Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online - wymagania znane

33 postów w tym temacie

Gram w betę i muszę powiedzieć, że z 1GB Ram0u i P4 2.5 Ghz (XP) grać się nie da w Scenario, a o Siegeach nic nie mówię... może gra została zoptymalizowana trochę, ale bez przesady...

Co do, pozwolę sobie zacytować "Warhammer Online: Age of Reckoning to ponoć najlepiej wypolerowane przed premierą MMO, jakie widziała prasa growa." Nie można tak twierdzić, ponieważ z gry zostało mnóstwo rzeczy wyciętych, niezbalansowane klasy, Endgame-content... to nie polerowanie gry, tylko odkładnie tego z czym sobie nie radzą, a boją się znów przeciągać premierę, kompletny brak profesjonalizmu, dostaniemy "część" gry, z obietnicami, że przyszłe patche dodadzą resztę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może i Stefanem nie jestem ale u mnie też pójdzie jak burza ^^ .

Chłopaki i dziewczęta popatrzcie na Ram w wymaganiach na poszczególne Osy. XP 1Gb, Vista 2Gb i dzięki temu pragnę wyrazić swoje uczucia: "Kocham Viste całym swoim sercem ;) :**"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie takie duże, tylko czekać na grę. Na początku mówini, ze nie bedzie abonamentu ,a bedzie jak zwykle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 20:50, Budep napisał:

Wymagania nie takie duże, tylko czekać na grę. Na początku mówini, ze nie bedzie abonamentu
,a bedzie jak zwykle ;P


Budep już od początku mówili panowie z (EA) Mythic, że abonament będzie taki sam jak w innych MMORPGach, ale to zrozumiałe, utrzymanie servów, patche itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko pójdzie mi na maxa teraz tylko czekać na premierę :D a gra myślę że będzie dobra choć nie chcą mnie przyjąć do beta testów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:02, Mex12 napisał:

Mam pytanie w sprawach pienieznych doszedly mnie sluchy ze abonament to bedzie 100zł
lub wiecej czy to prawda?


100 zl miesiecznie? Muhaha. To by bardzo duzo abonentow stracili. Abonament sie nie zmieni, Blizzard jest zadowolony ze swojej strategi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament na Polskie zł to pewnie 50 - 60 zł, gra ąłdnie zoptymalizowana przy takim rozbudowaniu,musieli się napracować, choć w sprawie Visty 30% zżera Ci system, nic innego :> I love Micro$oft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 23:04, egoista napisał:

Abonament na Polskie zł to pewnie 50 - 60 zł, gra ąłdnie zoptymalizowana przy takim rozbudowaniu,musieli
się napracować, choć w sprawie Visty 30% zżera Ci system, nic innego :> I love Micro$oft


wiesz z doswiadczenia czy powtarzasz pierdoly ktore gdzies przeczytalas ? Vista jest dobrym system, tyle ze bez niego mozna sie spokojnie obejsc - nie jest przelomowy pod zadnym wzgledm, ani na plus ani na minus - ot niezly system, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, Age of Conan też miało mi śmigać jak mały samochodzik, a później w mieście miałem 7 fps :D

No dobra, dobra...tutaj grafika nie powala na kolana (screen wygląda jak podrasowany zrzut z Dawn of War :P) także powinno być 2 lub 3 razy lepiej niż w AoC. Niestety, kiedy się słyszy opinie testerów, w stylu "pograłem dwa tygodnie i wywaliłem", optymistycznie to nie nastraja. Mam nadzieję, że będzie jakiś trial...W ciemno brał nie będę, nawet jako osobnik lubiący Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 00:37, Xarodon napisał:

się słyszy opinie testerów, w stylu "pograłem dwa tygodnie i wywaliłem", optymistycznie
to nie nastraja. Mam nadzieję, że będzie jakiś trial...W ciemno brał nie będę, nawet



To jakiś debil musiał być ten "tester"... Przykro mi z powodu takich ludzi, ja na becie siedzę od jakiegoś czasu i jest cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować