Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właściwie to Warhammer Online mógłby już leżeć na sklepowych półkach

65 postów w tym temacie

Cóż, może i gry MMORPG nie interesują mnie wcale, ale z sentymentu do WFRP czekam na Warhammera, może nawet sam pomyślę o tym, aby kiedyś spróbować... choć raczej nie, ale Młotkowi życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w becie i mogę śmiało stwierdzić, że gra jeszcze nie powinna być wydana, ukończona jest, ale po cięciach i parę elementów musi zostać jeszcze poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well wypuszczenie mmo na rynek to jest ogromna akcja marketingowa i logistyczna, postawienie serwerów przygotowanie supportu. A skończenie gry było dość niespodziewane, bo po wywaleniu 4 klas z gry i przełożeniu wprowadzeniu części miast na później, nie zostało nic do zrobienia w grze poza "polerowaniem" :) Tak wię dopieszczają , przygotowują się do startu i oby już we wrześniu. Kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to co mówią to tylko marketing.

Gra nie jest jeszcze gotowa. W stanie w którym jest, jest oczywiście lepsza od Conana, co może wystarczyć na początek, ale posiada tyle uciążliwych błędów i niedopracowań, że rozgrywka nie jest zbyt przyjemna. A przecież to tylko początkowe poziomy - żaden tam "end game content".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ "Gra jest ukończona. Teraz ją tylko polerujemy i dopieszczamy. Jesteśmy w stanie, w którym każdego dnia dopieszczamy pewne elementy jeszcze bardziej" ]

i...

[ "moglibyśmy ją wysłać do sklepów nawet teraz". Pytanie dlaczego w takim razie tego nie zrobią? ]

może dlatego że jeszcze dopieszczają z dnia na dzień? a jak by wypuścili teraz (bez perfekcyjnego dopieszczenia) to i tak by się sprzedała i była genialną? trochę logiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę dostać grę dopieszczoną i dopracowaną a nie chłam kioskowy jakich pełno wydawanych na siłę i aby tylko więcej kasy można było natrzepać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejszy fragment wypowiedzi: "moglibyśmy ją wysłać do sklepów nawet teraz". Pytanie dlaczego w takim razie tego nie zrobią?

patrz age of conan - bugow od cholery, powoli to lataja, wiele rzeczy nie dziala... w sklepach w dniu premiery lezala zawansowana beta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest myślenie użytkownika sprzętu klasy PC(i nie tylko) jeju czemu wcześniej nie wypuszczą jak mogą, a później... cholera jakie gówno, same blędy i niektóre rzeczy przeszkadzają w rozgrywce
Jednym słowem: ". . ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już czy będzie abonament ? I tak kupie mimi że teraz mijają dwa lata od kiedy gram w WoW''a, mam nadzieje że w konicu będe mógł się przeżucic na coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja jakoś widzę tutaj aluzję do AoC, który trafił do sklepów w postaci zaawansowanej bety. A jaka aluzja? "Nasza grą będzie lepsza od niedawno wydanego AoC, bo będzie dopracowana" <--- nie cytat, tylko pokazuję mniej więcej porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować