Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore złote i tutaj niespodzianka - będą też płatne dodatki

105 postów w tym temacie

Ekhem... Przepraszam ale Spore: Abrakadabra to niby co? Jak to tak bez tego? Nie wprowadzić w naszej cywilizacji wiedźm, czarowników i szamanów? No nieee... Tak to ja się nie bawię^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu jak przeczytałem nagłówek to mi się skojarzyło z serią Sims :D
Ja tam w Spore nie będę grał , i jakoś mnie nie ciągnie . Ale taka jest polityka Maxis''a najwidoczniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:22, Tal441 napisał:

Ale kasy natrzepią na swoich "ofiarach". Żal mi tego kto kupi jakikolwiek addon.

A to niby czemu ? Ja przypuszczam, że nabędę wszystkie dodatki jakie wyjdą o ile mnie Spore wciągnie, a wygląda, że tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dodatki do Simsów 2, a teraz kolejne 2 szafy tym razem na dodatki do Spore ? Kurcze trzeba poprosić o platynową kartę w sklepie meblowym (ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy te dodatki będą SPORE i czy wprowadzą SPORE''O nowości. Buhahaha, nie ma to jak kiepski dowcip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na zobaczenie wszystkiego w Spore nie starczy całe życie, a Maxis chce zrobić dodatki ;) Obstawiam coś w stylu - ubierz swojego stwora z H&M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blah, na obrazku brakuje dodatku "Star Wars, Star Trek and LOTR races!!!" Juz widzę bandy dzieciaków uploadujących Frodo...
A tak serio to nie mam nic do tych płatnych dodatków do Spore, dopóki nie zrobią się z tego drugie Simsy (policzyłem wszystkie gry i płatne dodatki, licząc te typu "świąteczne przedmioty" czy "ikea pownage", i kiedy doliczyłem do 30 miałem dość...). A, i Simsy są BE, bo mama czasem obiadu zapomina zrobić! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam o co tu tyle krzyku ?? Nic tylko wiecznie slychac Spore. Toc to jakis SIMSO podobne dziadostwo i o co tu chodzi na litosc boska?? Moze SPORE WOW jeszcze niech sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kto by się spodziewał ;) (mueheheheh)
"Spore: Cywilizacja ryb"
"Spore: -||- ptaków"
"Spore: Balanga"
"Spore: Abrakadabra"...

Już w przyszłym roku heheheh... Ale i tak kupię spore ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:52, Smerdek napisał:

To Spore to coś jak Simsy? Spodziewałem się czegoś lepszego..


Oprócz twórców i tych dodatków Spore nie ma prawie nic wspólnego z Simsami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Smerdek

Ta, ja też...Początkowe filmy z gry wyglądały naprawdę apetycznie (Etap komórki wyglądał naprawdę jak pod mikroskopem, a nie jak teletubisie...), a później się okazało, że to jest bardziej kolorowe i "pluszowe" od Simsów ;p No, ale czego się spodziewać..W końcu Maxis & EA...To MUSIAŁO się tak skończyć.
Cena oczywiście 119-139zł, do tego płatne dodatki ;) Tja...

"Mamy przejrzysty i ekscytujący sposób zwiększenia dochodów po premierze Spore."

DIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować