Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Kult:Heretic Kingdoms - pomocy!

17 postów w tym temacie

>Bo mam problem z przejściem jednej rzeczy

byś konkretnie odpowiedział o co chodzi to może od razu odzyskałbyś odpowiedź :/a tak to nikt nie wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już musisz korzystać z różnej maści cheatów, to wejdź na tę stronę: www.gamefaqs.com
Oprócz kodów znajdziesz tam wiele interesujących poradników do gier, solucji, a czasem nawet map:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo byłem u drzewca i on zlecił mi odnalezienie jakiegoś pustelnika.Pojawiła się nowa lokacja i jak zaczynam w niej grać to jak nie włączam trybu snu (czy jakoś tak) to odrazu mnie zabijają, a jak go włączę to zabiję jakiś 6 przeciwników a resztę już nie daje rady pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:55, Napek napisał:

Jeśli już musisz korzystać z różnej maści cheatów, to wejdź na tę stronę: www.gamefaqs.com
Oprócz kodów znajdziesz tam wiele interesujących poradników do gier, solucji, a czasem nawet
map:)


A nie ma jakiejś polskiej strony?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:57, ciaputek napisał:

Bo byłem u drzewca i on zlecił mi odnalezienie jakiegoś pustelnika.Pojawiła się nowa lokacja
i jak zaczynam w niej grać to jak nie włączam trybu snu (czy jakoś tak) to odrazu mnie zabijają,
a jak go włączę to zabiję jakiś 6 przeciwników a resztę już nie daje rady pokonać.


to się szybko przełanczaj ze snu na realny świat. nie wei może pomoże ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 18:54, ciaputek napisał:

Właśnie w realnym o wiele szybciej mnie zabijają nawet jeśli co chwilę się przełączam.Co zrobić???????


ale jak? i w realnym i w śnie jest pełno ludu ? jak tak to nie wiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:04, UMC.Hugo napisał:

> Właśnie w realnym o wiele szybciej mnie zabijają nawet jeśli co chwilę się przełączam.Co
zrobić???????

ale jak? i w realnym i w śnie jest pełno ludu ? jak tak to nie wiem :|


No tak, w realnym te stworki atakują po 2, 3 a czasem 4 a w śnie strażnicy jacyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:06, ciaputek napisał:

No tak, w realnym te stworki atakują po 2, 3 a czasem 4 a w śnie strażnicy jacyś.


aha :/ no to wez jakoes je tak podchodz i po jednym zabijaj ;p nie wiem. cos tam zrób :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odświeże ten temat bo mi sie nie chce nowego zakładac:) Czy w tej grze serio nie ma mapy lokacji jest tylko ta głowna?? 2 pytanie czy w opcjach gry zaznaczenie opcji krzyzykiem ja wlacza czy wylacza??(wiem banal ale nie jestem pewien) i 2 pytanie czemu przy zaznaczonym w opcjach uzyciu buforu nie widze modelu postaci a po właczeniu widze:) no to chyba na tyle a i jeszcze czy da sie jakos ten systemowy kursor w grze zmienic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:40, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja odświeże ten temat bo mi sie nie chce nowego zakładac:) Czy w tej grze serio nie ma mapy
lokacji jest tylko ta głowna??

Jak zainstalujesz patch 1.5 to będziesz miał "mapę" danej lokacji, a raczej plan pod klawiszem "M", ale bez nazw obiektów - po prostu plan terenu wokół postaci, z zaznaczonymi jednostkami neutralnymi i wrogimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Wiecie może gdzie można znaleźć zaginionego Eremitę (o którego dopytuje się strażnik lasu (takie mówiące drzewo))?

2) Potrzebuję też sygnet Sura dla jakiegoś wolnourodzonego Sura bay z zamku Czarna Skała, aby mógł zostać przyjęty do wyższej kasty. Nie wiem gdzie to mam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*SPOILER*
-------------------

Dnia 27.10.2007 o 16:36, PioMrex napisał:

2) Potrzebuję też sygnet Sura dla jakiegoś wolnourodzonego Sura bay z zamku Czarna Skała, aby
mógł zostać przyjęty do wyższej kasty. Nie wiem gdzie to mam znaleźć.

Jest w jednym z sarkofagów w lokacji zwanej Relikwiarzem(takich sześciennych grobowców z wyrzeźbionymi szkieletami, których tam pełno w tych ruinach). O lokacji tej dowiemy się dopiero od Quovy (czy jak mu tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 16:36, PioMrex napisał:

1) Wiecie może gdzie można znaleźć zaginionego Eremitę (o którego dopytuje się strażnik
lasu (takie mówiące drzewo))?

2) Potrzebuję też sygnet Sura dla jakiegoś wolnourodzonego Sura bay z zamku Czarna Skała,
aby mógł zostać przyjęty do wyższej kasty. Nie wiem gdzie to mam znaleźć.


Pewnie skonczyles gre lub sam znalazles :)
1. Eremite znajdziesz w klasztorze, tym na poczatku gry. Trzeba miec drabine sznurkowa i poszukac przepasci na ktora mozna kliknac. Ja mialem buga, ze na mapie ogolnej nie ma ikony klasztoru jak miesca docelowego, ale klikajac na rysunek gor w lewej czesci mapy trafilem do klasztoru. Mialem tez na mapie dwa miejsca opisane jako Bramy do K., gdzie jedno faktycznie prowadzilo do miasta, a drugie to byl naprawde kanion czy cos podobnego.

2. Sygnet moze zalatwic tez przez tego handlarza, ktorego spotykamy w kanionie, a pozniej tez jest na tej samej lokacji co Sura szukajacy pierscienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

półrocznych tematów raczej się w ten sposób nie odkopuje ;) pozatym podforum techniczne ma teraz nowe zasady, i rozmawiamy tu tylko o problemach technicznych a nie z przejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować