Zaloguj się, aby obserwować  
Misio_Rysio1

Ulica Sezamkowa

14 postów w tym temacie


Tia, oglądało się kiedyś razem z Zamkiem Eureki i innymi takimi ;]
Ciasteczkowy Potwór był dobry, oprócz tego Wielki Żółty Ptak i sam nie pamiętam kto jeszcze... ci bracia, jeden pomarańczowy, drugi żółty. No i był jeszcze taki kolo jak ciasteczkowy, tylko chudszy, mój ulubiony heros, ale ni chuchu nie pamiętam imienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:12, lukase napisał:

Ja coś sobie nie przypominam tej bajki ;).

Bo to nie była bajka tylko program edukacyjny chyba (edit:USA) :-) dla dzieci uczących się czytać i pisać.
Każdy odcinek sponsorowały literki i cyferki :-) wymiatał Wielki Ptak :-D
To było z 15 lat temu - wielki HIT, teraz by się nie sprzedał za miękki ;-P

Budo

Gruwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:09, Misio Rysio napisał:

Pamiętacie jeszcze te czasy z dzieciństwa? Pamiętacie jeszcze naszych przyjaciół z dzieciństwa?Więc
powspominajmy troszeczkę ;) Zapraszam do dyskusji!


Heh, ja razem z ojcem (O_O) oglądaliśmy to wręcz nałogowo. Tyle, że ja miałem jakieś 4 latka a on dorosły chłop ;P Najlepszy był Ciasteczkowy Potwór, i taka zielona jakby żaba, ale nie wiem czy bajek nie mylę, raczej nie ;) Tak samo jak Mrówka i Mrówkojad, Różowa Pantera, ach, jakie to miłe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to oglądałem miałem tak pięć, sześć lat (niemożliwe, Asc zawsze był stary!). Później już poszło w zapomnienie, wiadomo wiek robi swoje. Fajnie teraz było wspomnieć ten czas dzieciństwa. A ciasteczkowy potwór to po prostu kultowa postać ;D

EmoDarius
A Miś Fazi nie był Mapetem? Bo nie pamiętam go w Ulicy Sezamkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:28, Ascont napisał:

EmoDarius
A Miś Fazi nie był Mapetem? Bo nie pamiętam go w Ulicy Sezamkowej.


Faktycznie coś mogło mi się pomylić,dawno już jednego i drugiego nie oglądałem.Szkoda tylko że już tego nie puszczają,wszystko przez te teletubisie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulica była świetna - doskonałe połączenie cech dobrego programu dla dzieci: mądra i naprawdę zabawna. Mówię o wersji amerykańskiej, polska to jednak słaba była... Nie rozumiem czemu teraz w tv puszczają bzdury zamiast dać Sesame Street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulica Sezamkowa - niewiele tego oglądałem (telewizor jakoś mnie wtedy nie ciągnął, teraz zresztą też ;]), ale kojarzę. Żółty Ptak, Elmo, stary zgred w koszu na śmieci i dwaj bracia (?), którzy byli swoimi przeciwieństwami. Miło się to oglądało, bo w końcu każde muppety mają swój urok.

=======> Astmol
> Ja najbardziej żałuję, że nie puszczają teraz starego Kubusia Puchatka i Mapeciątek:)

Klasyka jest najlepsza, bo wtedy kasa aż tak bardzo się nie liczyła i dzieci nie maltretowano schizowym Lippy & Messy.

========> Laid Back
> Nie rozumiem czemu teraz w tv puszczają bzdury zamiast dać Sesame Street

Na szczęście jest jeszczeThe Lazy Town na Jetix, trochę klasyki dla dzieci na Disney Channel (ale wcześnie rano, dranie) i BCC Bebies. Bardzo mi się spodobał ten pierwszy, bo o sporcie i zrobione ciekawą techniką. Dwa pozostałe czasem obejrzę, więc raczej tego nie ocenię, choć natrafiłem na kilka ciekawych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować