Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

"afropolskie upały" - czy dały się wam we znaki?

140 postów w tym temacie


Dnia 29.07.2008 o 20:07, Kalejdoskop86 napisał:

niesamowicie) , a o godzinie późnej jak idę spać to ktoś wrzeszczy na podwórku i słychać
koty (akurat to nie jest takie denerwujące) .

Yyy... Czy Ty mieszkasz w Legnicy? ;p Bo ja co sie nie położe spac, to słysze jak koty drą mordy ;p Tak jakby się za przeproszeniem pieprzyły ;p Chyba przez upał nawet dzikim kotom odbija ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no upał jak upał ja mieszkając w trójmieście nie mam problemu.
Plaża -> komp -> boisko xd da się grać ale trzeba mieć jakiś napój.

PS. ja od wschodu do ok. 20.00 mam słońce w pokoju z czego wynika że mam chłodno tylko od 21.00 do 6.10...
Wiecie gdzie można dostać wiatraczek USB? przydał by się do grania w D2: LOD :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja upaly mam od 12 do 17. Wtedy wychodzę na boisko albo siedzie na kompie;) Póżniej wychodzę z siostrą pograc w tenisa, bo wtedy nie ma upalu. oczywiscie piję duzo wody:) Zawsze mozna zrobic wypad nad jeziorko i powedkowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 19:27, NuGGet napisał:

E tam, taki wentylator 20 złotych kosztuje, a jednak cos tam Ci pomoże w upalne dni ;]


Znajdź przed i w czasie sezonu porządny wentylator za taką kasę. Nierealne - chyba, że taki podłączany do USB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2008 o 20:54, Arclight napisał:

Znajdź przed i w czasie sezonu porządny wentylator za taką kasę. Nierealne - chyba, że
taki podłączany do USB ;)

Warszawski Stadion Panie kolego ;] Wietnamce sprzedają to za bezcen ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 20:19, NuGGet napisał:

Yyy... Czy Ty mieszkasz w Legnicy? ;p Bo ja co sie nie położe spac, to słysze jak koty
drą mordy ;p Tak jakby się za przeproszeniem pieprzyły ;p Chyba przez upał nawet dzikim
kotom odbija ;p

Nie, nie mieszkam tam, nawet nie w okolicach. ;)
Koty to przesadziłem, tak się nie drą często, ale wczoraj... myślałem, że pękną. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temperatura temperaturą w czasie tych naszych upałów, tragedia to nie jest bo w takiej Chorwacji, czy Hiszpanii temp. są nawet wyższe i da się żyć.
Ale ta wilgotność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:12, MKRaven napisał:

Temperatura temperaturą w czasie tych naszych upałów, tragedia to nie jest bo w takiej
Chorwacji, czy Hiszpanii temp. są nawet wyższe i da się żyć.
Ale ta wilgotność...

Ale w tych krajach ludzie są przyzwyczajeni, a my nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Sporo Offtopu]

Ad. awansu. Dzięki.

Ad. Moderowania Buda. Chyba dawno nie byłeś na forum, więc należą Ci się wyjaśnienia: Parę miesięcy temu Budo powiedział na forum mały żarcik na temat sprawności pracy CDP i bodaj poczty polskiej (Budo popraw mnie jak coś przekręcę). Niestety nie spodobało się to konsulom i przez to podziękowali mu za współpracę. Przez to wybuchła wręcz wojna między konsulami i moderatorami (którzy niesłusznie (moderatorzy) obrywali, bo oni nie mieli nic do gadania w tej sprawie) Połowa forum oczywiście stanęła murem za Budem, był o tym temat, a w końcu postanowiono napisać petycję razem z podpisami userów, ale lipa wyszła, bo konflikt się zaognił i z dyskusji wynikła karczemna awantura. Posypały się degrady, a nawet ban i to w zasadzie wszystko.

Ad. Hałasujących kotów. Chciałbym się z wami zamienić, bo mam przystanek autobusowy pod oknem (wysoki parter) i ja z kolei mam hałasujących dresów. I autobusy. Stare i naprawdę HAŁAŚLIWE. Koty nie są wcale złe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:42, Luk Zombi napisał:

Ad. awansu. Dzięki.

;)

Dnia 29.07.2008 o 23:42, Luk Zombi napisał:

Ad. Moderowania Buda. Chyba dawno nie byłeś na forum, więc należą Ci się wyjaśnienia:
Parę miesięcy temu Budo powiedział na forum mały żarcik na temat sprawności pracy CDP
i bodaj poczty polskiej (Budo popraw mnie jak coś przekręcę). Niestety nie spodobało
się to konsulom i przez to podziękowali mu za współpracę. Przez to wybuchła wręcz wojna
między konsulami i moderatorami (którzy niesłusznie (moderatorzy) obrywali, bo oni nie
mieli nic do gadania w tej sprawie) Połowa forum oczywiście stanęła murem za Budem, był
o tym temat, a w końcu postanowiono napisać petycję razem z podpisami userów, ale lipa
wyszła, bo konflikt się zaognił i z dyskusji wynikła karczemna awantura. Posypały się
degrady, a nawet ban i to w zasadzie wszystko.

Parę miesięcy temu czyli ile? Bo ja na forum jestem od stycznia. Ja maxymalnie na forum teraz to tydzień nie byłem (w te wakacje) , a o wojnie moderatorzy vs. konsule słyszałem, a Budo był jeszcze niedawno moderatorem... a ta petycja to na forum była? Bo nie przypominam sobie o niej, ale o żarciku Buda słyszałem (chociaż nie wiedziałem, na czym miał on polegać, tylko słyszałem, że coś skrytykował) . Ja bym stanął za Budem wraz z innymi, bo był (jest) miłym i pomocnym użytkownikiem i sprawnym moderatorem.

A to jeszcze trwa? Parę tygodni temu znów się coś stało, co jakoś podzieliło konsuli i moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:50, Kalejdoskop86 napisał:

Parę miesięcy temu czyli ile? Bo ja na forum jestem od stycznia. Ja maxymalnie na forum
teraz to tydzień nie byłem (w te wakacje) , a o wojnie moderatorzy vs. konsule słyszałem,
a Budo był jeszcze niedawno moderatorem... a ta petycja to na forum była? Bo nie przypominam
sobie o niej, ale o żarciku Buda słyszałem (chociaż nie wiedziałem, na czym miał on polegać,
tylko słyszałem, że coś skrytykował) . Ja bym stanął za Budem wraz z innymi, bo był (jest)
miłym i pomocnym użytkownikiem i sprawnym moderatorem.

A to jeszcze trwa? Parę tygodni temu znów się coś stało, co jakoś podzieliło konsuli
i moderatorów.


Gdzieś jakoś powiedział to wiosna/lato (dokładnie nie pamiętam, ale dopiero po dłuższym czasie go zdjęli.) a cała afera była niemal dokładnie w 1000 dzień istnienia gramu, z miesiąc temu. Petycja byłą na forum. Więcej się dowiesz w temacie" Budo - ostatni moderator który musi odejść" I nie, nie trwa, jak już mówiłem wynikła awantura i po zawodach :/

Dobra, dość tego offtopu bo i jeszcze nam się oberwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 00:13, Luk Zombi napisał:

Gdzieś jakoś powiedział to wiosna/lato (dokładnie nie pamiętam, ale dopiero po dłuższym
czasie go zdjęli.) a cała afera była niemal dokładnie w 1000 dzień istnienia gramu, z
miesiąc temu. Petycja byłą na forum. Więcej się dowiesz w temacie" Budo - ostatni moderator
który musi odejść" I nie, nie trwa, jak już mówiłem wynikła awantura i po zawodach :/

Ten temat chyba widziałem, nie pamiętam, ale później chyba wyjechałem. :/

Dnia 30.07.2008 o 00:13, Luk Zombi napisał:

Dobra, dość tego offtopu bo i jeszcze nam się oberwie :P

Nooo, lepiej nie igrać z losem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby pustynny klimat z deka się zaczyna robić ale i to ma swoje dobre strony gdyż wzorem pustyni robi się goręcej w dzień ale i zimniej w nocy... co by nie mówić w nocy nie jest przesadnie ciepło. Trudno, lato, nic nie poradzimy, a zato zima jest cholernie zimna czasami, choć bez śniegu... a było nie palić gum na parkingu, toby i ocieplenia nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upał daje się we znaki? No co Wy, trza się cieszyć że przyszedł jeszcze upał, a nie koniec lata po majowych gorączkach:> Jeszcze zatęsknicie za wysokimi temperaturami jak się zacznie wielomiesięczna jesień aż do kwietnia przyszłego roku. Bo zimą bym tego nie nazwał co ostatnio mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:16, destro177 napisał:

Upał daje się we znaki? No co Wy, trza się cieszyć że przyszedł jeszcze upał, a nie koniec
lata po majowych gorączkach:> Jeszcze zatęsknicie za wysokimi temperaturami jak się
zacznie wielomiesięczna jesień aż do kwietnia przyszłego roku. Bo zimą bym tego nie nazwał
co ostatnio mamy:)

Taka jest natura człowieka, hehe. Narzeka na upał/zimno, a później jęczy, że nie ma chłodu/ciepła. :P

Zresztą w nocy pamiętam kiedyś lata, kiedy chodziłem w krótkich spodenkach i koszulce z krótkimi rękawami. Teraz noc jest chłodniejsza, bo czasem nawet mi zimno przy otwartym oknie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:18, Kalejdoskop86 napisał:

Zresztą w nocy pamiętam kiedyś lata, kiedy chodziłem w krótkich spodenkach i koszulce
z krótkimi rękawami. Teraz noc jest chłodniejsza, bo czasem nawet mi zimno przy otwartym
oknie. ^^

No co Ty! Mi w nocy jest gorąco. Na wakacjach w Bułgarii, przy otwartych drzwiach od balkonu marzłem, ale nie w Polsce! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować