ze wsparcia wydawcy nie zostanie nic. I wtedy wszyscy będą się cieszyli darmowymi dodatkami. Za wyjątkiem tych którzy zapłacili za oryginał w Polsce. Do tej pory kupowałem w naszym pięknym kraju tylko gry wydawane po angielsku lub w dwóch wersjach językowych (pomimo że często sprowadzenie gry z UK jest w tej samej cenie, albo nawet taniej), tylko po to aby wspierać polskich wydawców- gupi ja. Od teraz koniec - nie kupię tu nic. Bo to ja płacę. Bo nie mam zamiaru dostawać upośledzonego produktu. Bo mam wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaplaciles za polska gre? to czekaj grzecznie az cdp laskawie wyda to co kazdy gracz, ktory zakupil gre bezposrednio od EA ma od dawna

to sie nazywa wydawanie gier w stylu CDP - oczekujesz jakosci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednym ze szczęśliwców posiadających tę grę na Xbox''ie i dodatek od razu po pojawieniu się na Xbox Live ściągnąłem. Całkiem długi i wciągający, posiadający też wyższy poziom trudności niż standartowe misje poboczne. Bardzo miły sposób na ponowne zagłębienie się w przygody Sheparda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gezzzz...
Panowie, czy ten serwer stoi na modemie? Pobiera się z prędkoscia 1.5 kbps...
ŻAL.PL

Niech sie ktos zlituje i wrzuci na jakis filefront czy gdziekolwiek bo z tymi partaczami to sie pociac mozna - najpierw pol roku opoznienia w wypuszczeniu patha a potem zapodadza na jeden serwer stojacy na modemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować