Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - betatest

126 postów w tym temacie

Po przeczytaniu beta testu mój apetyt na tą grę się wzmógł i już się nie mogę doczekać tej gry ;] . Ciekaw jestem czy będzie i w tym stalkerze lektor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:10, Sylwassss napisał:

No właśnie na gameplayu widziałem własnie coś takiego tzn. podchodzimy od stalkera-przewodnika
i natychmiastowo zmieniamy obszar czy trzeba z tego przymusowo korzystać czy można sobie
to odpuścić i chodzić sobie po obszarach tak jak w pierwszym stalkerze bez jego pomocy
?

W poprzedniej części miałeś konkretne miejsca łączące mapy, teraz dochodzą "punkty ekspresowe", czyli przewodnicy - czy dalej pozostawiono dawny system podróży przez miejsca łączące mapy - nie wiem, nie udało się sprawdzić w czasie testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:28, Vivek1 napisał:

Ciekaw jestem czy będzie i w tym stalkerze lektor. :D

W czasie testów nieco ciągnąłem ludzi z CDP za języki i słyszałem, że tak - lokalizacja ma być wykonana według tego samego pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pochwal sie jeszcze ze testowales wersje beta (bez stosownego nadruku) zapalniczke dodawana do edycji kolekcjonerskiej ;) a bedziemy w pelni zadowoleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:47, Lucas the Great napisał:

> Ciekaw jestem czy będzie i w tym stalkerze lektor. :D
W czasie testów nieco ciągnąłem ludzi z CDP za języki i słyszałem, że tak - lokalizacja
ma być wykonana według tego samego pomysłu :)


I dobrze bo lektor z 1cz. pasuje idealnie do klimatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:25, morthi napisał:

pochwal sie jeszcze ze testowales wersje beta (bez stosownego nadruku) zapalniczke dodawana
do edycji kolekcjonerskiej ;) a bedziemy w pelni zadowoleni :P

Wiedziałem, że o czymś zapomniałem... powinienem był zmyślać, że nie zabrałem własnej zapalniczki, to bym przetestował przed budynkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas, a jak myślisz na Athlonie 64 3700+ 2GB RAMu i GeForce 8800 GS będzie można grać konfortowo w Clear Sky tzw. medium/high detale, w miarę stablina ilość fps 30-40 + rozdziałka 1024x768 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:48, maarta71 napisał:

Lucas, a jak myślisz na Athlonie 64 3700+ 2GB RAMu i GeForce 8800 GS będzie można grać
konfortowo w Clear Sky tzw. medium/high detale, w miarę stablina ilość fps 30-40 + rozdziałka
1024x768 ?

Bez problemu. W takiej rozdzielczości to i Vista nawet nie przeszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 18:37, Bartłomiej112 napisał:

noj komputer ma wymagania oto detale ..:
karta radeon 9600 z mcnymi stero..
procek intel duo 2.80
system winows proffessional sp.2
pojdzie mi?



1.Naucz się Edycji postów i poprawnej polskiej pisowni.
2.Powinno pójść
3.Lucas to co z tą zapalniczką ??
4.Pójdzie na High Detal i na rozdzielczości 1440x900 ??

Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 Ghz x4
4 GB Ram
GeForce 8800 GS =/
Windows Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie przechwalajcie jakie kompy macie heh.CS bardzo wysokich wymagań nie będzie miał,z resztą mniej więcej takie jakie pisałem wcześniej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:35, Radykał napisał:

Ekhem... Vormulac podal w temacie ogolnym Czystego Nieba oficjalne wymagania gry - 512
RAM. Mowilem. :)

Które są, co tu dużo mówić, takie same jak w SoC. Czyli jak mamy ulepszony silnik i wszystko na "low" to spokojnie pójdzie. Morthi (chyba) po premierze SoC pykał na podobnych ustawieniach i gra mu chodziła. :)

Oficjalne wymagania wydawcy:
http://stalker.deepsilver.com/index.php?lang=de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w cien czarnobyla gralem na celeron 2.5 + gf 5200 fx ;) i 512 ram i dalo sie grac :D problemem byl dopiero agroprom bo tam bylo za wiele obiektow na raz i wymiana proca na p4 2,8 ht rozwiazala sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:56, Paweł127 napisał:

U mnie spokojnie pójdzie Clear Sky na max detalach mam procka intel core2duo 3,16 Ghz
RAM 4 Gb, Karta graficzna Zotac GeForce 260 GTX AMP Edition



I po co się chwalisz ?? Myślisz że masz dobrego kompa ?? Na tym forum jest wielu którzy mają lepszego i się nie chwalą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować