Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graczu, praca marzeń czeka na Ciebie. Zawalcz o nią!

95 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 19:02, Mistic napisał:

Pytanie podstawowe to "ile będzie wynosić płaca". Czy znowu zapieprzać za darmochę, bo
to zaszczyt gramowi służyć. :]


"atrakcyjne wynagrodzenie..." - czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:20, Spaykus napisał:

> Pytanie podstawowe to "ile będzie wynosić płaca". Czy znowu zapieprzać za darmochę,
bo
> to zaszczyt gramowi służyć. :]

"atrakcyjne wynagrodzenie..." - czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

W tym rzecz, ze takie kazda osoba posiada inne standatry "atrakcyjnego wynagrodzenia (dla jednego bedzie to 1k zloty a dla innego 5) wiec takie niesprecyzowane stwierdzenie wiele nam nie mowi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjnie to moze wygladać jakas dziewucha :P . Mnie naprzykład interesuja konkrety :). Naprawde szkoda , że to Wawka :(, bo zmieniłbym Żabke SA na Gram.pl :), ale to wiazało by sie z przeprowadzką i dodatkowymi kosztami, co stwarza, że te "atrakcyjne" pieniązki moga nie byc dla mnie tak atrakcyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:20, Spaykus napisał:

"atrakcyjne wynagrodzenie..." - czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)


A no no, tak sobie przypomniałem, że nawet newsa nie przeczytałem tylko od razu przeszedłem do marudzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:20, Spaykus napisał:

> Pytanie podstawowe to "ile będzie wynosić płaca". Czy znowu zapieprzać za darmochę,
bo
> to zaszczyt gramowi służyć. :]

"atrakcyjne wynagrodzenie..." - czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)



To też można różnie odczytywać. W lotku było do wygrania 35milionów a zwycięscy musieli zadowolić się 9. Przypuszczam, że w chwili gdy dowiedzieli się ile naprawdę wygrali kwota ta wydawała się im średnio atrakcyjna w porównaniu do przewidywanej:) Ale uważam też, że forum to nie miejsce do podawania takich szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawie spadlem z krzesla... praca marzen... :P wiekszosc osob mysli ze zawod sprzedawcy to tylko stanie za lada i przyjmowanie kasy ale zadko kiedy tak bywa, a tak naprawde to charowa jakich malo. Oczywiscie w sklepach komputerowych jest troche inaczej, jest w dodatku mozliwosc zobaczenia sprzetu ktorego inni nie zobacza i jednak troche mniejsza klientelia niz w "spozywczaku" ale do takiej roboty naprawde trzeba miec cierpliwosci i czerpac z tego frajde... jako praca na studiach bardzo atrakcyjna (ale tylko po poludnia by wchodzily w gre) ale watpie aby ktos z tym wiazal dluzsze plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przebijecie minimalną stawkę pracownika w Wielkiej Brytanii na jakimkolwiek stanowisku, 40h tygodniowo, licząc 4 tygodnie miesięcznie, czyli 160h, 5.32 funta za godzinę, to można to wtedy uznać ofertę za atrakcyjną dla kogoś na start :] W każdym innym wypadku - zwykły zmywak lepszy, bo i jeść dadzą, a kwalifikacji nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie będzie to miejsce spotkań? Będzie można tam posiedzieć przy ciachu i pogadać o grach coś w formie kawiarenki internetowej czy jeszcze coś innego? I czy to jest bezpośrednio w Pałacu Kultury (Plac Defilad 1)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:18, Gol Galad napisał:

A będzie można wykorzystywać wPLN? Taki punkt z logowaniem do konta z gramu... :P

Buahaha, rozwaliles mnie tym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to świetna inicjatywa!

Sam, gdybym był na przykład studentem i nie miał akurat w danym momencie pracy kandydował bym do tego sklepu. Praca w sklepie, w którym sprzedaje się gry - czyli coś związanego z naszą pasją musi być nader przyjemna. Sam z chęcią odwiedzę to miejsce, bo w Warszawie bywam kilka razy rocznie. Ciekaw jestem, czy akurat ktoś z Gramowiczów zostanie pracownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:34, Michał11 napisał:

W tym rzecz, ze takie kazda osoba posiada inne standatry "atrakcyjnego wynagrodzenia
(dla jednego bedzie to 1k zloty a dla innego 5) wiec takie niesprecyzowane stwierdzenie
wiele nam nie mowi ;p


To jest ogłoszenie o pracę. W takich przypadkach rzadko podaje się (nie chcę powiedzieć "nigdy nie podaje się", chociaż żaden przykład na zaprzeczenie nie przychodzi mi do głowy) konkretnych stawek. Szczegóły finansowe wiążą się z umową, która zostanie zawarta z osobą przyjętą na to stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować