Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne MMO NCSoftu, Blade and Soul, pokazane

60 postów w tym temacie

Poczekam, aż programiści zrobią naprawdę ładne panie. Nie rozumiem jak mogą dawać takie babochłopy bez biustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co komentuja tyle o tych piersiach ciagle niech sobie zobacza ten trailer -akcja jest swietne super walki i grafika - jak z najlepszych animacji komputerowych. Gra wyglada pieknie.

No i nakoniec jako samiec ustosunkuje sie do wielkosci pewnych pikselów w grze :) - zupełnie mi nie przeszkadzają uważam że wyglądaja bardzo dobrze i nie są przesadzone :) Czekam na MMO w której temat sexualności nie będzie wogóle tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzone piksele? :D no dobra przyznam rację. Może to jeden z chwytów aby przyciągnąć rzeszę chłopców w świecie gdzie jest przesyt MMORPGów. Choć i trailer do którego się dokopałem (czemu go nie ma w newsie?) daje nadzieję na nienudna rozgrywkę przynajmniej nie przez pierwszy miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra ma wyjść na konsole, to może zrobić furorę. Niezależnie czy będzie dobra, jest jedną z nielicznych gier mmo na ps3, a rynek w porównaniu z PC jest gigantyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer z tej gierki http://www.youtube.com/watch?v=mNFGMmy2HMo :P

Styl graficzny napewno nie każdemu się spodoba (no jedni lubią taki styl inni WoWa :P) design postaci zawdzięczamy koreańskiemu rysownikowi Hyung Tae Kim''owi (znany z Magna Carta, War of Genesis i inne). Czy będzie to kolejny grind nikt nie jest w stanie powiedzieć, ale znając gusta koreańskich graczy można się tego spodziewać, za mało informacji jak narazie. Data wydania zakładam ze będzie to pół do roku po wydaniu Aiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleee - kolejne MMO... Nie reflektuję tego gatunku. Znośne są tylko WoW oraz Lineage. A tu mamy kolejną złodziejkę czasu, niestety ta wiadomość mnie nie porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee i tak nie przebije WoW''a :D:D Więc nie wiem po jakie licho znów robią MMORPG.. Chyba że będzie już naprawdę rewolucyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NcSoft robi dobre MMO. Jednak zły jestem bo nie ukończyli jeszcze jednego na który czekam <Aion> a już robią kolejny :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szewczu --->>

Twoja wypowiedź brzmi mniej więcej tak:

Ee i tak nic nie przebije Lamborghini, więc nie wiem po jakie licho wypuszczają nowego Mercedesa...

Nie każdy lubi Wowa i jego cukierkową grafikę, nie każdy przepada za społecznością Wowa i jego średnią wieku ...

Jak dla mnie numerem 1 w mmo jest Eve Online. A to za sprawą skomplikowania gry, dzięki temu nie ma 15,16,17 latków z burzą hormonów, i słowem "noob" używanym jako przecinek.

A B&S zapowiada się ciekawie. Z oceną trzeba się wstrzymać do czau wydania. A na razie to można sobie gdybać do woli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie licząc latających wszędzie cycków gra prezentuje się całkiem ładnie. Pewnie zagram... ale i tak lepsze jest WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, gra zapowiada się ciekawie (do tego lubię te klimaty wschodnie)...
Ale niestety to jest mmo ncsoftu czyli abonament będzie na 100%.

Edit.
Fakt... troche przeszadzili z tymi cyckami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aiona i B&S robia 2 różne ekipy (B&S robi ekipa która zajmuje się także Lineage 2 przez co w filmiku niektóre dźwięki wydawane przez postacie brzmią jak żywcem wycięte z L2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Aiona, ja chce cos wiedziec nowego o Aionie !! xD
Ale budowa fizyczna kobiet w tej grze to przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 17:41, CDS_Baxian napisał:

Jak dla mnie numerem 1 w mmo jest Eve Online. A to za sprawą skomplikowania gry, dzięki
temu nie ma 15,16,17 latków z burzą hormonów, i słowem "noob" używanym jako przecinek.

Ta. Gdyby chociaż to byli 15-17 latkowie to by dobrze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować