Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online - wymagania znane

33 postów w tym temacie

ja tez siedze na becie i powiem szczerze ze gierka calkiem sobie chociaz grafa juz troche przestarzala tak dlugo robili ze zostali w tyle z grafika ale mi sie podoba, jedyna rzecz to to ze byly problemy do tej pory z graczami ktorzy mieli karty GF nvidia. np. ja mam 8800GT i 4giga ramu. i juz zglaszalem na forum bugi ktore mam. Ale pewnie zalataja przed premiera w koncu po to sa testerzy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafa nie powala , ale na 8800gts512 smiga w QXGA 2048×1536 (4:3) :) chodz gram w 1600x1200 (wzrok juz nie ten :P). czekam tylko na wycene ab. na polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 09:58, Hocum napisał:

grafa nie powala , ale na 8800gts512 smiga w QXGA 2048×1536 (4:3) :) chodz gram w 1600x1200
(wzrok juz nie ten :P). czekam tylko na wycene ab. na polske


Na moim BYTES 9000 z 20 Gb Ram''u DDR6 na pokładzie i HD8870 będzie śmigać aż miło ale niestety w troszkę słabej rozdziałce bo tylko 4030x3200 (16:10) bo też już wzrok nie ten ;) (szyderstwo

Kurcze chciałbym pograć w tą grę ale jakoś mnie do MMO nie ciągnie ;ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, strasznie Warhammer Online przypomina mi Lineage 2. Jeśli tak, to będzie to gra na pewno świetna ;) I takie wymagania powinny być, bo teraz właśnie wszyscy skupiają się na grafice nie na pozostałych, ważniejszych elementach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer-em Online prawie w ogóle się nie interesuje , ponieważ takie gry są strasznie uzależniające , a ja nie mam czasu na MMO-ry , ale jeżeli te wymagania pod Windowsa XP są zalecane to miło wiedzieć że powstają jeszcze gry które na moim 1,5 rocznym sprzęcie uruchomią się prawdopodobnie na maksymalnych ustawieniach , a czy całkowicie płynnie to już jest inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować