Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore złote i tutaj niespodzianka - będą też płatne dodatki

105 postów w tym temacie

Maxis zafunduje EA kolejną studnię bez dna... Tym razem możliwości są iście nieograniczone.

Wiem... Spore - Rodzina! Zbuduj dom dla rodziny swoich sporków, poślij ich do pracy we wcześniej stworzonym mieście! Aż strach się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się niektórym prześmiewcom,
po 1. nikt wam kupować nie każe
po 2. większość z was traci na abonamencie do wowa czy innego aoc znacznie więcej niż zaopatrując się we wszystkie dodatki jakie wyjdą do spore''a, więc śmianie się że EA będzie ciągnąć kasę z naiwnych frajerów jest trochę nie na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie żebym był za tymi płatnymi addonami, ale większość użytkowników jest od razu źle do tego nastawiona. Przecież wiadomo gry są po to aby dawać zysk, a EA wyjątkowo się z tym nie kryje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co bez dodatków to już nie można grać?Ja zamierzam kupić podstawową grę jeśli będą przychylne recenzje a nad dodatkami się zastanowię,Kupie maksymalnie 1 jeśli będzie wprowadzał sporo nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, obrazek wymiata! ;D

Moim zdaniem można było się tego spodziewać. Wydaje ten tytuł EA, a jak wiemy oni słyną z robienia serii oraz masy dodatków do swoich gier. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego - jeśli mają one sporo wprowadzać do rozgrywki nowych rzeczy, elementów - jestem jak najbardziej za. Niech tylko ich cena będzie rozsądna, tak aby nie trzeba było płacić tyle, co za nową grę od innego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłbym jedynie na rozbudowanie pojedynczych etapów ewolucji, nic poza tym.
Wszechświata nie powiększą, za grzyba. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było to przewidzieć, bowiem EA to imperium, gdzie armią rządzą nie generałowie, acz księgowi. Nie zapomnijcie oczywiście o dodatkach przed-premierowych, czyli SPORE:Fabryka Komiksów i inna plejada... Ehh.. Zarabiać na demie? Któż to wymyślił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu post z konta brata, jak mnie to denerwuje. :C
Przy okazji jeszcze dodam, że na Spore nie czekam z tak wielkim utęsknieniem. Kupię zapewne miesiąc po premierze. Tak głośne tytuły, często są przereklamowane ( vide "Wiedźmin" ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, nie mogę, nie mogę. :C
Może mi ktoś powiedzieć, dlatego z tym forum są takie problemy ? Człowiek się porządnie zalogował na głównej stronie, a na forum nie zaskoczyło. Jeżeli czyta to ktoś z gram.pl, niech sobie to weźmie do serca. : )
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... może jeszcze gra w stylu "zrób to sam bo nam sie już nic nie chce, tylko zbijać mamone"? To jest już ostra przesada... po tej informacji n pewno nie kupie Spore.
PS: boski obrazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Zrozumiem, kiedy będą to 2 góra 3 dodatki, ale jeśli Maxis zrobi tak jak w przypadku Simsów, to chyba stracę sympatię do gry Spore. Sam nie wiem dlaczego, ale jakoś nie przekonuje mnie te paręnaście dodatków do Simsów, które właściwie wiele nie zmieniały w grze. Oczywiście np. nowe elementy do "budowy" Sporów będą przedłużały zabawę z tą grą, ale ile będzie można... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować